ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
bartekszymanski
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 21 wrz 2011, 11:06
Czym jeżdzę: 1.7 crdi M

ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: bartekszymanski » 30 wrz 2011, 15:19

Witam,

jestem z Łodzi, chcieliśmy najpierw kupić Vengę, potem Soul aż w końcu wybraliśmy Sportage. W salonie KIA Marvell w Łodzi pan Łoś na początku był bardzo miły jednak gdy przyszliśmy trzeci raz przedpłacić i dograć szczegóły powiedział że jest już zmęczony sprzedażą Sportage i czekaniem na niego. Podziękowaliśmy i przez przypadek trafiliśmy do KIA ASPOL w Tomaszowie Mazowieckim.
Pełen profesjonalizm, miła obsługa. Pan Artur Thomas bardzo fachowo się nami zajął. Szczerze polecam ten salon a łódzki Marvel odradzam.

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: kijaS » 30 wrz 2011, 17:43

Venga...Soul...Sportage - to się nazywa rozwój :haha1: ale chyba w pierwotnym budzecie się nie zmieściliście? :chytry:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

tomala72
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2011, 09:19
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184 KM XL
Kodiaq 2.0 tdi 190 KM 4x4 Style

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: tomala72 » 10 cze 2012, 14:46

Ja osobiście serwisuję w Aspolu już trzecie auto (wcześniej to był przedstawiciel deowoo) i jestem z nich zawsze zadowolony. Profesjonalni i bez naciągania na koszty. :brawo:

Awatar użytkownika
yacki
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 05 kwie 2012, 23:22
Czym jeżdzę: 2,0 DOHC wersja L
Lokalizacja: Celestynów

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: yacki » 24 sie 2012, 22:14

Ja też zakupiłem swoją KS w ASPOLU. Obsługa rzeczywiście profesjonalna i miła.Ale z dodatkami skąpi.
edi

Awatar użytkownika
chiller
Bywalec
Posty: 94
Rejestracja: 17 wrz 2012, 11:54
Czym jeżdzę: Sportage IV FL 1.6 GDI 132 KM 6 MT 2WD "M + SMART"
Lokalizacja: Warszawa

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: chiller » 26 paź 2012, 09:33

Także szczerze polecam ten salon! Pan Artur Thomas - po prostu pełen profesjonalizm. Wszystko od początku do końca przebiegało wręcz podręcznikowo i praktycznie nie można się do niczego przyczepić. W posprzedażowej ankiecie telefonicznej uczciwie dałem im same "bardzo zadowolony". Prawdopodobnie będę u nich serwisował auto.
Zapraszam serdecznie do obejrzenia mojej GALERII

tomala72
Bywalec
Posty: 86
Rejestracja: 15 sie 2011, 09:19
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184 KM XL
Kodiaq 2.0 tdi 190 KM 4x4 Style

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: tomala72 » 01 lis 2012, 01:09

Stało się.
Moja Sportage odbyła pierwszy przegląd po 30 000 km.
Myslę, kurcze jadę sam bo kobiałkę mogą wkręcać na dodatkowe usługi serwisowe, wiadomo to różnie bywa. Jednak ostatecznie pojechała żona.
Odbieramy auto z przeglądu (razem, na chwilę podjechałem bo wiadomo j.w.) a tu miłe zaskoczenie.
Samochód podstawiony na parking, umyty (każdy w tym momencie pomyśli no tak ch... zrobili ale chociaż umyli). Nic bardziej mylnego.
Na serwisie odbieram 3 arkusze przeglądu z pełną inforamcją o tym co działa lub ew. nie. Jak przebiegał przegląd łącznie ze ścieżką obd i wydrukiem. Serwis został połączony z przeglądem blacharki. Cena na wszystko 1000 zł. Moim zdaniem (a jeżdzę i jeździłem różnymi markami) za te pieniądze to mistrzostwo swiata.
I żeby ktoś nie pomyślał że słodzę. Wcześniej przez 10 lat serwisowałem służbówki spod marki fso i daewoo i nigdy ściemy.
PS. Dla mnie ważne serwis pozwala być przy swoim aucie. Dla mnie to podstawa.

Awatar użytkownika
maciej_pk
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 12 paź 2012, 18:28
Czym jeżdzę: 1.6 GDI Biała L
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: maciej_pk » 06 lis 2012, 14:00

Witam!
Ja również chciałbym szczerze polecić firmę ASPOL z Tomaszowa Mazowieckiego. Bardzo miła i fachowa obsługa, szczególne podziękowania dla Pana Artura. Wszystkie niezbędne formalności załatwione telefonicznie i mailowo. Dobre upusty cenowe. Samochód przygotowany do odbioru na "piątkę". Dodam tylko, że po auto jechałem aż z Kołobrzegu (550 km). Naprawdę polecam!!!
Maciej
Maciej

Arek_tom
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2013, 19:08
Czym jeżdzę: 2.0 DOHC M limited

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: Arek_tom » 16 sie 2013, 19:35

Witam.
Na "ASPOL" złego słowa nie dam powiedzieć .dzis byłem tylko obejrzeć nowego sportage i wyszedłem z zamówieniem w ręku .ale nie mogło sie to zakończyć inaczej.Od momentu przekroczenia drzwi salonu zostałem przywitany przez pana Artura .Byl zajęty obsługa innych państwa więc poprosił żebyśmy poczekali chwile , od razu zaproponował kawę co mnie miło zaskoczyło, udalem sie z małżonka oglądać sportage .Przeprosil tamtych państwa i podszedł do nas wreczajac cennik z oferta wyposażenia i dodał ze za 10 min podejdzie.zeszlo mu troszkę dłużej za co przeprosił i w ramach przeprosin od razu zaproponował jazdę próbna,gdzie nawet o to nie zapytałem .Po powrocie do salonu byłem już zdecydowany na to auto.wszystkie formalności zalatwilismy w salonie 0 zbędnych formalności.Pan Artur podszedł do nas z pełnym profesjonalizmem i cierpliwoscia. Odpowiedział na wszystkie nasze pytania wyczerpująco. Rozwiał wszystkie nasze wątpliwości i tym sposobem niebawem staniemy sie posiadaczami nowego sportage. Jedynie do czego mogę sie przyczepić to czas oczekiwania na auto do 3 miesięcy . Ale taka wersje wybraliśmy ...

Reasumujac salon ASPOL oceniam bardzo pozytywnie ,zero jakiś ale polecam wszystkim.

Awatar użytkownika
Navkol
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 02 lut 2012, 14:01
Czym jeżdzę: KS XL: 2,0 CRDI+ATE+AWD+Black Pearl+CP1+APS+SRK+SRN+hak:)
Lokalizacja: 3City

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: Navkol » 17 sie 2013, 14:17

Arek_tom pisze:[...] zostałem przywitany przez pana Artura [...] zaproponował kawę [...] za co przeprosił i w ramach przeprosin [...] Pan Artur podszedł do nas [...] Odpowiedział [...] wyczerpująco [...]Rozwiał [...].

Sorry za OT ale nie mogłem się powstrzymać.
Parafrazując: "Bo wszystkie Artury to fajne chłopaki" [rotfl1]
A jeśli ten Pan Artek tak podchodzi do wszystkich klientów to :brawo: :oki: i tak 3mać :!:

Awatar użytkownika
eng
Bywalec
Posty: 104
Rejestracja: 28 sie 2015, 09:45
Czym jeżdzę: Tylko PB
Lokalizacja: Polska

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: eng » 12 gru 2015, 22:00

Potwierdzam to co piszą o ASPOLU. Pan Artur bardzo profesjonalnie nas przyjął w salonie. Oczywiście zaproponwał kawę i przez cały proces zakupu auta doradzał co i jak.

blondyn70
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 24 paź 2016, 07:22
Czym jeżdzę: Kia Sportage IV 1,6 GDI M , DFA,NAV

Re: ASPOL Tomaszów Mazowiecki

Postautor: blondyn70 » 24 paź 2016, 07:46

3 lata temu zakupiłem tam Ceeda ,oczywiście obsługa super ale po 3 latach jak sprzedawałem auto okazało się ,że było 2 razy lakierowane ( 180 mQ )
Nie podejrzewam salonu o jakieś manewry tylko producenta ,ale uważam że sprzedający nawet dla własnej wiedzy powinni sprawdzać grubość lakieru bo niestety przy sprzedaży ciężko było wytłumaczyć ,że samochód jest bezwypadkowy .
W/G rzeczoznawców z PZM - tu auto takie ma niższą cenę rynkową i klient powinien przy zakupie być o tym poinformowany .


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap