schowek

Wszystko o wnętrzu Twojej KIA Sportage.
sabb
Uzależniony
Posty: 271
Rejestracja: 23 gru 2010, 22:21
Czym jeżdzę: sp 2.0 crdi awd 184 km odebrana 30 10 2014 biała perła

schowek

Postautor: sabb » 11 lip 2011, 21:21

czy w wersji M jest schładzany schowek bo cola mi sie grzeje :pijak:

Wojok
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2011, 13:33
Czym jeżdzę: KIA Sportage
Lokalizacja: Lubliniec

Re: schowek

Postautor: Wojok » 11 lip 2011, 21:31

Funkcja chłodzonego schowka jest w climatroniku ( klima automatyczna) czyli mają to wersje L i XL .
KIA Sportage Black Pearl 1.6GDI , XL , LST , AW8

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: schowek

Postautor: soul » 11 lip 2011, 21:33

Czy jest jakiś problem żeby podejrzeć cennik na stronie kia? [zly1]
Obrazek

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: schowek

Postautor: kasia_mm » 12 lip 2011, 08:18

no pewnie troche jest Soul problem... sam wiesz ze KMP udostepnia cennik po podaniu wielu danych od jakiegos czasu - nie kazdy moze ma ochote a) wpisywac swoje dane b) klamac tzn wpisywac fikcyjne
jak juz kiedys mowilam - mam oba cenniki w pdf-ie (ten stary obowiazujacy do marca br) i ten nowy
jak ktos chce - moge przeslac mailem, prosze o wiadomosc na PW :)

Awatar użytkownika
Artur
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 03 cze 2011, 00:02
Czym jeżdzę: Sportage !
Lokalizacja: Wrocław

Re: schowek

Postautor: Artur » 12 lip 2011, 08:56

O ile się nie mylę to katalog oraz cennik można ściągać bez podawania jakichkolwiek danych. W sposobie dostarczenia wybieramy pobierz, zaznaczamy ptaszka na dole przy potwierdzeniu danych osobowych (których nie podajemy) i klikamy wyślij. Na kolejnej stronie dostępne są linki do katalogu i cennika.
Sportage 2.0 crdi XL srebrna

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: schowek

Postautor: soul » 12 lip 2011, 09:49

Dokładnie można pobrać samemu zamiast zasypywać forum bezsensownymi i nic nie wnoszącymi postami.
Obrazek

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: schowek

Postautor: RobaL » 12 lip 2011, 20:27

sabb pisze:czy w wersji M jest schładzany schowek bo cola mi sie grzeje :pijak:


Wystarczylo zagladnac do schowka. Jakby byl chlodzony to powinien miec tam odchylana klapke do nawiewu zimnego powietrza. Nie ma wlotu polwietrza - nie ma chlodzenia.

Wojok pisze:Funkcja chłodzonego schowka jest w climatroniku ( klima automatyczna)


Chyba sam climatronic nie ma akurat znaczenia, bo moze byc chlodzony schowek przy manualnej klimie. Przynajmniej w starym samochodzie mialem chlodzony schowek a klima byla manualna. Akurat w naszych kijankach chlodzenie schowka jest w wersjach z climatronikiem, ale zdaje sie, ze ogolnie nie ma to zwiazku.

soul pisze:Czy jest jakiś problem żeby podejrzeć cennik na stronie kia? [zly1]


Ten cennik jest tak do du..., ze szkoda gadac. Ctrl+F i mozna sobie szukac :wmur: Pamietam jak sie nadenerwowalem jak wybieralem wersje samochodu. A to LEDow szukalem a to czego innego. Trzeba caly cennki czytac linijka po linijce drobnym maczkiem, bo nie mozna wyszukac po slowach. W instrukcji juz na szczescie znajduje.

soul pisze:Dokładnie można pobrać samemu zamiast zasypywać forum bezsensownymi i nic nie wnoszącymi postami.


Kurde chyba od tego jest forum, zeby pytac. Tak to mozna ludzi z polowa postow odsylac do cennika, instrukcji albo kiahotline. Przeciez nie o to chodzi. Wiecej kb zajela dyskusja o slusznosci tego posta niz sam post i odpowiedz :wmur:

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: schowek

Postautor: soul » 12 lip 2011, 22:37

RobaL co zrobisz jak przyjdzie 100, 200 takich delikwentów z takim samym pytaniem gdzie odpowiedz jest dostępna na wyciągnięcie ręki tylko nie chce się jednemu z drugim poszukać, łatwiej zadawać te same pytania.
Forum jest do wymiany opinii a nie studiowania cennika który każdy sam może sobie pobrać.
Co innego jak ktoś napisze" no mam ten cennik ale za holere nie widzę czy jest ten schowek klimatyzowany czy nie".
Lenistwo nie może być premiowane.
Po wtóre takie posty nic nie wnoszą-że też muszę to tłumaczyć dorosłym ludziom.
Obrazek

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: schowek

Postautor: RobaL » 13 lip 2011, 15:52

Rozumiem dbanie o porzadek, ale bez przesady. Zamiast sie cieszyc, ze ludzie pisza to zamykasz usta jednemu po drugim ;) A to posta wymoderujesz a to warninga dasz. Jak tak bedziesz rozstawiac wszystkich po katach to sam tu zostaniesz a chyba nie o to Ci chodzi. Jak na razie 100 osob nie przyszlo i nie spamuje, wiec moze troche wyluzuj ;) Tez nie lubie spamu, balaganu, obrazania innych czy wulgaryzmow, ale czlowiek grzecznie zapytal, dostal odpowiedz i po problemie. A czy post nic nie wniosl? Moze ktos sie dowiedzial, ze jest tam klapka do przesuniecia i wlasnie kapnal czemu w jego XLce mu schowek nie chlodzil? :D

P.S.
Powiem Ci szczerze, ze nie lubie odpowiedzi typu "poszukaj na googlach" czy poszukaj gdzies indziej. Jak ktos nie chce niech nie czyta, nie chce niech nie odpowiada, ale wlasnie odpowiedzi typu poszukaj sam tym bardziej nic nie wnosza. Przynajmniej takie jest moje zdanie. Jak cos wiem to staram sie odpowiedziec, bo po co ktos ma przegladac 10 stron i szukac skoro dla mnie jest to moment? Jak siedzisz z kumplami przy piwie i o cos zapytasz to tez Ci mowia, zebys wyciagnal z kieszeni komorke i sprawdzil sobie w Wikipedii a nie glowe zawracal? :D

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: schowek

Postautor: MarekA » 13 lip 2011, 16:00

Brawo RobaL - może nie ten wątek ale generalnie Soul tak prowadzi to forum że strach sie odezwać :D
Więcej luzu
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: schowek

Postautor: soul » 13 lip 2011, 17:20

Upraszczasz problem.
Skoro ja mam dwie ręce , parę nóg i głowę połączoną z tułowiem i potrafię znaleźć informacje prosta i ogólnie dostępną to nie widzę problemu, żeby taki sam człowiek jak ja nie mógł poradzić sobie sam. Tym bardziej, że wskazówki są jasne na tym forum np. w dziale FAQ.
Przykład z cennikiem to już skrajne lenistwo. Każda odpowiedz na takie pytanie rodzi u takiej osoby następne np. a jaki ma kolor.
Na tym forum jak na każdym innym obowiązują pewne zasady jeśli ktoś ich nie chce przestrzegać i się do nich stosować po kilku prośbach to naturalną sprawą jest, że żegna się z forum tak było z Bryndzio który był zwykłym chamem pod kilkoma nikami jak i z paroma innymi userami którzy przesadzili z językiem.
Sami więc widzicie, że ktoś jakoś musi odfiltrować ten plankton.
Każdy post który zawiera linki do stron o charakterze komercyjnym a w szczególności zachęcających do kupna czegokolwiek będzie edytowany na co najmniej tekstowy bez aktywnego łącza.
Marku kogoś trzeba się bać bo było by za różowo.
Obrazek

sabb
Uzależniony
Posty: 271
Rejestracja: 23 gru 2010, 22:21
Czym jeżdzę: sp 2.0 crdi awd 184 km odebrana 30 10 2014 biała perła

Re: schowek

Postautor: sabb » 13 lip 2011, 20:52

w intrukcji obsługi którą mi dali jest napisane zeby tą łapke przekrecic ale nie mogłem jej znalezc [hihihi] i stad to pytanie ? dzieki robal za poparcie i odpowiedz [hihihi] ale to dziwne ze w cedzie za 5 dych mam schowek klimatyzowany a w soortku za 8i pół dychy nie mam [zlolta]

Awatar użytkownika
Socomek
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 kwie 2011, 16:18
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL 1.6
Lokalizacja: Rashyn

Re: schowek

Postautor: Socomek » 20 lip 2011, 18:20

Miło, że ktoś poruszył problem odzywania się i terroru :))) mimo że to nie na temat i pewnie dostane zaraz bana na 2 tygodnie ale zgadzam się w 100% z Robalem :))) a teraz zamilknę znowu i będę tylko obserwował ;D

Miłego dnia :)))


Wróć do „WNĘTRZE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap