PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Awatar użytkownika
olin
Uzależniony
Posty: 161
Rejestracja: 01 wrz 2010, 09:21
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi L Sand Track
Lokalizacja: Zielona Góra

PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: olin » 03 lis 2010, 19:53

Witam
Może ktos podzielic sie opinia o tym salonie Osobiscie wlasnie tam zamowilem moje Sportage choc jestem z innego miasta gdzie tez jest salon. Skusili mnie lepsza oferta gratisow i szybszym terminem realizacji... i wlasnie tu jest problem. Juz po raz trzeci chyba dostaje odpowiedz (dziś też) ze nie wiadomo kiedy dokladnie odbiore auto choc mam oswiadczenie podpisane przez szefa salonu ze" 01.11 mija osatateczny termin wydania auta" Sprawa zaczyna sie robić nieciekawa wpłaciłem już polowe wartosci auta by bylo szybciej i tyle z tego mam :evil:

backuz
Bywalec
Posty: 140
Rejestracja: 09 paź 2010, 00:16
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 1.6 GDI L CZARNA PERŁA !!! - jedyny słuszny kolor :)

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: backuz » 03 lis 2010, 21:13

To, że wpłaciłeś połowę wartości auta to o ile mi wiadomo, nie przyspieszy daty otrzymania auta :) Kiedy zamawiałeś i z jakim silnikiem?
KIA SPORTAGE 1.6 GDI L CZARNA PERŁA !!! - jedyny słuszny kolor :)

Awatar użytkownika
olin
Uzależniony
Posty: 161
Rejestracja: 01 wrz 2010, 09:21
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi L Sand Track
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: olin » 03 lis 2010, 21:43

Przyspiesza jeśli dostałem takie zapewnienie i pisemne oświadczenie z terminem odbioru i datą którą sami podali jako ostateczna odbioru auta z dokumentami Normalnie miało być koniec listopada a że zanim odbiorą od importera muszą zapłacić za nie przyspieszyć można wpłacając większą zaliczkę. Szkoda ze teraz próbują mnie dymnąć na tym bo miałem więcej zaufania do nich zobaczymy co będzie dalej Dodam tylko że poinformowali mnie wcześniej że od miesiąca jest już w kraju.
Zamawiałem 8 września silnik jak twój 1.6

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: aBARTh » 03 lis 2010, 22:27

wiesz..oswiadczenie mogą ci napisac..ja pracowałem w salonie sprzedaży i wiele razy zapewnienia dyrektora o szybszej dostawie konczylo się przepraszaniem klienta, że to wina fabryki, że na granicy cło sie przedłużyło itp itd tzw. słodkie pierdzenie dla klienta, żeby go udobruchać

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: soul » 03 lis 2010, 22:58

Czegoś tu nie rozumiem. Jak auto jest w kraju to jest w systemie. Dealer widzi co się z nim dzieje.
Czy jest już oclone czy nie, czy gotowe do wysyłki czy nie. Zna nawet numer vin.
Ja spotkałem się z podbieraniem sobie samochodów prze dealerów. Wszystko zależy od operatywności dealera.
Może w tym tkwi problem.
Obrazek

Awatar użytkownika
olin
Uzależniony
Posty: 161
Rejestracja: 01 wrz 2010, 09:21
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi L Sand Track
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: olin » 04 lis 2010, 08:20

Dokładnie każda z tych możliwości teraz wydaje mi się prawdziwa Numer VIN podali mi już dwa tygodnie temu. Generalnie nie chodzi o to że nie wytrzymam tygodnia jeszcze tylko o samo traktowanie Koleś karmi mnie zapewnieniami ja sobie robię jakieś plany wyjazdowe, auto jest na firmę ma pracować też, a wczoraj pisze mi bo nawet dzwonić nie chce mu się tylko ja zawsze, że jakieś zamówione wcześniej flotowe muszą odebrać i nie może mi powiedzieć podać daty odbioru że z dyr handlowym gadał i z szefem którego nawet nazwiska nie podaje Czemu nie i do tego moja kasą operują Dlatego krew zalała mnie i nie popuszczę im tego A VIN se sprawdzę będzie wiadomo czy kłamał bo póki co czuje ze wszystko co mówił to kłamstwa same Ale on na pewno już wziął prowizję za mnie i salon też Więc teraz bujaj sie i czekaj kliencie..

Awatar użytkownika
olin
Uzależniony
Posty: 161
Rejestracja: 01 wrz 2010, 09:21
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi L Sand Track
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: olin » 04 lis 2010, 13:55

No więc dzwonił do mnie szef salonu i ze 20 min zapewniał że robią co mogą i jutro prawdopodobnie poda mi datę odbioru już po niedzieli Być może jakaś rekompensatę za zwłokę ponad tydzień W centrali powiedzieli ze firma funkcjonuje ok i nie mają opóźnień i zaległości u nich także czekam na rozwój wypadków jutro i poważnie potraktowanie.

Przy okazji dowiedziałem się że była akcja wymiany oprogramowania sterownika w silnikach (nie powiedzieli czy wszystkie) nawet u nich w centrali i to też powodowało zwłokę. Ktoś pisał na forum o nieprawidłowym działaniu ESP może to to

marcel05m
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 03 lis 2010, 11:04
Czym jeżdzę: sportage 1.6gdi L
Lokalizacja: Stargard (ZST)

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: marcel05m » 04 lis 2010, 14:36

olin czy dostałeś rabat od ceny katalogowej od firmy Marex? również myślę o wersji L silnik 1.6 tylko lakier nie wybrany :)
jeżdżę 1.6 GDI L sirius silver (ZST)

Awatar użytkownika
olin
Uzależniony
Posty: 161
Rejestracja: 01 wrz 2010, 09:21
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi L Sand Track
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: olin » 04 lis 2010, 15:33

Dostałem ale to było związane ze zmianą w homologacji bo zamawiałem jak było jeszcze 5-miejscowa Sądzę że nie ma teraz szans za bardzo na rabaty bo za dużo jest chętnych na każde auto w salonie po 2-3 osoby od razu wręcz na zapisy

remik1
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lis 2010, 00:51
Czym jeżdzę: KIA Sportage

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: remik1 » 19 lis 2010, 11:45

Witam, proszę o opinie o salonie KIA w Gorzowie Wlkp , gdyż ja niestety nie mogę napisać o nich dobrego słowa. Od kilku tygodni (około 4) czekam na wydanie samochodu, ale niestety pracownicy mają coraz to dziwniejsze wymówki, nie mówiąc już o nie odbieraniu telefonu. To wygląda jak jakaś farsa, i na pewno nie można tego nazwać profesjonalną obsługą klienta...

Awatar użytkownika
olin
Uzależniony
Posty: 161
Rejestracja: 01 wrz 2010, 09:21
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDi L Sand Track
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: olin » 19 lis 2010, 13:02

No to witaj w klubie ja walczę co dzień i poinformuje o finale transakcji Niestety Ci którzy trafili tam mają pecha ogromnego Mam już kontakt z samą centralą w sprawie tego dealera [zlolta] (szkoda że nie ma czerwonej)

marcel05m
Bywalec
Posty: 57
Rejestracja: 03 lis 2010, 11:04
Czym jeżdzę: sportage 1.6gdi L
Lokalizacja: Stargard (ZST)

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: marcel05m » 19 lis 2010, 21:31

omijajcie tą firmę z daleka, salon - filia w Stargardzie Szczecińskim już nie sprzedaje nowych aut kia
jeżdżę 1.6 GDI L sirius silver (ZST)

MUNDEK

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: MUNDEK » 23 lis 2010, 17:54

Swoje KIA SPORTAGE 2.0 CRDI rocznik 2008, zakupiłem w PHU "MAREX" w Barlinku jako auto używane .
Autko jest super , jestem zadowolony z zakupu. Auto kupiłem w firmie pod adresem , której jest dużo jak widać z informacji
różnych pretensji . Współczuję niezadowolonym. Natomiast muszę przyznać , że jeżeli chodzi o mnie to odniosłem pozytywne wrażenie . Podobała mi się obsługa , zaangażowanie personelu, zainteresowanie problemem.
Szczególnie w zimie ta firma jest w pełnej gotowości. Myślę , że zakup to jedno , a serwis to drugie życie dla naszych autek.
Życzę niezadowolonym zmianę nastroju.

AndrzejL

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: AndrzejL » 23 lis 2010, 21:02

MUNDEK pisze:........Życzę niezadowolonym zmianę nastroju.


Nastój niezadowolonych zmieni sie diametralnie, jak ta szemrana firma zacznie wywiązywać się należycie ze swoich zobowiązań..

Adriano

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: Adriano » 23 lis 2010, 21:56

Witam,

Zakupiłem KIA SPORTAGE 2010 ROK 2.0 CRDI. DZIWIE SIĘ WSZYSTKIM NEGATYWNYM OPINIOM PONIEWAŻ AUTO OTRZYMAŁEM W TERMINIE, NAWET DORZUCILI OPONY ZIMOWE W GRATISIE. OBSŁUGA BYŁA BARDZO MIŁA. ZAINTERESOWALI SIĘ MNĄ BARDZO DOBRZE. DYREKTOR HANDLOWY STANĄŁ NA WYSOKOŚCI ZADANIA - OPOWIEDZIAŁ WSZYSTKO OD A DO Z O KIA SPORTAGE. POLECAM ZAKUP AUTA W PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

ANNA

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: ANNA » 23 lis 2010, 22:05

Witam wszystkich tych zadowolonych i nie.
Ja osobiście jestem zadowolona z PHU MAREX Auto Handel Gorzów Wielkopolski. Swój pierwszy samochód kupiłam tam w grudniu 1999 roku, już wtedy wiedziałam, że jeśli będę potrzebowała kolejnego to na pewno tam wrócę i tak właśnie się stało. W tym roku zakupiłam wraz z mężem KIA CEE'D. Obsługa była miła, profesjonalnie przygotowana do rozmowy. Firma wywiązała się z terminu wydania auta. Dyrektor handlowy firmy na bieżąco informował nas o postępach transakcji. Osobiście polecam.
Do osób które dłużej czekają - być może to nie firma jest winna temu, pamiętajcie wszyscy czasami w czymś zawodzimy ale to chyba nie powód do tego aby z góry kogoś skreślać.
Pozdrawiam!!!

Awatar użytkownika
Dezet
Uzależniony
Posty: 154
Rejestracja: 22 sie 2010, 20:33
Czym jeżdzę: Ford C-MAX 1,6 Ecoboost 150KM
Lokalizacja: WJ

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: Dezet » 23 lis 2010, 22:10

Oj, chyba Dyrektor handlowy zaprzągł swoich pracowników do roboty [zlosnik2]
Dwa chwalebne posty róznych osób (każda ma na koncie aż 1 post) w odstępie paru minut...
Zwykle najpierw się witamy.
Pozdrawiam Dezet

AndrzejL

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: AndrzejL » 23 lis 2010, 22:50

więcej niż pewne
i może wszyscy klikają te laurki z jednego kompa

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: soul » 23 lis 2010, 22:54

Mundek, Adriano i Anna - wszystkich was łączy jedna rzecz- Kia Marex i adres IP.
Wasze konta zostaną zablokowane za nieetyczne zachowanie i wprowadzanie w błąd użytkowników forum.
Kolejna taka akcja z waszej strony zakończy się blokada wstępu na forum.

Co do osób niezadowolonych to proszę o powściągliwość w wyrażaniu opinii.
Dobrze , że sygnalizujecie , że być może coś jest nie tak ale granica między dobrymi intencjami a pomówieniem jest bardzo cienka.
Obrazek

AndrzejL

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: AndrzejL » 23 lis 2010, 22:57

Spoko,
za pomówienia ponosi się odpowiedzialność i mamy tego świadomość

A ta wysyłka laurek na własną cześć to totalna komprominatcja tego PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.
Dali ciała w sposób niesmowity [rotfl1]
Ostatnio zmieniony 23 lis 2010, 23:25 przez AndrzejL, łącznie zmieniany 1 raz.

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: PHU „MAREX” Auto Handel Gorzów Wlkp.

Postautor: saber » 23 lis 2010, 23:04

soul: brawo za szybko reakcje i dociekliwość. Nie uważam jednak aby ktokolwiek miał się powstrzymywać przed przestrzeganiem o nieuczciwości niektórych firm. Zdaję sobie sprawę, że znakomita większość przypadków zawsze ma podwójne dno i nie zawsze jest to wina jednej strony - nawet jeśli to przyczyny mogą leżeć poza mocą sprawczą "winowajcy".

To co w tej sytuacji wymaga napiętnowania to ... powiem to wprost: głupota i próba manipulacji ze strony "winowajcy" - będąc uczciwym mógł się zalogować jako oficjalny przedstawiciel firmy/właściciel/kierownik etc. i pokornie wyjaśnić dwuznaczną sytuację - błędów nie robi kto nic robi i każdemu może się zdarzyć błąd - poziom i klasę można jednak oceniać po sposobie wyjaśnienia sytuacji. Niestety widać, że niektórym ludziom nie mającym bladego pojęcia o e-PR czy nawet o "internecie", wydaje się, że prościej jest naskrobać kilka chwalebnych opinii, niż uczciwie zapracować na swoją renomę. Dla mnie to skandal! Może przesadzam, ale takie próby manipulacji to nic innego jak oszukiwanie ludzi ...


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap