Rzeczy w bagażniku

Wszystko o wnętrzu Twojej KIA Sportage.
TexRan
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:52
Czym jeżdzę: benz 2.0 163KM XL FWD

Rzeczy w bagażniku

Postautor: TexRan » 29 sie 2023, 23:15

Jestem posiadaczem Sportage od niedawna. Jest to samochód który ma o wiele wyżej środek ciężkości niż moje poprzednie bryczki i sam bagażnik jest o wiele wyżej. Powoduje to przemieszczanie się tego co jest na podłodze bagażnika. Co mogłem to schowałem do wnęki na koło ale nie wszystko się da i jest zawsze taka potrzeba. Zainstalowałem siatkę jaką miałem wcześniej w innym samochodzie ale to też nie na wiele pomogło. Może to też przez to, że tutaj mam płytszy bagażnik przez co i siatka jest mniej naciągnięta.
Jak Wy sobie dajecie radę z tym problemem? Jak mam butelki wody to latają jak pociski na zakrętach :)

Awatar użytkownika
diselboy
Kia Masta
Posty: 1753
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:55
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,7 CRDI "M", 7 rowerów
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Rzeczy w bagażniku

Postautor: diselboy » 29 sie 2023, 23:41

siatkę wpinałem "na pionowo" tuż przed klapą, butelki stawiałem wewnątrz siatki a szyjki przeplatałem przez oczka. Lepszym sposobem jest koszyk ze sklepu (stary, taki z biedronki, nie te co teraz z wysokim uchwytem, ten mój ma dwa, jeden wysuwany, drugi rączka składana, idealnie pasuje pod roletę ) i w nim poukładać to co może latać. Sposób wejścia w posiadanie koszyka nie jest mi znany, znalazłem w piwnicy, pewnie po teściach został, zastosowanie moje.
1,7 CRDI "M' ka" Srebrna - wypatrzona: 25-03-2011, zamówiona: 01-04-2011, odebrana: 08-04-2011+ Ssangyong Korando D20T :kierownik: "Śmigamy po okolicach Roztocza"

TexRan
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:52
Czym jeżdzę: benz 2.0 163KM XL FWD

Re: Rzeczy w bagażniku

Postautor: TexRan » 30 sie 2023, 22:00

A ten kosz jakoś mocujesz czy tak normalnie stoi? Wiem , że zamiast takich koszy są też składane skrzynki. Może coś takiego sobie sprawię w razie czego. Ale jak zrobię zakupy to pewnie nie będą wkładane do skrzynek :)


Wróć do „WNĘTRZE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot]

Sitemap