Plejada Radom ASO

Tu możesz zamieścić opinie o ASO i Salonach KIA. Pamiętaj, że opinia musi być rzetelna i pełna. Dochowaj szczególnej staranności, Twoja opinia może zaważyć na tym, czy inni skorzystają z danego ASO czy Salonu KIA. Bądź obiektywny.
timi1
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 17 maja 2012, 22:52
Czym jeżdzę: 1,6GI
"czarna elka ;) "
Lokalizacja: Pruszków

Plejada Radom ASO

Postautor: timi1 » 30 cze 2012, 17:54

Alternatywa dla ASO Warszawskich, montowałem hak i raczej będę serwisował przez okres gwarancji a może i później.
Podejście rzeczowe, profesjonalne i co ważne atrakcyjne cenowo!!!
Z Pruszkowa jadę dokładnie 50 min. bez korków, prosta droga, same plusy.
[zlosnikok] [zlosnikok]

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Plejada Radom ASO

Postautor: kasia_mm » 02 lip 2012, 20:59

możesz spytać w tym ASO o koszt przeglądu dla 2.0DOHC po 30 tysiącach?

W0 AXIS
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 lut 2012, 14:21
Czym jeżdzę: kia sportage 2dohc xl+navi+panorama+premium+18"

Re: Plejada Radom ASO

Postautor: W0 AXIS » 23 mar 2013, 14:57

780 zł wybieram się w sobotę nie wiem czy dużo czy mało. nie pytałem jak w innych ASO.

:kierownik: był dziś serwis,
- jestem bardzo zadowolony, pan wiedział co mówi , o czym mówi i po co mi to mówi,
- oczywiście zlecenie do serwisu, oględziny samochodu, opis, przejecie do serwisu, pokrowce na kierownice, siedzenie, dywanik, i biegi, potem odbiór auta.
- w środku bardzo czysto i przyjemnie, kawa herbata woda, poczekałem na miejscu i 2 godziny minęły błyskawicznie, trochę poogladałem auta, trochę katalogi, i pan co chwila zagadnął.
- pomiar stanu akumulatora z wydrukiem, przegląd stanu nadwozia, wymienione : filtr klimatyzacji, filtr oleju, filtr powietrza, olej lotos quazar , płyn hamulcowy, uszczelka korka oleju,
- po wszystkim przyszedł mechanik i mi opowiedział co zrobił , na co nalezy zwrócć uwagę, powiedział co posprawdzał (oczywiscie wszytsko jest na formularzu odzanaczone) ale dużo rzeczy mówił co bardzo mi sie podobało, o pracy silnika o zawieszeniu, o nawigacji, że w zapasie miałem za dużo powietrza, <inny mechanik to wpadnie nie przywita sie krzyknie zrobione i pójdzie>
- na koniec wywiazała sie rozmowa o nawigacji i pan szybko wybiegł i wgrał mi jeszcze świeze mapy i jezyk polski, i teraz jest napisane po polsku i mówi po polsku :) oczywiście za free
- koszt 750 zł w cenie jeszcze jest mycie samochodu wewnatrz i zewnątrz, uzupełnic płyn do spryskiwaczy, czesci stare spakowane do bagaznika, i jeszcze jest samochód zastepczy jesli ktos chche gdzies pojechać<wiem ze w nissanie mozna skoczyć na miasto i jest limit 10 km a jak wiecej to chyba 50 zł sie płaci, a tu nie dopytałem bo byłem zszokowany oczywiście pozytywnie>

szczerze polecam :kierownik: :kierownik:

Awatar użytkownika
puder12
MODERATOR
Posty: 2195
Rejestracja: 16 mar 2012, 11:03
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL
Lokalizacja: 3miasto

Re: Plejada Radom ASO

Postautor: puder12 » 17 cze 2016, 12:47

W0 AXIS pisze: pan szybko wybiegł i wgrał mi jeszcze świeże mapy i język polski, i teraz jest napisane po polsku i mówi po polsku

A ile czasu mu to zabrało?


Wróć do „OPINIE O ASO I SALONACH SPRZEDAŻY KIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap