Salon KIA Wrocław

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1466
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: Thomaster » 07 cze 2017, 22:11

gisio pisze:
Tak na marginesie nie znacie szczegółów tej konkretnej sprawy oraz wersji zdarzeń drugiej strony czyli ASO GAM.



Więc skoro znasz wersję drugiej strony i różni się ona od tej tu opisanej to dlaczego poprostu nie napiszesz co i jak? Sporo użytkowinków forum wybiera ASO na podstawie opinii tutaj znalezionych. Jeżeli kolega opisując swoje przygody z GAM w jakiś sposób je podkolorował albo rozminął się z prawdą - a tak można wywnioskować z Twojego posta to dlaczego nie zamieścisz opinii serwisu?

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: Owca007 » 07 cze 2017, 23:15

Ale jest też nieścisłość użytkownik mowmipiotr pisze o jakby dwóch ASO na raz i ja nie wiem o który salon dokladnie chodzi czy o GAM Lublin czy GAM Długołęka czy też może już ASO we Wrocku. Często jest tak.jesbi pewno ASO chwalą inni narzekają. Ja osobiście na Długołękę złego słowa nie powiem ale trzeba nad nimi stać i ich pilnować żeby nie spierniczyli roboty. I są otwarci na klienta, szczególnie jak się zna więcej od nich i mówi pracownikowi co ma zrobić, a nie on udaje, że szuka awari błędów itp..
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

Edgar
Uzależniony
Posty: 341
Rejestracja: 28 cze 2013, 14:26
Czym jeżdzę: Sorento 2016 2.0 XL AWD,
była Sportage III 1,6 GDI L
Lokalizacja: Katowice

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: Edgar » 08 cze 2017, 08:14

Panowie. Racją jest, iż w wyrażaniu negatywnych opinii nawet niegrzecznie jest wymieniać z imienia i nazwiska. Nie jest to osoba publiczna i racją jest, że stanowi o tym prawo. Kilka dni temu zgłosiłem post do wymoderowania nazwisk, jak widać nie skutecznie. Ewidentnie brak na tym forum administratora.

Awatar użytkownika
11201mariusz
Nasz Człowiek
Posty: 575
Rejestracja: 05 lut 2013, 20:25
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L Bialutka Dama
Lokalizacja: Sopot

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: 11201mariusz » 08 cze 2017, 12:05

Akurat osoba funkcyjna w ASO jest osoba publiczną z racji pełnionej funkcji. Oczywiście nadużywanie nazwiska w kontekście stosowania określeń negatywnie ocenianych jest nie stosowne. Faktycznie warto dla spokojności sumienia stosowań np inicjały bo przecież kierownik w ASO będzie wiedział że o niego chodzi. Nam tylko zależy na opinii o ASO czy warto tam bywać czy unikać, stąd opinia kolegów nie zawsze pochlebna a że tutaj kolega pojechał z nazwiskiem to akurat nerwy wzięły górę. Dlatego rolą zarządzających Forum jest wyłapywanie takich rodzynków by nie było spinek. A do opinii swojej o ASO ma każdy prawo popartej faktami, stąd wpis mowmipiotr, a faktem jest że pod koniec wpisu nie wiadomo na kogo jedzie :-)

Awatar użytkownika
color1
MODERATOR
Posty: 413
Rejestracja: 13 sie 2010, 00:21
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)
Lokalizacja: Wawa

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: color1 » 08 cze 2017, 12:46

gisio pisze:Konsekwencje prawne dotyczące obrażania na forach lub w innej formie regulują przepisy:
K.K. art. 216 § 2 oraz K.C. przewidziane w art. 24 § 1.


gisio, jak już coś cytujesz to cytuj do końca:

Istnieją dwa kontratypy dla tego czynu zabronionego. Nie ma przestępstwa, jeżeli zarzut uczyniony niepublicznie jest prawdziwy (art. 213 § 1 k.k.) oraz nie popełnia przestępstwa zniesławienia, kto publicznie podnosi lub rozgłasza prawdziwy zarzut, który służy obronie społecznie uzasadnionego interesu lub dotyczy postępowania osoby pełniącej funkcję publiczną.
Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)

mowmipiotr
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2017, 22:30
Czym jeżdzę: Kia Optima 2016

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: mowmipiotr » 09 cze 2017, 00:34

Myślę, że tu w naszej rozmowie jest osoba której tyczy się opinia....! Moja opinia ma podstawy, nie jest wyssana z palca i nie służy wygłaszaniu nieprawdziwych informacji. Ma podstawy w dokumentach min: w formie maili, nagrań rozmów i oczywiście świadków rozmów. Sprawa dotyczy spółki GAM Kia oddział w Lubinie, który podlega pod Długołękę i jest jedną formą prawną. Jestem miło zaskoczony że wiedza osób na tym forum jest na tyle rozbudowana że każdy zdaje sobie sprawę o możliwości wyrażania swoich opinii. Tutaj na pewno jest garstka osób zatrudnionych poprzez dealera które starają się sprawę zatuszować.... Tak czy siak, sprawa dopiero się rozkręca więc będziecie na bieżąco informowani. DZIĘki :)


Dodam dla ścisłości.
Informacje kto jest dyrektorem salonu Kia Gam Lubin przedstawia sam zarząd spółki na publicznej stronie

Jest to publiczna informacja i możliwa do rozpowszechniania! Aha?!


I jeszcze jedno, panowie "edgar" i "11201mariusz". Wyrażanie opinii o pracy danego salonu czy serwisu wiąże się nieodłącznie z ludźmi czyli pracownikami danego podmiotu, to oni ją reprezentują a często mają umocowania prawne jako pełnomocnicy zarządu spółki. Skutkuje to tym że SĄ osobami reprezentującymi dany podmiot według umocowań w uchwałach zarządu spółki GAM lub w stosunku umowy o prace. .... A no tak.... .........................Podsumowując.............to są rycerze (pracownicy) którzy chronią swojej twierdzy (pracy,,,swojej pracy).....
Sąd stosuje analizę problemu poprzez prawo i dlatego liczę na praworządność. I nie będę tu dyskutował. Zostałem skrzywdzony, [wyedytowano] i na dodatek zostawiony do dążenia swoich praw w sądzie i pozostaje mi tylko dzielenie się wiedzą z Wami....Wierzę że będziecie ze mną solidarni. W końcu dlatego to do Was pisze. Proponuje aby zachować rozsądek w ocenianiu....
A może tak zapytam: chcecie aby podzielił się jeszcze bardziej szczegółami mojego problemu z Wami? Napisałem wiele informacji ale może nie obrazuje to mojej sytuacji. Może potrzeba jest dodatkowych wyjaśnień. Jeśli chcecie to zmotywujcie mnie do klepania na klawiaturze :) bo jest co pisać! A tym po ciemnej stronie mocy to proponuje pójść po mleko do kawy dla prezesa.

Mam dość duże doświadczenie w PR aby stwierdzić że takie forum, takie dyskusje, i co najważniejsze opinie (wystarczy po googlować) mają znaczący wpływ na wizerunek KIA Gam. Proszę zajrzyjcie min.: pod profil google lub na inne fora

Widzę, że moderator ma teraz prace modernizacyjne................ Edytuje nasze posty.... :).... Słuchaj nie musisz się obawiać o GIODO bo informacje które tu przetwarzasz nie są przez ciebie zamawiane!!!!!!!!!!!!
Ostatnio zmieniony 09 cze 2017, 01:21 przez mowmipiotr, łącznie zmieniany 5 razy.

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: Owca007 » 09 cze 2017, 07:20

Pisz śmiało i powiem, że chętnie pomogę bo z firmą matką GAM Długołęka bardzo dobrze żyję znam odpowiednich decyzyjnych tam ludzi.

Niestety powiem, że rozmawiałem z kimś kto by mnie nigdy nie okłamał i została mi przedstawiona inna wersja wydarzeń nie spójna z przedmówcą. Sprawa optimy dobrze im znana.
I komu teraz tutaj wierzyć.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

mowmipiotr
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2017, 22:30
Czym jeżdzę: Kia Optima 2016

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: mowmipiotr » 09 cze 2017, 18:27

1. czy prawda jest, że auta nie posiadałem kilka miesięcy? tak
2. czy prawda jest, że proponowano mi różne "ugody" i zmienili zdanie?(oczywiście informując mnie o tym tylko na email po moim ponagleniu, ze od miesiąca nie dostałem odp na pismo)- tak- dlatego mam prawo uważać, że mnie oszukano
3. czy prawda jest, że musiałem się prosić o odp na maile, ze obiecano mi zadzwonić do mnie, po czym sam dzwoniłem po umówionym czasie z pytaniem i co dalej?- tak, dlatego mam prawo uważać, że ktoś jest tchórzem, bo woli nie dzwonić niż powiedzieć mi, że dalej nic.
opinia na temat pracy jest moja opinia i mam do niej prawo, bo uważam ja za słuszna.

a jak jest ich wersja??? skomplikowana naprawa? albo musimy czekać na urządzenie do kalibracji radaru, bo jest drogie, bo KMP nie chce kupić? w końcu niby miało być urządzenie u nich... pan wskazując urządzenie do kalibracji wskazał na poziomicę laserową zakupioną w markecie budowlanym..., chyba coś mu się pomyliło i za szybko wskazał ręką??...... albo czekaliśmy na specjalistów z KMP.....
albo oddali auto mówiąc jest sprawne, błąd się nie pojawi i rano wróciłem znowu z tym samym błędem.... rozumiem rożne sytuacje się zdarzają, ale obsługa klienta typu nie odp przez 30 dni lub "oddzwonię w czw" ,"albo za 2 godz" i brak takiego telefonu do mnie i muszę sam znowu być upierdliwy i dzwonić, żeby dowiedzieć się co moja sprawa- działanie takie można nazwać kłamstwem? taaak
....propozycja wymiany auta na nowy była owszem - ale żądałem wymiany na nowy wolny od wad, a nie - możliwości zakupu nowego auta. zgodziłem się dopłacić różnicę gdy myślałem o innym modelu- spoko różnicę wiadomo trzeba dopłacić. jeśli ktoś pisze mi w mailu wymienimy panu auto na nowe i powtarza to przez tel i przy rozmowie - jeśli wybieramy ten sam model to bez dopłaty, a inny tylko z dopłatą-tak zrozumiałem i byłem podtrzymywany w takim przekonaniu.....a gdy chciałem oficjalnie to: opcje miałem inny model z większą dopłatą, ten sam model z mniejszą dopłatą- ale dlaczego z dopłatą pytam? czy to ja nie potrafię dojść co jest usterką czy oni???? zacytuje pismo z mojego banku ".... prosimy o skierowanie wniosku o wymianę bądź naprawę urządzenia z tytułu rękojmi do zbywcy..." w salonie uzyskałem informacje, że bank nie zgadza się na wymianę auta (przedmiotu) leasingu gdy wartość jest nawet taka sama- pytałem się o to, gdy dowiedziałem się ile muszę dopłacić za inny model... jak to? bank odp mi inaczej... mam prawo uważać, że mnie okłamano!!!! wnioski o naprawę wysyłałem już od stycznia... i w końcu poszedł wniosek o wymianę auta na nowe... wymiana według nich to nowy zakup????
jeśli pracownik przedstawia stanowisko firmy -zwrot kosztów za tyle i tyle m-cy itd, a potem na email dostaje inne stanowisko- to nie jest to kłamstwo? no chyba ktoś skłamał? czekam cały czas może ktoś mi wytłumaczy dlaczego jest taka zmiana? i akurat dlaczego taka zmiana stanowiska była dopiero jak auto odebrałem??? pewnie gdyby obsługa klienta nie zawiodłaby to nie pisałbym tutaj o tym problemie w ten sposób
puder12 pisze:super się czyta Twoją relację - niczym wciągający kryminał. Dołóż jednak starań by pisownia była zgodna z zasadami ortografii. Tym razem poprawiłem jeszcze większość błędów. W kolejnych wpisach rób to osobiście

Awatar użytkownika
bykman
Uzależniony
Posty: 355
Rejestracja: 16 paź 2014, 14:25
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE XL 205KM
Opel Zafira C Cosmo 2.0 CDTI 200KM
Lokalizacja: PIENINY

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: bykman » 09 cze 2017, 21:44

Monty Python
KIA SPORTAGE XL Limitowana 2.0 CRDI AWD MT 205KM 447Nm Sand Track

Awatar użytkownika
gisio
Nasz Człowiek
Posty: 744
Rejestracja: 10 gru 2016, 12:02
Czym jeżdzę: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: gisio » 10 cze 2017, 11:20

mowmipiotr pisze:Myślę, że tu w naszej rozmowie jest osoba której tyczy się opinia....!


Jeżeli uderzasz do mnie to niestety źle trafiłeś – nie jestem pracownikiem ASO GAM.

W swoich dotychczasowych postach odniosłem się do Twojego sposobu podejścia do konkretnych osób z imienia i nazwiska. To, że dane tych czy innych osób są podane na stronie GAM to nie znaczy, że Ty jako osoba trzecia (a bez wątpienia taką jesteś) możesz dowolnie je przetwarzać bez zgody samych zainteresowanych.

Reasumując polecam powściągliwość w słowach rzucanych pod adresem konkretnych osób – w tym przypadku pracowników ASO GAM. Jak chcesz wylać swoje żale pisz ogólnie bez przypisywania zdarzeń do tej czy innej osoby. Co z tym zrobisz lata mi przysłowiową stówką.

Wracając do Twojej sprawy to wrony na dzielni krakały, że to Ty wycofałeś się z opcji wymiany auta na nowe? Tak było czy nie-„ ja tylko pytam”?
Przy czym zrozumiały był fakt, że jeśli chcesz auto z wyższym wyposażeniem to trzeba do niego dopłacić. No ale Ty chciałeś zjeść ciastko i mieć ciastko!?

Oczywiście w przypadku wymiany auta całą śmietankę z tortu zgarnąłby bank, więc zacząłeś zmienić swoje oczekiwania – „jak nie wiemy o co chodzi to wiemy o co chodzi” = €.

Przypadkiem nie chodzi o to super & hiper auto z tego ogłoszenia?:


Co do przepisów GIODO to jesteś w błędzie– wystarczy, że gromadzisz dane osobowe w postaci nick’u i adresu IP a już pod nią podlegasz, przy czym za wpisy na stronie odpowiada sam użytkownik.

Kończąc dodam, że nie występuję jako obrońca ASO GAM –zapewne w tej sprawie nie są bez winy –niemniej pewne granice w wypowiedziach powinny być zachowane.

*przytoczone cytaty zostały zaczerpnięte z youtobe „8 minut które zabiło Andrzeja Leppera
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1466
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: Thomaster » 10 cze 2017, 12:06

No ale Ty chciałeś zjeść ciastko i mieć ciastko!?


Po przeczytaniu powyższych dalej wydaje mi się, że kolega przede wszystkim chciał mieć sprawne auto. To, że ASO przez kilka miesięcy nie potrafiło usunąć usterki dobitnie świadczy o nieudolności osób nie tylko w nim pracujących ale również nim zarządzających.

@gisio - jeżeli dla ciebie po kilku miesiącach konieczności używania auta zastępczego niższej klasy oczekiwanie jakiejkolwiek rekompensaty jest rzeczą dziwną i nie do przyjęcia to w mojej opinii należysz niestety do tej grupy osób, przez którą pewnym standardom w Polsce wciąż daleko do normalności...

Awatar użytkownika
bykman
Uzależniony
Posty: 355
Rejestracja: 16 paź 2014, 14:25
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE XL 205KM
Opel Zafira C Cosmo 2.0 CDTI 200KM
Lokalizacja: PIENINY

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: bykman » 10 cze 2017, 15:57

W większości ASO mechanik przychodzi do pracy aby odrąbać swoje 8 godzin plus praktykaci z samochodówek (nie mam nic przeciwko, niech się młodzi uczą, ale nie na moim aucie).
Opisywany przez kolegę przypadek naprawy przez kilka miesięcy nadaje się do księgi gunessa.
Jest wiele prywatnych warsztatów gdzie dba się o jak najwyższy standard, walczy się o każdego klienta, aby ten ponownie skorzystał z jego usług.
Ja wiem jest gwarancja i to Was zmusza do korzystania z ASO, gdzie czasem traktuje się klienta jak intruza.
KIA SPORTAGE XL Limitowana 2.0 CRDI AWD MT 205KM 447Nm Sand Track

Awatar użytkownika
color1
MODERATOR
Posty: 413
Rejestracja: 13 sie 2010, 00:21
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)
Lokalizacja: Wawa

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: color1 » 10 cze 2017, 19:09

gisio pisze:Co do przepisów GIODO to jesteś w błędzie– wystarczy, że gromadzisz dane osobowe w postaci nick’u i adresu IP a już pod nią podlegasz, przy czym za wpisy na stronie odpowiada sam użytkownik.


gisio, przestań pieprzyć bzdury !
dane osobowe podlegające ochronie (i rejestracji zbioru danych) to takie, po których jednoznacznie można wytypować konkretną osobę fizyczną.
Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)

Awatar użytkownika
gisio
Nasz Człowiek
Posty: 744
Rejestracja: 10 gru 2016, 12:02
Czym jeżdzę: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: gisio » 10 cze 2017, 20:13

Przepraszam bardzo a czy ja kogokolwiek osądzam? Mam takie samo prawo do dzielenia się swoją wiedzą jak każdy inny na tym forum. Napisałeś co dla Ciebie wygodne – ja raczyłem delikatnie wyważyć temat no ale nie jest to Tobie na rękę bo zazwyczaj „prawda w oczy kole”.

Przy okazji znalazłeś kilku forumowych klakierów cytujących fragmenty postów tylko im wygodne – przecież nikt tutaj nie napisze, że został wprowadzony w błąd przez handlarza Mirka i jego Heńka mechanika- wstyd na dzielni i forum gwarantowany! Najlepiej i najłatwiej drzeć ryja jak to czy tamto ASO zawaliło!

A teraz drogie dzieci pocałujcie gisia w … bo idzie na Narodowy kibicować PL!
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

mowmipiotr
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2017, 22:30
Czym jeżdzę: Kia Optima 2016

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: mowmipiotr » 10 cze 2017, 21:18

Dyr. Salonu P. Maciej zaproponował że GAM wymieni auto na nowe po czym poinformował mnie że nie ma innej możliwości jak zakończyć umowę finansowania i rozpocząć nowa od początku. Wiązało by się to z utratą wniesionych rat kapitałowych a to było sporo - jakieś 9 rat. Tutaj każdy by się zgodził ze mną, że takie rozwiązanie byłoby niekorzystne. Nie miałem wyjścia i zrezygnowałem bo dyrektor zaproponował rekompensatę. ALE ALE. Coś mi nie grało. Wystąpiłem do banku indywidualnie o interpretacje zapisów mojej umowy finansowania i zapytałem: czy jeśli producent w ramach rękojmi chce wymienić pojazd to jest to możliwe bez zakończenia umowy? Udzielili mi odpowiedzi że naturalnie istniała taka możliwość wymiany, podmiany przedmiotu finansowania. Taką informację dopiero dostałem niedawno. Czekałem na interpretacje banku ponad miesiąc. Z tego wynika ze wprowadzili mnie w błąd. I jestem przekonany czemu. Bo chcieli ożenić następny nowy samochód oraz zgarnąć prowizje od następnej nowej umowy finansowania. Nie będę wchodził w polemikę z osobami tutaj mi coś zarzucających bo nie są stroną i nic nie muszę im tłumaczyć. Wyraziłem tutaj opinie dla waszego doświadczenia i nie potrzebuję pouczeń.


"Gisio" nie jesteś władny do wydawania tutaj osądzeń. Gadasz jedynie z jakimiś ^ wronami^. Nie jesteś sędzią i nie posiadasz wyczerpującej wiedzy i dokumentów. Chyba, że wydzwaniasz do swoich kolesi z KIA Motors i siejesz zamęt. Nie mieszaj się. Proponuje tobie także abyś nie dzielił się wiedzą skąd takie informacje posiadasz i dlaczego ktoś miałby je tobie przekazywać! Nie widzę żadnych podstaw aby strona Kia Gam sp zoo miałaby je tobie przekazywać chyba że ktoś narusza tutaj prawo! Zapraszam tutaj na forum spółkę GAM sp zoo do wyrażania racji a nie ciebie!
Ostatnio zmieniony 10 cze 2017, 21:29 przez mowmipiotr, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 876
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: michal55yh » 11 cze 2017, 12:24

mowmipiotr, proszę edytować posty, zgodnie z zasadami nie wolno pisać postu pod postem!

Jeśli jesteś tak zdruzgotany tą sytuacją (rozumiem, że człowieka może wyprowadzić z równowagi) zachęcam Ciebie do pójścia na drogę sądową i stroną formalną załatwić sprawę z autem jak i bankiem bez wyjeżdżania z żalami w prywatne osoby, wymieniając ich dane, co faktycznie nie jest zgodne z prawem. Na drodze formalnej będzie Ci to łatwiej załatwić, tam także możesz przedstawić skany z forum z własnymi wypowiedziami, innych forumowiczów jak i gisia i wszystkim przestawić zarzuty. Wtedy sprawa się wyjaśni.

Innych proszę o wyrażanie opinii o ASO bezosobowo. Można mieć złe doświadczenia, można je wyrażać tutaj (po to ten dział jest), ale bez obrażania osób.
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: puder12 » 11 cze 2017, 19:25

mowmipiotr pisze: Nie będę wchodził w polemikę z osobami tutaj mi coś zarzucających bo nie są stroną i nic nie muszę im tłumaczyć. Wyraziłem tutaj opinie dla waszego doświadczenia i nie potrzebuję pouczeń.

Skoro piszesz na forum to powinieneś liczyć się z tym , że ktoś wyrazi swoją opinię. Jeśli masz zamiar nas tylko informować i nie oczekujesz informacji zwrotnej to chyba wybrałeś niewłaściwe miejsce. Lepiej było wykupić ogłoszenie w lokalnej, a może i ogólnopolskiej gazecie.

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: Owca007 » 12 cze 2017, 10:17

Całą sytuacja jest mocno zagmatwana sam jestem ciekaw jaki będzie finał.
Może powiesz od razu dlaczego chcesz sprzedać samochód mowmipiotr?
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

Kieszko
Bywalec
Posty: 114
Rejestracja: 04 sie 2014, 14:58
Czym jeżdzę: KS IV 1.6 GDI L

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: Kieszko » 12 cze 2017, 22:02

Panowie to auto z ogloszenia, które jest na sprzedaż ma inny kolor niż wynika z opisu kolegi mowmipiotr.

mowmipiotr
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2017, 22:30
Czym jeżdzę: Kia Optima 2016

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: mowmipiotr » 13 cze 2017, 20:01

przeprowadziłem dzisiaj rozmowę z zarządem. sam wystąpiłem z tą propozycją. Rozmowa okazała się dobrym rozwiązaniem. Razem mamy pewne plany jak rozwiązać spór i zakończyć to z podaniem dłoni. Ale jak to się zakończy jeszcze nie wiem. Więcej szczegółów później. Auto chcę sprzedać tylko z uwagi na złe wspomnienia. Myślę że jeśli wszystko zakończy się pomyślnie nadal będę wierny marce. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: puder12 » 14 cze 2017, 10:39

No i od tego należało zacząć, zamiast żółć wylewać na forum i forumowiczów. Powodzenia w negocjacjach.


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap