KS III Suwak do kratki nawiewu

Wszystko o wnętrzu Twojej KIA Sportage.
urson
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 maja 2026, 09:12
Czym jeżdzę: Kia Sportage III L 1.6 GDI

KS III Suwak do kratki nawiewu

Postautor: urson » 26 maja 2026, 09:19

Cześć wszystkim!

Złamał mi się suwak kratki nawiewu przy wyświetlaczu z prawej strony. Szukam na necie i nie mogę tego znaleźć.
Daliście radę kupić gdzieś taki suwak?

Pozdrawiam,

Wróć do „WNĘTRZE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap