ROLETA BAGAŻNIKA

Wszystko o wnętrzu Twojej KIA Sportage.
borowqa
Bywalec
Posty: 110
Rejestracja: 20 gru 2015, 22:42
Czym jeżdzę: kia sportage 2.0 CRDI
Gadu Gadu: 5863681
Lokalizacja: Podkarpackie

ROLETA BAGAŻNIKA

Postautor: borowqa » 13 maja 2016, 23:00

Witam znalazłem taki post:

Witam serdecznie, mam pewien problem, z którym może ktoś już się zetknął i zna rozwiązanie. W zasadzie od samego początku kiepsko zwija się roleta bagażnika. Na samym początku było ok, po jakimś miesiącu przestała się zwijać do końca, a niemalże z każdym następnym dniem mniej i mniej. Wyjąłem ją z bagażnika, rozkręciłem i naciągnąłem sprężyny. Łatwe to nie było, najpierw trzeba było odkręcić blokady stopek, potem sprężyn, sprężyny naciągnąć i wszystko razem zmontować. Praca na marne nie poszła, roleta zwijała się jak na początku. Minął miesiąc, może półtora i... Zabawa od nowa. 3x już taką operację robiłem i szczerze mówiąc mam tego dość, tym bardziej, że mniej więcej 2 razy dziennie zwijam/rozwijam roletę, więc trudno mówić, że jest wyjątkowo intensywnie eksploatowana. Czy ktoś może wie co z tym fantem zrobić (skutecznie naprawić), czy olać i wymienić roletę w serwisie z nadzieją, że nowa się nie popsuje.
Dziękuję za informacje.
Pozdrawiam

I po prostu szukam i nic, a mam to samo jakbym nie rozbierał i naciągał te sprężyny po 3-4 dniach wiszą jak jaja Adama

Może ma ktoś jakąś poradę????

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: ROLETA BAGAŻNIKA

Postautor: Owca007 » 13 maja 2016, 23:35

Wymieniają ją na gwarancji była na to nawet akcja jak się nie mylę, że jak sprawiała problemy to wymieniali. Ja tak miałem i cała akcja trwała jakieś 15min i mam nową roletę już prawie 3 lata i problemów brak :).
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

geegles
Nasz Człowiek
Posty: 457
Rejestracja: 30 paź 2014, 12:56
Czym jeżdzę: Kia Proceed GT 1.6T 204 KM Full :|
Gadu Gadu: 2382783

Re: ROLETA BAGAŻNIKA

Postautor: geegles » 14 maja 2016, 22:39

To fakt, na gwarancji Ci wymienią. Czas oczekiwania około tygodnia.
Jest: Kia Proceed 1.6T 204 KM FULL
Było: Kia Stinger 2.0 T-GDI 245KM GT-Line + ECS + RED + TEC + SRF
Było: Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line
Było: Kia Cee'd JD 2014 1.6 CRDI
Było: Kia ProCee'd 2010 1.4 Pb
Było: Kia Sportage 2014 1.7 CRDI


Wróć do „WNĘTRZE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap