Woda na macie bagażnika

Wszystko o wnętrzu Twojej KIA Sportage.
Awatar użytkownika
jacekr2
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 26 lip 2018, 17:49
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 CRDI
Lokalizacja: Zamość
Kontaktowanie:

Woda na macie bagażnika

Postautor: jacekr2 » 31 lip 2018, 20:37

witam,
mam dość dziwny objaw, a mianowicie po dość intensywnym deszczu czy jeździe w deszczowej pogodzie pojawia mi się woda na gumowej macie w bagażniku - ktoś może tak miał?
Niby wszędzie dookoła sucho, tylko na niej trochę wilgoci.
Co by tu zrobić aby nic nie zepsuć :) [papa]

Awatar użytkownika
diselboy
Kia Masta
Posty: 1748
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:55
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,7 CRDI "M", 7 rowerów
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Woda na macie bagażnika

Postautor: diselboy » 31 lip 2018, 21:02

gdzieś cieknie, zatkany odpływ, nie przylegająca uszczelka, nieszczelne przejście pod anteną, kondensacja pary w najlepszym wypadku. raz mi sie tak zdarzyło i nie w Kijance, po jeździe w napraw koszmarnym deszczu pojawił sie przeciek na tylnej szybie na tyle duży, że zmoczył zawartośc bagażnika, nigdy więcej sie to nie powtórzyłoa deszcze rózne się przytrafiły, jedyne co mi przyszło na myśl to, że uszczelka sie gdzieś podwinęła i "popuściła w galoty". Sprawdż uszczelki, przetrzyj wazeliną i sprawdzaj, możesz wsadzić kogoś do auta i polewać z zewnątrz z węża ogrodowego, niech szuka gdzie cieknie.
1,7 CRDI "M' ka" Srebrna - wypatrzona: 25-03-2011, zamówiona: 01-04-2011, odebrana: 08-04-2011+ Ssangyong Korando D20T :kierownik: "Śmigamy po okolicach Roztocza"

Awatar użytkownika
jacekr2
Bywalec
Posty: 70
Rejestracja: 26 lip 2018, 17:49
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 CRDI
Lokalizacja: Zamość
Kontaktowanie:

Re: Woda na macie bagażnika

Postautor: jacekr2 » 31 lip 2018, 21:16

dzięki bardzo - tak pewnie zrobię
Co by tu zrobić aby nic nie zepsuć :) [papa]


Wróć do „WNĘTRZE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap