Salon KIA Wrocław

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
pierwoszow
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 03 paź 2011, 13:34
Czym jeżdzę: Sportage V,1600 benzyna, hybryda L-HEV
Lokalizacja: Pierwoszów/Wrocław

Salon KIA Wrocław

Postautor: pierwoszow » 03 lut 2012, 22:08

W marcu wychodzi mi pierwszy przegląd.Zastanawiam się w którym salonie we Wrocławiu (są 2-na Szczecińskiej i w Długołęce) zrobić przegląd.Może ktoś robił i podpowie która firma jest solidniejsza.

Awatar użytkownika
oovoo
Uzależniony
Posty: 176
Rejestracja: 08 lut 2011, 22:36
Czym jeżdzę: pomarańczka 1,7CRDi+XL

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: oovoo » 04 lut 2012, 10:13

zrobiłeś już 30 000 km czy minęły ci już dwa lata?

desto
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 02 lut 2011, 00:10
Czym jeżdzę: 1.7 crdi orange Horst
Lokalizacja: Wrocław

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: desto » 06 lut 2012, 20:51

Z obydwoma salonami miałem do czynienie, gdy kupowałem Kijankę. Na Szczecińskiej panienka zaprowadziła mnie do stojącej na parkingu zaśnieżonej KS (był już wieczór). Otworzyła ją i powiedziała - proszę sobie wsiąść..Samochód stał przygotowany dla klienta. Generalnie było ciemno i do d..
W Długołęce mieli KS na salonie, dodatkowo jazda próbna (benzyniakiem, nie dieslem). Co do przeglądu - jeszcze za wcześnie. Ale bardziej pozytywne wrażenie zrobiła na mnie Długołęka...
Techno Orange 1.7 crdi

krawcu68
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 22 sie 2011, 21:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI M dark gun metal
Lokalizacja: wrocław

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: krawcu68 » 07 lut 2012, 22:43

Powiem tak - jeśli w serwisie KIA Długołęka jest tak samo jak w salonie to pooooooooolecam. Kurde tak świetnej i jeszcze raz świetnej załogi jak w salonie Długołęka szukać trzeba ze świecą. Dzisiaj byłem tam ,dla mnie z ogromnym problemem :oops: ( okazał się bzdet), sparowania telefonu. Zajechałem tam i załatwił całą sprawę Kierownik Pan Maciek Burniak. Wielki szacun dla całej Załogi z salonu :brawo: . Ale co do serwisu - nie wiem.

pierwoszow
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 03 paź 2011, 13:34
Czym jeżdzę: Sportage V,1600 benzyna, hybryda L-HEV
Lokalizacja: Pierwoszów/Wrocław

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: pierwoszow » 15 lut 2012, 08:35

Dziękuję bardzo kolegom.Są to dla mnie bardzo cenne informacje.pozdr.

desto
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 02 lut 2011, 00:10
Czym jeżdzę: 1.7 crdi orange Horst
Lokalizacja: Wrocław

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: desto » 24 lut 2012, 23:09

Z obydwoma ASO miałem już do czynienia viewtopic.php?f=6&t=1232
I oba są tak samo "kompetentne"
Techno Orange 1.7 crdi

desto
Uzależniony
Posty: 169
Rejestracja: 02 lut 2011, 00:10
Czym jeżdzę: 1.7 crdi orange Horst
Lokalizacja: Wrocław

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: desto » 30 mar 2012, 23:11

Odszczekuję negatywną opinię o salonie KIA we Wrocławiu - Wrobud. W walce z problemem z uruchomieniem silnika, salon zaskoczył mnie podejściem do mnie. Nie musiał, a jednak dwukrotnie dostałem od nich samochód zastępczy (mimo, że kijanka dojechała o własnych siłach). Pewnie zfakturują na KMP, ale jednak. Serwis jak to serwis, bazował na wskazaniach komputera serwisowego (wymienili wiązkę do immo, później w niej grzebali, wg zaleceń KMP), dopiero przyjazd mechanika z KMP spowodował wymianę całego immobilizera.
Techno Orange 1.7 crdi

Awatar użytkownika
skubczyk
Bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 lis 2012, 14:05
Czym jeżdzę: KS 2.0 DOHC XL Black Pearl
Lokalizacja: Brzeg Dolny, Lubiąż

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: skubczyk » 27 mar 2013, 14:39

Chciałbym pozytywnie ocenić salon Kia Wrobud Wrocław na ul. Szczecińskiej 7 :) Tydzień temu zamówiełem Sportka 2.0 dohc + automat, XL, SLS, ALM, Black Pearl, wszystko szybko i sprawnie, dosłownie w 5 minutek :) Polecam kontakt z panem Michałem, załatwia niemożliwe :D :D :D , ale jak nie jest zajęty :lol: Ogólnie pozytywne wrażenia z pobytu w tym salonie ciekaw jestem czy servis tamtejszy też można będzie tak chwalić :D (w czasie użytkowania Czejenki Sportage :) ) !!!
Kia Sportage 2.0 DOHC, 6AT-2WD, Automat, 122 KW (163KM), XL + SLS, Black Pearl :D
...The Power to Surprise...

oleyu
Nowy
Posty: 6
Rejestracja: 20 lis 2012, 23:47
Czym jeżdzę: 2,0 DOHC L AT
Lokalizacja: Bolesławiec

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: oleyu » 29 mar 2013, 11:05

Też polecam salon KIA WROBUD. Na moją kijankę czekałem ok. miesiąca. 2,0 DOHC automat, L

Awatar użytkownika
CierpliwyBadacz
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 18 sty 2014, 14:22
Czym jeżdzę: Sorento
Lokalizacja: DW

GAM Długołęka k. Wrocławia

Postautor: CierpliwyBadacz » 11 lut 2014, 19:48

Mam parę uwag po wizycie w salonie GAM.

Plusy:
- szybkie zainteresowanie się nami /byłem z żoną/
- miły i IMO kompetentny pracownik P. Bartek
- pokazał nowy model, porównał ze starym
- zaproponował jazdę /skorzystaliśmy/
- dał komplet dokumentów, zaproponował finansowanie itd.

Minusy:
- słaba elastyczność w negocjacjach /może przy zamawianiu coś utarguję/

KS do testów to XL, automat, mocny diesel czyli absolutna odwrotność bieda wersji 1.6 gdi którą planowaliśmy :złosliwy:
Jak na bardzo duże zainteresowanie autami w tym salonie to naprawdę obsługa OK, bez olewactwa.
był Sportage 2.0_GDI_AWD_AUT / jest Sorento :smirk:

Awatar użytkownika
marcin_open
Uzależniony
Posty: 166
Rejestracja: 25 sty 2014, 10:20
Czym jeżdzę: na razie bez

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: marcin_open » 11 lut 2014, 21:29

też mogę coś powiedzieć nt salonu długołęka, ogólnie wrażenie dobre sprawiają, ale jeśli się już pyta o konkrety to nie umieją odpowiedzieć, "pan wysoki" gada głupoty o gasnącym silniku w KS gdy kluczyk jest poza samochodem w momencie dodania gazu (co sprawdziłem na jeździe próbnej w Poznaniu) nic takiego nie miało miejsca pan z salonu (w Poznianu) odjechał a ja zostałem z kluczykiem także bzdura, no i druga rzecz, pan zapisał na kartce moje pytania, na które nie umiał odpowiedzieć z informacją że zorientuje się i odzwoni/ napisze . Cisza ...
odebrana 08.05.2014r. Kia Sportage 2.0 GDi XL

Awatar użytkownika
paolo82
Uzależniony
Posty: 298
Rejestracja: 06 kwie 2011, 22:09
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL+ 2.0 DOHC, techno orange, limited edition
Lokalizacja: dolnoślaskie

Re: Salon KIA długołeka gam!

Postautor: paolo82 » 12 lut 2014, 15:38

witam
w dlugolece biorąc auto nie ma co liczyc na upust... wiem sam po sobie jak było ... nie ma targowania , ceny trzymaja mocno

serwisowanie... hymm ceny mają nie małe, ale obejrzyjcie dokładnie auto za kazdym razem, jesli bedzie cos robione w środku... czy nie ma tapicerki gdzies porysowanej kokpitu bo u mnie tak było... czego pozniej nie zgłosiłem...

czekajac na górze gdzie mozna sobie wypic kawke i tv obejrzec to pewnego razu... chciałem sobie zrobic kawke...
w pojemniku na cukier... mrówki były hehe odrazu mi sie odechcialo.. w krótkim czasie bedac w przeciagu miesiaca , dwa razy na serwisie , tv ktory mieli byl nie czynny, bo jak sie okazało, nie ma kabla do połaczenia tv a tunerem dvb , bo podłaczyli drugi tv gdzie widac stanowisko serwisowe i kabel tam poszedł a my przez pare godzin oczekiwania mozemy pic kawe i czytac gazety :P

z tego co wiem to juz tv dziala wiec spoko a mrówek ostatnio nie spotkalem juz w cukrze ... jest Pani ktora tam co dziennie pielegnuje stanowisko oczekujacych więc jest już porzadeczek:D

a ceny maja spore...

znajoma kupiła sportage 2013 grudzien w jeleniej górze i cene dostala fajna , wynegocjowała dośc duzo, do tego dostała : opony zimowe, dywaniki welurowe, gumowe, i ubezpieczenie było z tego co wiem też !

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 876
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: michal55yh » 12 lut 2014, 15:42

Polecam Ultimę w JG i Zgorzelcu. Kawałek od Wrocławia a można coś wytargować [zlosnikok]
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

Awatar użytkownika
skubczyk
Bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 13 lis 2012, 14:05
Czym jeżdzę: KS 2.0 DOHC XL Black Pearl
Lokalizacja: Brzeg Dolny, Lubiąż

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: skubczyk » 12 lut 2014, 16:23

A ja polecam salon Kia Wrobud na Szczecińskiej 7 we Wrocku.
Kia Sportage 2.0 DOHC, 6AT-2WD, Automat, 122 KW (163KM), XL + SLS, Black Pearl :D
...The Power to Surprise...

Awatar użytkownika
CierpliwyBadacz
Bywalec
Posty: 77
Rejestracja: 18 sty 2014, 14:22
Czym jeżdzę: Sorento
Lokalizacja: DW

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: CierpliwyBadacz » 12 lut 2014, 16:27

michal55yh pisze:Polecam Ultimę w JG i Zgorzelcu. Kawałek od Wrocławia a można coś wytargować [zlosnikok]


Dzięki za wskazówkę :aha:
Nie jestem chytrusem walczącym o dywaniki ale o 5 czy 6 procent które rolnikom/mundurowym dają bez łaski.
był Sportage 2.0_GDI_AWD_AUT / jest Sorento :smirk:

Awatar użytkownika
marcin_open
Uzależniony
Posty: 166
Rejestracja: 25 sty 2014, 10:20
Czym jeżdzę: na razie bez

Re: Salon KIA długołeka gam!

Postautor: marcin_open » 14 lut 2014, 00:29

paolo82 pisze:

znajoma kupiła sportage 2013 grudzien w jeleniej górze i cene dostala fajna , wynegocjowała dośc duzo, do tego dostała : opony zimowe, dywaniki welurowe, gumowe, i ubezpieczenie było z tego co wiem też !


dobrze że mówisz jutro zadzwonię i zacytuje niniejszą wypowiedź
odebrana 08.05.2014r. Kia Sportage 2.0 GDi XL

Awatar użytkownika
paolo82
Uzależniony
Posty: 298
Rejestracja: 06 kwie 2011, 22:09
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL+ 2.0 DOHC, techno orange, limited edition
Lokalizacja: dolnoślaskie

Re: Salon KIA długołeka gam!

Postautor: paolo82 » 14 lut 2014, 02:23

konkretnie to kupiła sportage grudzień 2013 ale nie FL. , wersje benzynowa techno orange 1,6 silnik, 6 biegowa skrzynia ,17" alu. navi fabryczna jak w xl. , ale jak pisałem : dostała 4 nowe opony zimowe, dywaniki welur, gumowe, i chyba w tym było ubezpieczenie . a i auto poszło w leasing,

mowmipiotr
Nowy
Posty: 10
Rejestracja: 05 mar 2017, 22:30
Czym jeżdzę: Kia Optima 2016

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: mowmipiotr » 05 cze 2017, 21:07

KIA GAM Lubin/ Długołęka Unikajcie tego miejsca. Moje nowe auto naprawiali 5 miesięcy a raty trzeba było płacić. Pan Maciej B. (dyr salonu Lubin) to kłamca i [wyedytowano] - najpierw obiecywał nowe auto po czym zmienił zdanie. Potem obiecał rekompensatę za ten czas auta w serwisie. Znowu zmienił zdanie. W końcu ze wszystkiego się wycofał kiedy auto nam oddali i przestał się odzywać. TCHÓRZ. A gra na gitarze i śpiewa do kotleta (po pracy). Mój Adwokat radzi jedno: pozew do sądu o odszkodowanie którego nie unikną tylko chcę mnie spławić.
Zalecam unikanie również serwisu marna wiedza pracowników a szczególnie kierownika Marcina Z. Auto naprawili po 5 miesiącach bo w końcu cudem znaleźli powód, malutki powód, malutka kostka w bagażniku nie stykała....5 miesięcy!?.....tyle czasu potrzebują....a ty bujasz się jakimś gów...ym autem zastępczym i płacisz raty.
Dodatkowo dodam że totalny jest brak kultury i poziomu współpracy biznesowej - ciągnące się w czasie odpowiedzi na pisma, skargi i wnioski. Minimum 30 dni potrzebują na sklecenie kliku zdań. Były też liczne problemy z dokumentami do ubezpieczalni. Proszę nie wierzyć im na słowo! Jak im coś nie idzie to zabrać auto i udać się do innego miejsca.

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: Owca007 » 05 cze 2017, 21:51

Tu się nie zgodzę Długołęka jest super, a Wrocław tam obok obwodnicy to ciemniaki raz byłem i poleciały ku.wy w stronę kierownika pi czym wyszedłem napisałem skargę do Warszawy i Ci dzwonili przepraszali wysłali nawet kosz smakołyków odpisałem niech sobie to i tak w du.ę wsadzą nie daruje i robię antyreklamę.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

Awatar użytkownika
gisio
Nasz Człowiek
Posty: 744
Rejestracja: 10 gru 2016, 12:02
Czym jeżdzę: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM
Lokalizacja: Warszawa

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: gisio » 06 cze 2017, 21:10

mowmipiotr pisze:KIA GAM Lubin/ Długołęka Unikajcie tego miejsca. .

Mam nadzieję, że masz świadomość odpowiedzialności prawnej dotyczącej wpisów jakie umieściłeś na tym forum.
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Salon KIA Wrocław

Postautor: Owca007 » 06 cze 2017, 23:40

Niestety ale w PL jest wolność słowa i skazania za takie coś jest wręcz niemożliwe do udowodnienia. Temat sam przerabiałem na forum quadowym i skończyło się na kolejnych tego typu postach, straconym czasie i $$$.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap