Agromax Elbląg

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
REROMEK
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2012, 20:49
Czym jeżdzę: sportage 1.7 crdi xl
Lokalizacja: Sztum, na Powiślu

Agromax Elbląg

Postautor: REROMEK » 02 lis 2012, 21:00

Muszę pochwalić serwisman,ów z Elbląga

byłem parę dni temu w sprawie niezupełnie sprawnego tempomatu, a Pan kierownik serwisu po jeździe próbnej zapytał mnie czy nie przeszkadza mi lekko haczący pierwszy bieg. byłem lekko zaskoczony pytaniem ponieważ bieg haczył przede wszystkim przy wbijaniu go przy redukcji gdy auto jeszcze niezupełnie się zatrzymało ale na dwójkę było już za wolno, haczył ale minimalnie i miałem wrażenie że tentyp tak ma i nie zamierzałem nawet zgłaszać tego jako usterki . zostałem umówiony na regulację i teraz dpoiero widzę czuję co to znaczy bieg wchodzący bez zacięć - nie miałem pojęcia że może być aż taka różnica , ale sam nie zauważyłbym tej wady.

jest powód do pochwały, a więc pochwaliłem.
lubię jeździć... kia sportage 1.7 crdi xl sand track + skóra , ta jaśniejsza

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Agromax Elbląg

Postautor: michal55yh » 02 lis 2012, 21:28

I to się nazywa serwis. U mnie biegi ciężko wchodzą (szczególnie wsteczny, jedynka i dwójka) i serwismeni stwierdzili, że źle jeżdżę a usterki nie widzą. Dziadostwo...
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

tadkuj1
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 14 lut 2012, 00:25
Czym jeżdzę: 1,6 T-GDI 230 km 6AT FWD

Re: Agromax Elbląg

Postautor: tadkuj1 » 04 mar 2013, 22:59

To już chyba koniec serwisu w Elblągu. Pracownicy są na wypowiedzeniach. Najbliższy w Gdańsku.

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: Agromax Elbląg

Postautor: puder12 » 05 mar 2013, 07:51

michal55yh pisze:U mnie biegi ciężko wchodzą (szczególnie wsteczny, jedynka i dwójka)

U mnie ciężko wchodzi jedynka i to od samego początku. W serwisie powiedzieli mi że mogą podregulować, ale wtedy wsteczny będzie ciężko wchodził - po takim ultimatum zrezygnowałem. Teraz (zima) zauważam, że jest coraz gorzej, zwłaszcza gdy olej w skrzyni biegów jest zimny - trudno wogóle włączyć jedynkę. Gdy już się rozgrzeje to sytuacja wraca do normy - czyli chaczy ale jakoś daję radę.

REROMEK
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2012, 20:49
Czym jeżdzę: sportage 1.7 crdi xl
Lokalizacja: Sztum, na Powiślu

Re: Agromax Elbląg

Postautor: REROMEK » 05 mar 2013, 16:22

tadkuj1 pisze:To już chyba koniec serwisu w Elblągu. Pracownicy są na wypowiedzeniach. Najbliższy w Gdańsku.


a skąd takie info?
lubię jeździć... kia sportage 1.7 crdi xl sand track + skóra , ta jaśniejsza

ala66
Nowy
Posty: 5
Rejestracja: 04 paź 2013, 20:39
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 CRDI 184KM
Lokalizacja: Katowice

Re: Agromax Elbląg

Postautor: ala66 » 07 paź 2013, 21:25

puder12 pisze:
michal55yh pisze:U mnie biegi ciężko wchodzą (szczególnie wsteczny, jedynka i dwójka)

U mnie ciężko wchodzi jedynka i to od samego początku. W serwisie powiedzieli mi że mogą podregulować, ale wtedy wsteczny będzie ciężko wchodził - po takim ultimatum zrezygnowałem. Teraz (zima) zauważam, że jest coraz gorzej, zwłaszcza gdy olej w skrzyni biegów jest zimny - trudno wogóle włączyć jedynkę. Gdy już się rozgrzeje to sytuacja wraca do normy - czyli chaczy ale jakoś daję radę.


Witam, czy zaradziliście coś z tymi biegami? bo u mnie tez na zimnym silniku jedynka i dwójka działają tragicznie. Dopiero po rozgrzaniu jakoś działa. Gdy zadzwoniłam do serwisu i powiedziałam ze w porównaniu z seatem leonem to biegi w SPORTAGE to masakra to usłyszałam ze nie moge porownywać leona do sportage bo to inny typ samochodu i inna masa :evil:

REROMEK
Bywalec
Posty: 100
Rejestracja: 30 sty 2012, 20:49
Czym jeżdzę: sportage 1.7 crdi xl
Lokalizacja: Sztum, na Powiślu

Re: Agromax Elbląg

Postautor: REROMEK » 07 paź 2013, 22:20

u mnie po regulacji
(której wcale nie zamawiałem) jedynka wchodzi jak marzenie - wcześniej nawet nie zauważyłem że słabo wchodzi, dopiero po tej regulacji odczułem różnicę :o
lubię jeździć... kia sportage 1.7 crdi xl sand track + skóra , ta jaśniejsza


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap