1.6 GDI przegląd 60 tys. Jakie koszty?

Koszty związane z przeglądami serwisowymi KIA Sportage. Serwis samochodowy dla naszych aut.
Frugo
Uzależniony
Posty: 158
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:14
Czym jeżdzę: 1.6 GDI

1.6 GDI przegląd 60 tys. Jakie koszty?

Postautor: Frugo » 04 cze 2014, 22:15

Witam,
Koledzy poproszę o wasze koszty przeglądu przy tym przebiegu. 3 ASO obdzwonione, 3 różne (znacząco) ceny...
Chodzi mi o przegląd na ich częściach, jak ktoś robił ze swoimi, to też poproszę. Różnica w skrajnych przypadkach to 700 zł :shock:
Auto od pół roku mało używane, nie chcę się narazić na niepotrzebne koszty, kieszeń dziurawa :)
pozdrawiam

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: 1.6 GDI przegląd 60 tys. Jakie koszty?

Postautor: cisco » 05 cze 2014, 12:44

Podziel się informacjami gdzie jest najtaniej a gdzie najdrożej [zlosnikok]
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Frugo
Uzależniony
Posty: 158
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:14
Czym jeżdzę: 1.6 GDI

Re: 1.6 GDI przegląd 60 tys. Jakie koszty?

Postautor: Frugo » 05 cze 2014, 22:04

Ja o niebie, Ty o chlebie... Czy jest ktoś na forum, kto potrafi udzielić bardziej konstruktywnej odpowiedzi? Bez nazwy dealera, tylko kwoty. Obiecuję, że jak otrzymam, to podam źródło swoich informacji :)

kepot
Bywalec
Posty: 28
Rejestracja: 15 lis 2011, 15:41
Czym jeżdzę: 1,6 L
Lokalizacja: Szczecin

Re: 1.6 GDI przegląd 60 tys. Jakie koszty?

Postautor: kepot » 05 cze 2014, 23:38

Czytam i zastanawiam sie, czy chcesz zrobic jakies blizej nieokreslone badania rynkowe, czy przeglad jak najnizszym kosztem? Jesli to drugie to porownaj ceny samego przegladu (bez czesci) w najblizszych serwisach, dodaj do tego koszt czesci, ktore sam kupisz i bedziesz mial rozwiazany problem wyboru. Nie jestem pewien czy istotne dla Ciebie sa ceny w ASO odleglych np kilkaset kilometrow. Zreszta sam koszt tez nie mowi wszystkiego, bo np ktos zalal tanszy olej a ktos drozszy :?: Dodatkowy rabat dostaniesz w ASO na karte Kia Suvivals Adventures Klub czy jak to sie tam teraz nazywa (10%). No chyba, ze chodzi o to zeby pokonwersowac na forum, to cofam to co napisalem [zlosnikok]


Wróć do „Serwis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap