salon w Białymstoku

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
dosiabo
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2012, 17:52
Czym jeżdzę: czarna XL-ka

salon w Białymstoku

Postautor: dosiabo » 27 sty 2012, 17:30

Witam,

Meduzes opisał działalność salonu w Ełku-filii Białegostoku:
jako klient powyższego salonu wysunę tu swoją opinie o tym obiekcie ...
Za:
- miła obsługa
Przeciw:
- żadnych gratisów, upustów, negocjacji
- filia Białystok więc za wiele nie mogą ponegocjować
- brak serwisu ... sam salon sprzedaży
- ceny akcesoriów lub dodatków do auta zdecydowanie powyżej ich wartości rynkowej
Reasumując:
polecam tym co mają nadmiar kasy i tylko i wyłącznie ze względu na obsługę ... dla całej reszty proponuje omijać szerokim łukiem
a jeżeli ktoś chciałby z salonu (np. właściciel) skonfrontować ta opinię ... jestem otwarty bo z milą chęcią chce zobaczyć co ma w tej kwestii do powiedzenia ...

Teraz ja - Białystok - streszczenie rozmowy ze starszym panem sprzedającym /po "wstępnych"rozmowach z młodym panem sprzedającym/ - żadnego rabatu nie będzie,bo pan sprzedający "nie śmiałby spojrzeć w oczy" innym klientom,gdyby mnie ten samochód sprzedał taniej niż innym. Starszy pan sprzedający uważa kupującego za...,nie wiedząc,że my klienci znamy pojęcie tajemnicy handlowej. W tej sytuacji wybór padł na Suwałki - Sportage XL czarna: rabat w/g gestu dilera + wyposażenie dodatkowe-automatyczny hak holowniczy, dodatkowy alarm, czujniki parkowania z przodu-bo z tyłu to i tak standard /zresztą XL-ka ma kamerę cofania/,dywaniki... no i jeszcze możliwość preferencyjnego zakupu kół z oponami letnimi /zimowymi - zależy na jakich przyjedzie,bo odbiór chyba w marcu. Najciekawsze na koniec - mam taniej z tym wszystkim niż bez dodatków w Białymstoku. WNIOSEK - nie trzymajcie się sztywno miejsca zamieszkania.Dlaczego mimo wszystko to się opłaca? - znajomy handlowiec wytłumaczył mi,że ważna jest sprzedaż i istnienie w sieci dilerskiej.Zresztą gdyby mu się nie opłacało,to nie dawałby bonusów.
D.

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: salon w Białymstoku

Postautor: mint » 27 sty 2012, 20:38

Jaki dostałeś rabat? W warszawie też są salony w których klienta traktuje się jak intruza, ale są też takie które chcą Ci sprzedać auto i dadzą rabat, a także dołożą coś od siebie i nie koniecznie te duże salony :)
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.

dosiabo
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2012, 17:52
Czym jeżdzę: czarna XL-ka

Re: salon w Białymstoku

Postautor: dosiabo » 27 sty 2012, 21:12

3,5% od ceny brutto + te dodatki /"po kosztach"/-mnie się opłaciło,jemu chyba też;ale to jest zawsze indywidualna ocena dilera.A jeśli chodzi o Warszawę to kolega kupił insignię turbo w Warszawie taniej niż zwykłą w Białymstoku - tak,że coś jest na rzeczy z tymi salonami.Na pewno trzeba popytać tu i tam.
W Białymstoku tylko za sam hak wypinany chcieli 1800 zł DODATKOWO.

karol091193
Nowy
Posty: 4
Rejestracja: 06 sty 2012, 19:59
Czym jeżdzę: 2.0CRDi 136KM
wersja M

Re: salon w Białymstoku

Postautor: karol091193 » 29 sty 2012, 22:25

wczoraj byłem w białym spytać się co z moim kijem [zlosnik2] i ten starszy pan powiedział, że 27 stycznia kia sportage odebrał pan który zamawiał ją 15 grudnia. To może za jakiś miesiąc będzie i moja

skwiera10
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 02 gru 2010, 22:01
Czym jeżdzę: Kia sportage

Re: salon w Białymstoku

Postautor: skwiera10 » 03 kwie 2012, 19:29

Świeta prawda- salon w Białym to normalnie ....<brak_słów>...a ten tekst "że nie bedzie mogl spojrzec w oczy" to rytuał dlatego nie dałem im zarobić i nie kupiłem auta w Białym,a wybrałem Łomże :)


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap