przegląd okresowy, gwarancyjny poza siecią dealerską w 3City

Koszty związane z przeglądami serwisowymi KIA Sportage. Serwis samochodowy dla naszych aut.
excile
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 27 wrz 2010, 09:12
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI/
Ceed 1.6 cdri
Lokalizacja: Borkowo/Gdańsk

przegląd okresowy, gwarancyjny poza siecią dealerską w 3City

Postautor: excile » 24 mar 2014, 10:43

Czy ktos serwisował sportka poza serwisami autoryzowanymi w Trojmiescie? Chciałbym zaoszczędzić kilka złociszy na przeglądzie ;)
1.6 GDI M DarkGunMetal
pzdr
dc

Awatar użytkownika
matrix
Bywalec
Posty: 40
Rejestracja: 17 sty 2014, 18:34
Czym jeżdzę: 1,6GDI 2016
Lokalizacja: STOLICA KASZUB

Re: przegląd okresowy, gwarancyjny poza siecią dealerską w 3

Postautor: matrix » 29 mar 2014, 21:52

Zaoszczedzis pare złociszy jak na przegląd wezmiesz swoje części i zapłacisz za samą robocizne
Jak miałem soula to tak robiłem i wszystko było ok
http://www.kia.auto.pl/
http://www.sklep-kia.pl/
KIA SPORTAGE 1.6GDI

Awatar użytkownika
11201mariusz
Nasz Człowiek
Posty: 575
Rejestracja: 05 lut 2013, 20:25
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L Bialutka Dama
Lokalizacja: Sopot

Re: przegląd okresowy, gwarancyjny poza siecią dealerską w 3

Postautor: 11201mariusz » 27 sty 2015, 21:29

Dzisiaj sprawdzałem koszty pierwszego przeglądu i tu niespodzianka. Salon gdzie kupowałem autko nie prowadzi już autoryzowanego serwisu - jako serwis nieautoryzowany KIA zaproponowali mi I przegląd po 24 m-cach w kwocie 400 zł z przeglądem powłoki lakierniczej i moich materiałach tj olej plus filtry. Jedyny minus że jak coś znajdą nie wykonują napraw gwarancyjnych. Chodzi o salon Auto-Gdynia na ul. Morskiej. Ten sam przegląd np u Poleszaka z moimi materiałami 580 zł. Różnica spora. Dowiedziałem się też że JD Kulej w Gdyni / ten od Peugeota / też robi przeglądy gwarancyjne naszych Kijanek w pełnym zakresie i ma podobno niezłe ceny. Rośnie konkurencja autoryzowanym serwisom, ale to dobry objaw.

zero2
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 28 lis 2014, 17:51
Czym jeżdzę: XL 2.0 CRDI MY2014
Lokalizacja: Kraków

Re: przegląd okresowy, gwarancyjny poza siecią dealerską w 3

Postautor: zero2 » 28 sty 2015, 20:26

koledzy oświećcie mnie, a co w takim przypadku dzieje się z 7 letnią gwarancją? Nie jest to tak, że się ją traci i obowiązuje normalna 2 letnia do której zobowiązuje prawo?


Wróć do „Serwis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap