Nawiew na tyl

Wszystko o wnętrzu Twojej KIA Sportage.
Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Nawiew na tyl

Postautor: RobaL » 10 sty 2012, 17:00

Sprawdzcie u siebie w samochodach czy czasem nie odpadl Wam nawiew na nogi do tylu. Ja dzis szukalem czegos pod przednim fotelem pasazera i znalazlem lezaca na podlodze "dziwna" splaszczona rure z wlotem z jednej strony i 3 wylotami z drugiej. Zwatpilem przez chwile i pomyslalem, ze to jakies graty dzieciakow, ale jak zobaczylem napis Hyundai to zaczalem sie zastanawiac skad sie to tam wzielo. Okazalo sie, ze pod fotelem jest otwor szerokosci ok 15cm i wys. moze 2 cm i tam to trzeba wetknac :) Dosc luzno to wchodzi, takze pewnie predzej czy pozniej wypadnie znowu. Sprawdzilem jeszcze pod fotelem kierowcy i tez bylo juz prawie na wylocie. Takze zobaczcie u siebie czy Wam sie nie poluzowalo, bo szkoda jak do tego otworu cos wpadnie i potem bedzie sie tluklo albo co gorsza zgnije i bedzie smierdzialo.

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nawiew na tyl

Postautor: kasia_mm » 10 sty 2012, 17:44

miałam to samo kilka miesięcy temu:) ciężko było to spowrotem wcisnąc - ale weszło:) od tej pory tam nie zaglądam ale chyba warto sprawdzić....

Frugo
Uzależniony
Posty: 158
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:14
Czym jeżdzę: 1.6 GDI

Re: Nawiew na tyl

Postautor: Frugo » 10 sty 2012, 18:12

Ja też już to znalazłem z pół roku temu :) też odpadło, ale zamontowałem spowrotem.

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: Nawiew na tyl

Postautor: mint » 10 sty 2012, 19:44

Wykonanie tego nawiewu jest beznadziejne, tak po koreańsku. Gdyby było zintegrowane z wykładziną to by nie wypadało. Tak miałem zrobione w mojej maryśce.
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: Nawiew na tyl

Postautor: RobaL » 10 sty 2012, 22:01

No to skoro nie jestem jedyny to widac, ze faktycznie wykonanie dziadowskie :/ Te zatrzaski tam zdaje sie nie trzymaja za mocno. Musze chyba cos pomyslec o podklejeniu czyms, zeby ciasniej siedzialo.


Wróć do „WNĘTRZE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap