Niezależny przegląd przed końcem gwarancji?

Koszty związane z przeglądami serwisowymi KIA Sportage. Serwis samochodowy dla naszych aut.
Wiking
Nowy
Posty: 9
Rejestracja: 21 gru 2018, 15:19
Czym jeżdzę: 2.0 CRDI 2012 XL, AWD, Automat

Niezależny przegląd przed końcem gwarancji?

Postautor: Wiking » 17 cze 2019, 13:11

Witam,
W najbliższym czasie kończy mi się 7 letnia gwarancja i zastanawiałem się nad wykonaniem niezależnego przeglądu w celu wykrycia ewentualnych usterek do naprawy gwarancyjnej. Mam jakieś niejasne przeczucie, że autoryzowany serwis nie będzie za mocno szukał potencjalnych usterek jeśli się ich samemu nie zgłosi, no i taki przegląd poza ASO może wyjść znacznie taniej....

Macie jakieś namiary na dobrych mechaników w okolicach styku woj. łódzkiego, opolskiego i śląskiego?

Może ktoś z Was posiada wersję identyczną do mojej (2.0 CRDI AWD 2012r. w automacie) i chciałby się wymienić swoimi odczuciami co do jej funkcjonowania?
Ja osobiście nie przyzwyczaiłem się jeszcze do "klekotu" diesla i cały czas mi się wydaje, że coś z nim jest nie tak szczególnie że ów klekot nabiera jakby intensywności i zmienia "tonację" na w zakresie średnio niskich obrotów lub po włączeniu na zimnym silniku biegu wstecznego ;)

Pozdrawiam

Wróć do „Serwis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap