Salon Sosnowiec Środula

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Promes
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:47
Czym jeżdzę: Autem teściowej :)

Salon Sosnowiec Środula

Postautor: Promes » 13 paź 2011, 17:55

Czy ktoś odbierał w Sosnowcu na Środuli swojego Sportka ??? Jak obsługa ?? Jak wygląda sprawa z opóźnieniami w dostawie ? Ja nie ukrywam oczekuje na wykonanie umowy do 31 października ( nie wierze w terminowość) ale chciałbym wiedzieć czy sama obsługa a mianowicie ich uprzejmość wynagrodzi mi ewentualny wydłużony czas oczekiwania ? Czy bede poprostu wkurzony ??
:D

Pozdrawiam oczekujących

Promes
Nowy
Posty: 19
Rejestracja: 10 kwie 2011, 17:47
Czym jeżdzę: Autem teściowej :)

Re: Salon Sosnowiec Środula

Postautor: Promes » 10 lis 2011, 13:35

Promes pisze:Czy ktoś odbierał w Sosnowcu na Środuli swojego Sportka ??? Jak obsługa ?? Jak wygląda sprawa z opóźnieniami w dostawie ? Ja nie ukrywam oczekuje na wykonanie umowy do 31 października ( nie wierze w terminowość) ale chciałbym wiedzieć czy sama obsługa a mianowicie ich uprzejmość wynagrodzi mi ewentualny wydłużony czas oczekiwania ? Czy bede poprostu wkurzony ??
:D

Pozdrawiam oczekujących


Na tą chwile moge w 100 % powiedzieć że wszystko w jak najlepszym porządku.
Pan Bartłomiej kiero bardzo miły facet. Polecam

milo
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2012, 12:44
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 XL+SLS
Lokalizacja: Katowice

Re: Salon Sosnowiec Środula

Postautor: milo » 27 lut 2012, 11:40

Ja nie polecam tego salonu potrafią dołki kopać pod klientami w innych salonach :-/

fart
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:25
Czym jeżdzę: sportage 2,0

Re: Salon Sosnowiec Środula

Postautor: fart » 18 maja 2012, 22:40

Z tego co wiem to, salony kontaktują się między sobą w szczególności jeżeli klient nie należy do grupy "ulubionych".
Kupiłem w Środuli swojego "Sportka" (sprzedawca p. Krystian) i począwszy od zamówienia po odbiór SUPER.

milo
Bywalec
Posty: 46
Rejestracja: 24 lut 2012, 12:44
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 XL+SLS
Lokalizacja: Katowice

Re: Salon Sosnowiec Środula

Postautor: milo » 18 maja 2012, 22:49

Co masz na myśli ?


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap