PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: soul » 23 lis 2010, 23:13

Nie chcę żeby pojawiły się tu posty: Oszuści, [wyedytowano] mnie !!! itd. po prostu wole uprzedzić fakty
bo takie działanie będzie już pomówieniem a to pociąga za sobą konsekwencje.
Swoje zdanie wyrazić może każdy ale jak wszystko i ono powinno być rzetelne i bez emocji.

Wiem również , że jest obsuwa z samochodami , dealer u którego dziś byłem ma już dawno dokumenty i wystawioną fakturę a auta nie może się doczekać.Więc jak widać jest też druga strona medalu.

pełna zgoda soul - nie usprawiedliwia to jednak nieuczciwych praktyk "winowajcy" czyli generowania spamu pseudo-chwalczego - to mnie najbardziej wqrzyło w tej sytuacji ... saber
Obrazek

zarek1988
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 24 lis 2010, 00:00
Czym jeżdzę: 2.0 crdi, xl

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: zarek1988 » 24 lis 2010, 00:36

Witam serdecznie wszystkich użytkowników KIA! Widzę, że macie różne opinie o firmie MAREX.
Ja kupiłem swoją sportage w 2009 roku i nie było żadnych problemów z nimi! Coraz poważniej myślę o zakupie nowej i napewno pojadę do Gorzowa. Fachowa obsługa i serwis niedaleko domu to coś na czym mi najbardziej zależy. Jak najbardziej pozytyw z mojej strony! Pozdrawiam

jerry
Uzależniony
Posty: 171
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:58
Czym jeżdzę: Czarny Sportage XL 2.0 CRDI

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: jerry » 24 lis 2010, 12:04

I tak PHU „MAREX” ma już przechlapane i nikt przy zdrowych zmysłach do nich nie pójdzie. Sami sobie na to zasłużyli, a pisaniem pseudo laurek tylko się pogrążają. Żenujące jest, że w ogóle można myśleć, że ktoś się da na to złapać.
Renomę szybko się traci, a zdobywa latami. Życzę powodzenia firmie PHU „MAREX”.
Jeżdżę czarnym 2.0 CRDI, XL

Konrad
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2010, 08:40
Czym jeżdzę: 1.6 benzyna L

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: Konrad » 24 lis 2010, 19:04

Auto zamówiłem u nich na początku września 1,6 ,już kilka razy miało być ale nie słychać nic ,a homologacja do końca roku ,wpłaciłem kupę kasy która mógłbym obracać ,mam nadzieję że dojdzie wkrótce no albo trzeba dobrego prawnika szukać jeśli by się nie wyrobili to przecież większość vat w plecy !!!

Meduzes
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2010, 10:07
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 Xl
Lokalizacja: Kętrzyn

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: Meduzes » 25 lis 2010, 11:03

masz umowę kupna ?! jeśli tak to jest tam data dostarczenia auta !! jeżeli minie 10 dni od daty zapisanej na umowie masz prawo wypowiedzieć umowę i odzyskać wszelkie włożone pieniądze !! wygrasz w każdym sądzie ...

jedyna wada takiego rozwiązania to fakt że nie będziesz miał autka ... a więc i odliczenie VATU także przepadnie

ps: ja również zamawiałem autko we wrześniu 1.6 XL i juz czeka na mnie w salonie chodz na umowie miałem datę dostarczenia autka na 30.12.2010 ... sporo osób które zamawiało autko we wrześniu z silnikiem 1,6 także dostało autko przed terminem ... także bądź dobrej myśli :D
KIA Sportage III 1,6 XL + navi

Awatar użytkownika
olin
Uzależniony
Posty: 161
Rejestracja: 01 wrz 2010, 09:21
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi L Sand Track
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: olin » 30 lis 2010, 15:02

Witam po dłuższe przerwie w tym wątku a, że sam go założyłem czuje się w obowiązku na małe podsumowanie gdyż wczoraj odebrałem auto. Generlanie zamowienie złożyłem 8 września Czas opóźnienia w dostawie auta wyniósł około miesiąca. Było to powodem mojego niezadowolenia ze względu na czasem nie kompletną informację lub jej brak o dalszych postępach w dostarczaniu auta. Dziś wiem że na ten fakt składa się sporo różnych czynników na które nie zawsze ma wpływ sam dealer. Ale wiadomo ze dzwoni sie tam gdzie sie zamawiało i dzwoniłem. Generalnie firma ta ma lub miała jakieś problem wewnętrzne po części wpływające na szybkosc oblugi klienta do tego doszedl natłok zamówień i kolejka nawet na transport który organizauje centrala. Tak jak napisalem auto odebralem wczoraj co dalo duzo szczęścia. Na duży plus pracownikom salonu mozna zapisac ze na prawdę starali sie zrobic wszystko abym ostatnie dni mógł przeczekac (udostepniono mi testowe auto salonowe) Dodatkowo dostalem te opony zimowe które chcialem po które pojechal pracownik salonu osobiscie by zdążyć z wydaniem Mogłem również liczyc na graisy w postaci bagaznika dachowego Thule w ramach rekompensaty za dlugie oczekiwanie oraz na sam koniec szklane cos dobrego 8-) Tak wiec mimo sporych problemow z początku z czasem salon podszedł bardzo profesjonalnie do klienta dzięki czemu zyskał sporo w moich oczach. Z tego co wiem jest parę innych osob które również czekają po terminie juz na auto i mogę im powiedzieć ze z mojego doświadczenia że mogą byc spokojni o auta i myślę ze mogą liczyć na równie dobra obsługę jak ja Mam nadzieję że teraz będzie już tylko lepiej

Konrad
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2010, 08:40
Czym jeżdzę: 1.6 benzyna L

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: Konrad » 14 gru 2010, 09:55

zamówione pod koniec wakacji 1,6 L czekam czekam czekam [ura]

piotrs
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2010, 18:45
Czym jeżdzę: Kia venga 1.4 d

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: piotrs » 20 gru 2010, 18:59

Witam!

Ja czekam na auto od 15.10 i jutro składam wezwanie do wydania samochodu. Jeśli ktoś chce się przyłączyć to zapraszam. Radca prawny nie pobiera żadnych początkowych opłat, dopiero po finale. Dzisiaj się dowiedziałem, że diler stracił zaufanie Kia Motors i jutro będzie znany wynik, o jego dalszych losach. Proponuje pozew zbiorowy - potrzebne jest 10 osób. Zainteresowanych proszę o kontakt przez forum. [papa]

Konrad
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 23 lis 2010, 08:40
Czym jeżdzę: 1.6 benzyna L

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: Konrad » 18 sty 2011, 10:36

Odebrałem auto na początku stycznia.


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap