MOTOBUDREX-Bydgoszcz

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
Gregor76
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 07 sty 2011, 00:35
Czym jeżdzę: Fiat Ducato 2.3 MJT i Opel Vectra 1.8 16V, Astra H 1,6 115km

MOTOBUDREX-Bydgoszcz

Postautor: Gregor76 » 09 wrz 2011, 23:13

Mialem okazje odbyc jazdy autami innych firm ale w tym salonie jazda KS 1.6 gdi była na tyle dokladna ze jestem w stanie stwierdzić co to za auto... 1.6 nie dla mnie. Jeździłem równiez tam KS 2.0 d 4x4 ale na pokładzie był Pan sprzedawca i zona i nie mogłem sobie pozwolic na taką jazdę aby wyczuć auto do końca

Samochdu jeszcze nie zamówiłem to nie mogę stwierdzić jaki jest czas realizacji zamówienia ale Pan sprzedawca uświadomił mi ze min 6m-cy

Awatar użytkownika
emilwladymirow
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 09 mar 2011, 10:25
Czym jeżdzę: 1,6 M Biała
Gadu Gadu: 19582900

Re: MOTOBUDREX-Bydgoszcz

Postautor: emilwladymirow » 10 wrz 2011, 09:16

Samochdu jeszcze nie zamówiłem to nie mogę stwierdzić jaki jest czas realizacji zamówienia ale Pan sprzedawca uświadomił mi ze min 6m-cy

potwierdzam rże czas oczekiwania min 6m-cy bo zamówiłem 3-go marca dokładnie tam i nadal czekam [papa] :strzelac:

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: MOTOBUDREX-Bydgoszcz

Postautor: kasia_mm » 10 wrz 2011, 09:19

mi się zdarzyło raz jedyny pojechać na próbną jazdę bez sprzedawcy (Carserwis, Wwa) - faktycznie człowiek się czuje bardziej wyluzowany, nie krępuje się i przyspieszyć i gwałtownie zahamować.... może warto pojechać na próbną całą rodziną albo np "pożyczyc" ;) jakieś dzieci np przyjaciołom gdy się ich nie ma - żeby mieć 4 osoby na pokładzie - w dokładnie ten sposób musza Ci dać auto bez "zawartości" z salonu :)

btw nie zapomne jazdy ASX-em gdzie sprzedawca nie dośc ze mnie potraktowal jak typową blondynkę (proszę wrzucić kierunkowskaz, światła niedługo prosze hamowac, zawracamy - etc etc) - to dał się przejechać może 2km i kazał zawracać do salonu bo starczy...... i mimo że autko mi się podobało - pana sprzedawcy obsługa spowodowała, że więcej tam nie wróciłam i kupiłam KS :) [hihihi]

klosek
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2012, 23:38
Czym jeżdzę: KIA SPORTA 184Km Auto XL AWDFULL+KIA Ceed 1.6 GDI
Lokalizacja: Łochowo k/Bydgoszczy

Re: MOTOBUDREX-Bydgoszcz

Postautor: klosek » 08 mar 2013, 23:48

Byłem w ASO na ul.Grunwaldzkiej w Bydgoszczy...

Chciałem wypróbować Sportage 2.0 184KM w automacie...
Pojechalismy 2.0 136KM w manulalu z przedstawicielem servisu... ja , moja żona i "Pan"...
szkolenie jak jechać i gdzie... żenada.
zapytanie o "przejechanie" się automatem (wszyscy widzą co czytają ten post czym jeszcze jeździmy-oczywiście aby porówanć z naszym Das Auto z DSG i łopatkami...), otrzymałem odpowiedź (zainterosowany zakupem Sportagem) że możemy wypróbować Sorento z innym silnikiem ale dopiero za kilka dni jak ubezpieczą samochód!

Po kilku dniach pojechaliśmy do KIA Makarewicz na ul. Fordońskiej... nagle zaskoczenie...
jest Kia Sportage 2.0 CRDi 184 KM AWD, XL Fuuuuul , sprzedawca (polecam P.Michał ) prosi o dokumenty i daje nam kluczyki, pyta się o której wrócimy... Powiem że marketingowo to wielki szacun za marketing...
Auto kupiliśmy na fordonśkiek w ASO Makarewicz.

...jedyną pozytywną rzeczą która mnie zaskoczyła był telefon kierownika ASO z ul.Grunwaldzkiej który życzył nam miłego użytkowania samochodu Kia Sportage mimo tego że nie był zakupiny w w ich salonie sprzedaży-wielki szcun :puk:


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap