WYMIANA OLEJU PO 2000 km. CZY WARTO ?

Koszty związane z przeglądami serwisowymi KIA Sportage. Serwis samochodowy dla naszych aut.
korhil
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 lis 2011, 20:28
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI eLka

WYMIANA OLEJU PO 2000 km. CZY WARTO ?

Postautor: korhil » 11 kwie 2012, 21:26

Tak jak w temacie...
Dodam że mam "Sportagera" 3-4 miesiące i przejechane tylko 1250 km (nie jeżdże zawiele bo mam też inny samochód i Kie na razie oszczędzam :D ) Zastanawiam się czy warto w moim przypadku wydawać pieniądze na wymiane oleju czy może poczekać do przeglądu w grudniu i wtedy dopiero . Myślę że w ciągu tego roku użytkowania nie zrobię wiecej niz ok. 7-8 tys. km

I co wy byście zrobili w moim przypadku

Mam jeszcze jedno pytanie Może orientuje sie ktoś ile taka wymiana oleju i filtrów kosztuje jeżeli posiadam Kia z silnikiem 1.6 GDI :)

Z góry dziekuje wszystkim za pomoc :)

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: WYMIANA OLEJU PO 2000 km. CZY WARTO ?

Postautor: soul » 11 kwie 2012, 21:28

Użyj funkcji szukaj.
Temat zamykam.
Obrazek

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: WYMIANA OLEJU PO 2000 km. CZY WARTO ?

Postautor: kasia_mm » 11 kwie 2012, 21:29

Korhil czemu chcesz w grudniu wymieniac skoro przeglad masz po 30 tys km lub 2 latach a jezdzisz na razie tak - ze do grudnia 30 tysiecy za Chiny ludowe nie zrobisz??
ja mam na liczniku prawie 19 tys km, beznynke ciut wieksza i oleju nie wymienialam... gadalam z szefem serwisu niedawno na przegladzie lakierniczym - powiedzial ze na upartego mozna ten olej wymieniac po kilku tys km ale nie ma obowiazku= nie ma parcia na to = = nie ma sensu wydawac kase....


Wróć do „Serwis”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap