Sportage płukanka + własne płyny

Koszty związane z przeglądami serwisowymi KIA Sportage. Serwis samochodowy dla naszych aut.
adamu
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 02 kwie 2016, 03:43
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 GDI

Sportage płukanka + własne płyny

Postautor: adamu » 04 mar 2020, 19:00

Sportage IV zawsze przy wymianie w ASO mam swój olej wraz z FV zakupu. Teraz do wymiany chciałem dorzucić płukankę od Millersa, żeby ASO zgodnie z instrukcja te 20 minut przed wymianą odpaliło silnik i je wlało. Pytanie czy takie coś przejdzie, mogą coś wymagać? Ponowna sytuacja jest z płynem hamulcowym gdzie na internecie dostępne są dobre produkty typu ATE sl6 , czy akurat tutaj odpuścić bo to co leje ASO jest dobre ?

adamu
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 02 kwie 2016, 03:43
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 GDI

Re: Sportage płukanka + własne płyny

Postautor: adamu » 10 mar 2020, 13:44

Czyli nikt nie stosował płukanki i nie miał własnych płynów . Pełna wygoda zaprowadzacie czekacie i macie to co wleją lub nie ;)

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 914
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Sportage płukanka + własne płyny

Postautor: listomek2014 » 10 mar 2020, 21:16

Ja stosuję wszystko co leje Kia, czy to jest dobre nie WIEM, ale śpię spokojnie od lat wiedząc, że jak się coś zadziej oni biorą to na klatę. Każdą wizytę odnotowują co robią, co wymieniają. Weźmiesz swoje też napiszą i wtedy mogą podważyć gwarancję. Mówię tu szczególnie o oleju filtrze i płynach. Ja uważam, że nie warto oszczędzać? Mimo, że mamy dziś dostęp do dużo tańszych materiałów, bo jak coś to będzie bolało.
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

Awatar użytkownika
Tom16v
Nasz Człowiek
Posty: 673
Rejestracja: 12 cze 2016, 09:50
Czym jeżdzę: KS V 1.6 T- GDI 6AT FWD L HEV

Re: Sportage płukanka + własne płyny

Postautor: Tom16v » 10 mar 2020, 22:14

Listomek no bez jaj większość ludzi na tym forum dokłada wszelkich starań i pieniędzy aby kupić 2 razy lepszy produkt czytaj np. Olej a nie lać olej z beki . Nie nigdy nie nalałem oleju z beczki i nie naleje choćby mi dopłacali, a miałem niejeden samochód .

adamu
Bywalec
Posty: 126
Rejestracja: 02 kwie 2016, 03:43
Czym jeżdzę: Sportage IV 1.6 GDI

Re: Sportage płukanka + własne płyny

Postautor: adamu » 14 mar 2020, 18:34

No właśnie nie widać tej większości . Mało odzewu w temacie . Filtry wiadomo przepłacam w ASO za oryginalne zamiast na necie taniej kupić tez ori , olej swój dodatkowo dam im płukankę z millersa zobaczymy czy będą coś gadać. Trudno hamulcowy , hydrauliczny , chłodzenia jak trzeba niech leja swój nie będę kombinował .


Wróć do „Serwis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap