AUTO-KOMPLEKS Legnica

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

AUTO-KOMPLEKS Legnica

Postautor: michal55yh » 28 maja 2012, 22:59

Dwukrotnie odwiedziłem ASO w Legnicy. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że byłem profesjonalnie obsłużony i mile mnie traktowano. W salonie oglądałem dowoli auta, sprzedawcy poświęcili mi dużo czasu. W serwisie, nie wiem jak było na warsztacie, ale jak przyjmowali auto to także mile się do mnie odnosili. Jedynie dwie kwestie budzą zastrzeżenia, pierwsza to wykonane naprawy nie do końca były wykonane (wyregulowano klapę bagażnika tak, że się nie tłucze ale za to ciężko ją zamknąć, jakoś śmiesznie odbija, fotel pasażera jak skrzypiał tak skrzypi) i druga, brak auta zastępczego (wydane innemu klientowi).

Ale bez problemu odbyłem jazdy testowe (Rio i nowym Ceed'em).

Także jak na razie mogę to ASO polecić.

PS. Od niedawna mamy u nich także zniżki (oczywiście po okazaniu karty klubowej) ;)
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

Pretender
Nowy
Posty: 23
Rejestracja: 16 paź 2010, 23:14
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC, L

Re: AUTO-KOMPLEKS Legnica

Postautor: Pretender » 12 mar 2013, 00:09

Niedługo będę miał przyjemność ich przetestować ponieważ moja kijanka została "porzucona" przez salon w Zielonej Górze. Dobrze wiedzieć, że wystawiłeś im pozytywną opinię.

Pozdrawiam

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: AUTO-KOMPLEKS Legnica

Postautor: michal55yh » 12 mar 2013, 08:43

Mnie tam już znienawidzili, bo się czepiam do wszystkiego oraz wszystkie moje sprawy załatwia góra, więc w razie czego nie mają wymówek. Ale nadal są uprzejmi i mili, idzie z nimi porozmawiać. Tylko budynek wygląda jakby jeszcze z czasów PRL'u [rotfl1]
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

c44
Bywalec
Posty: 76
Rejestracja: 12 cze 2012, 14:37
Czym jeżdzę: BMW 2 Gran Coupe 220i Xdrive MSport

Re: AUTO-KOMPLEKS Legnica

Postautor: c44 » 22 mar 2013, 12:17

Jadę tam jutro z reklamację klamek i śrub przy kołach. Ultima mnie zlała [zlolta]. Po powrocie napiszę co i jak. W tym salonie kupowałem auto i byłem zadowolony, polecam kontakt z Panią Anią.

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: AUTO-KOMPLEKS Legnica

Postautor: michal55yh » 22 mar 2013, 12:32

Ultima w JG czy Zgorzelcu? Zgorzelec to totalna olewka i jeszcze narzekanie, że zawracasz im czas...
Opisz sytuację z Ultimą w odpowiednim temacie.
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

Petrus
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 24 kwie 2014, 21:53
Czym jeżdzę: Sportage II Active 2,7 V6 + LPG
Lokalizacja: Blisko Głogówka - opolskie

Re: AUTO-KOMPLEKS Legnica

Postautor: Petrus » 02 maja 2014, 10:47

Sprzedawcy poświęcają czas klientowi w salonie, można odbyć jazdę testową, "warsztatowcy" są mili w rozmowie. Za to nie można wejść na warsztat (czy można oglądać naprawę przez szybę lub kamerę?) i nie naprawili dwóch drobnych dla nich rzeczy.
Czy dobrze zrozumiałem? Polecasz?

Mój problem. Wymiana oleju w skrzyni automatycznej. Odkręcają korek i wylewają olej. Jeżeli nie wszystko chce się wylać, to ściągają skrzynię. Są inne sposoby, czy nie?

raq25
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 08 sty 2013, 10:07
Czym jeżdzę: 2,0 CRDI AWD
L

Re: AUTO-KOMPLEKS Legnica

Postautor: raq25 » 24 paź 2014, 21:26

Witam.
Co do obsługi serwisu, niestety nie mogę narzekać zawsze podchodzą do klienta życzliwie, co prawda miałem problem trudny do zdiagnozowania, mimo mojej niecierpliwości usterkę udało się usunąć, a przyszłość pokaże czy diagnoza była trafna. Muszę przyznać, że zostałem potraktowany lepiej jak w Aso we Wrocławiu.
Pozdrawiam i życzę jak najwięcej zadowolonych klientów- Mariusz.

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: AUTO-KOMPLEKS Legnica

Postautor: michal55yh » 24 paź 2014, 22:21

Ja niestety "pogryzłem" się z kierownikiem (omijał mnie [rotfl1] ). Usterkę także mam ciężką do zdiagnozowania (do tej pory jej nie udało się odnaleźć) i po kilku nieudanych naprawach ASO odwróciło się do mnie czterema literami. Wtedy uderzyłem do Ultimy w Zgorzelcu i okazało się że po mojej interwencji zmieniła się obsługa, teraz to tam można jeździć :D
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap