K&K Bielickie Płock

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
dudus1
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 12 sty 2011, 16:26
Czym jeżdzę: kia sportage 2,0 L techno orange

K&K Bielickie Płock

Postautor: dudus1 » 12 wrz 2011, 12:17

Polecam ten salon. Zanim zdecydowalem sie na zakup dostalem kluczyki i testowego Sportka do mojej dyspozycji, bez limitu czasu, bez osoby towarzyszacej. Obsluga bardzo mila. Podobnie przy odbiorze auta zadnych problemow. Mila profesjonalna obsluga. Bylem juz na pierwszym przegladzie. Koszty na zadowalajacym poziomie. Po przegladzi samochod wymyty, wyczysczony. Mialem rowniez okazje potestowac Venge i nowe Picanto i podobnie jak w przypadku Spotrka samochody rowniez tylko do mojejdyspozycji. Polecam

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: K&K Bielickie Płock

Postautor: kasia_mm » 12 wrz 2011, 12:38

Ja serwisowałam tam 2 lata Ceed'a - bylo o kilkaset zł taniej niz w w-wskich salonach ASO a że i tak mieliśmy rodzinne wypady do Płocka -więc przy okazji dwie pieczenie na jednym ogniu... :) także mogę wyłącznie w superlatywach o tym salonie powiedzieć:) faktycznie i obsługa i jakość była super

Awatar użytkownika
cyberiusz
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 19 sie 2010, 14:14
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1.6 GDI wersja XL + orange premium
Gadu Gadu: 766557
Lokalizacja: Płock

Re: K&K Bielickie Płock

Postautor: cyberiusz » 15 wrz 2011, 13:02

Ja również polecam ten salon (kiedyś już o tym pisałem). Jest dokładnie jak opisuje dudus1, ja miałem jeszcze okazje przetestować Sorento. Przy okazji pozdrawiam pana Błażeja. Jeżeli chodzi o serwis to zobaczymy, jestem umówiony na pierwszą wymianę oleju po roku na początku października. Podobno mam się zmieścić w 300zł (olej, filtr olejowy, wymiana i przegląd powłoki lakierniczej), ustalane przez telefon więc niebawem napiszę jak im poszło ;-)
KIA Sportage III 1.6 GDI wersja XL (D2A) + orange premium

Awatar użytkownika
cyberiusz
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 19 sie 2010, 14:14
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1.6 GDI wersja XL + orange premium
Gadu Gadu: 766557
Lokalizacja: Płock

Re: K&K Bielickie Płock

Postautor: cyberiusz » 13 paź 2011, 12:33

No i jestem po pierwszym przeglądzie. Przegląd po pierwszym roku (przebieg 6500 km). Olej LOTOS z wymianą, filtr oleju i przegląd powłoki lakierniczej zapłaciłem (tu miłe zaskoczenie) jedynie 234 zł. Miła i kompetentna obsługa. Po moich zgłoszeniach usterek wszystko zostało od ręki naprawione. Wymieniono mi dźwignie podnoszenia fotela (akcja serwisowa) i teraz już fotel nie opada. Dokręcono śruby w tylnym zawieszeniu również w ramach akcji serwisowej. Wydawało mi się że dochodzą mnie dźwięki z przodu ale po dokręceniu tylnego zawieszenia stuki ustały. Zdecydowanie polecam Serwis w Płocku, oby tak dalej, jak na razie mają we mnie stałego klienta.
KIA Sportage III 1.6 GDI wersja XL (D2A) + orange premium

rrrttt123
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2013, 09:43
Czym jeżdzę: kia

Re: K&K Bielickie Płock

Postautor: rrrttt123 » 15 sie 2013, 09:47

Komentarze na tym forum pisał chyba sam serw, Kia w płocku lub firma zajmująca się takimi reklamami, bo na innych forach trzeszczy od negatywów.

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: K&K Bielickie Płock

Postautor: mint » 15 sie 2013, 10:30

rrrcoś tam idz na inne fora i nie troluj.
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap