Odcień tapicerki Carmelo

Wszystko o wnętrzu Twojej KIA Sportage.
Pablo3d
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2020, 09:51
Czym jeżdzę: Na razie fiat Croma

Re: Odcień tapicerki Carmelo

Postautor: Pablo3d » 29 lut 2020, 09:59

Hej, zastanawiamy się z żoną także nad tym Carmelo, tylko ciężko o dobre zdjęcia w internecie, a w salonie nie mają na żywo do pokazania, jaki jest naprawdę odcień tej skóry? Bardziej idzie pod biel czy żółte ? Ponoć p Fl występuje tylko z ciemna podsufitka, może ktoś wrzucić zdjęcia razem z podsufitka jak to wygląda? Dzięki :)

Awatar użytkownika
Tom16v
Nasz Człowiek
Posty: 673
Rejestracja: 12 cze 2016, 09:50
Czym jeżdzę: KS V 1.6 T- GDI 6AT FWD L HEV

Re: Odcień tapicerki Carmelo

Postautor: Tom16v » 29 lut 2020, 12:29

W żółte

KrzysiekG
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:20
Czym jeżdzę: Sportage IV 2019 BL 1.6T-GDi

Re: RE: Re: Odcień tapicerki Carmelo

Postautor: KrzysiekG » 29 lut 2020, 15:30

Pablo3d pisze:Hej, zastanawiamy się z żoną także nad tym Carmelo, tylko ciężko o dobre zdjęcia w internecie,...
Przeczytałeś w ogóle ten wątek? Przecież wrzucałem fotki po odebraniu auta.

Pablo3d
Nowy
Posty: 3
Rejestracja: 29 lut 2020, 09:51
Czym jeżdzę: Na razie fiat Croma

Re: RE: Re: Odcień tapicerki Carmelo

Postautor: Pablo3d » 29 lut 2020, 16:32

Oczywiście że przeczytałem, bardziej chodziło mi o odcień realny bo aparat nie zawsze odzwierciedla dobrze kolory, poza tym Twoja wersja skóry jest jeszcze przed liftingiem teraz robią z tymi ciemnymi bokami i tu też pytanie czy coś się jeszcze zmieniło od Twojej wersji.

KrzysiekG
Uzależniony
Posty: 256
Rejestracja: 06 lut 2019, 22:20
Czym jeżdzę: Sportage IV 2019 BL 1.6T-GDi

Re: Odcień tapicerki Carmelo

Postautor: KrzysiekG » 29 lut 2020, 16:53

Boczki są ciemne - fakt. Jest teraz "skóra" (ja mam szmatę + boczki z syntetycznej skóry) - fakt. Z tego co widziałem kolor nie różni się od tego co ja mam. Życzę szczęścia w poszukiwaniu odpowiedzi na Twoje wątpliwości w internecie ;)
Jeśli jesteś zdeterminowany to podzwoń po okolicznych salonach i zapytaj czy mają takie demo albo auto do wydania na stanie. Ja tak zrobiłem. Przejechałem 180km ale uważam że było warto bo upewniłem się co do koloru.
Aha, jeśli chodzi o oddawanie koloru przez aparat, to w mojej opinii najlepiej wyszło na tych zdjęciach w słońcu. Odcień jest karmelowy, ciepły, żółtawy.


Wróć do „WNĘTRZE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap