Cześć wszystkim!
Złamał mi się suwak kratki nawiewu przy wyświetlaczu z prawej strony. Szukam na necie i nie mogę tego znaleźć.
Daliście radę kupić gdzieś taki suwak?
Pozdrawiam,
KS III Suwak do kratki nawiewu
Kto jest online
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika