Katalog z akcesoriami KIA

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Bandi
Uzależniony
Posty: 274
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:03
Czym jeżdzę: Kia Optima SW GT-Line FULL
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Katalog z akcesoriami KIA

Postautor: Bandi » 27 lis 2011, 12:22

Kolego Mariusz W, ja nie wyssałem sobie tego z palca po prostu do mnie przyszły te progi takie a nie inne na dowód puszczam zdjęcia mam ich więcej a kosztowały 1300zł. Oceń sam czy byś je włożył do swojego auta? ja nie ryzykowałem zerwania oryginalnych progów żeby później nie żałował. Nie twierdzę że jakiś innej firmy będą w lepszego gatunku te co ja dostałem to na pewno były jakieś podróby tak ja pisałem wyżej, ale po tym co mi przyszło to nie wiem co myśleć?? Pozdrawiam ziomala i życzę długotrwałego użytkowania...
Załączniki
IMG_3002 [640x480].JPG
krzywizny których nie powinno być?
IMG_2993 [640x480].JPG
wypadające gumki i przebarwienia
IMG_3000 [640x480].JPG
wadliwy próg

Awatar użytkownika
Mariusz W
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: 04 sty 2011, 14:23
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 1.6 AWD GT LINE
KIA SPORTAGE 2.0DOHC AWD "L"
Lokalizacja: Gliwice

Re: Katalog z akcesoriami KIA

Postautor: Mariusz W » 27 lis 2011, 12:46

Noo powiem Ci Bandi ,że Ty faktycznie kupiłeś jakieś tandetne podróby moje miały zupełnie inne zaczepy na dole niż te twoje , nie miały przebarwień a gumki nie wylatywały . Tez je kupiłem na allegro tyle ,że za 720 PLN i chyba mogę je polecić zobaczę jak się będą spisywały dopiero wczoraj je zamontowałem więc czas pokaże Mam nadzieję że będzie ok. Również pozdrawiam.ziomka :)
Ps jakby ktoś chciał kupić takie jk Ja mam to jest link
[wymoderowano]
Ups w dwa dni już podrożały o 70,00 PLN
KIA SPORTAGE 1.6 T-GDI AWD GT-LINE + SZYBKA NA DASZKU
KIA SPORTAGE 2.0 DOHC AWD L 18" SIRIUS SILVER

Awatar użytkownika
Mariusz W
Bywalec
Posty: 111
Rejestracja: 04 sty 2011, 14:23
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 1.6 AWD GT LINE
KIA SPORTAGE 2.0DOHC AWD "L"
Lokalizacja: Gliwice

Re: Katalog z akcesoriami KIA

Postautor: Mariusz W » 27 lis 2011, 13:35

Do " MODERATORA ANONIMOWEGO" wcześniej tez zamieściłem linki do innych stron czemu tylko ten usunąłeś ?? przecież to nie miało na celu reklamować firmy sprzedającej te akcesoria tylko pomóc w znalezieniu tego dobrego i sprawdzonego akcesoria dla innych użytkowników forum.
KIA SPORTAGE 1.6 T-GDI AWD GT-LINE + SZYBKA NA DASZKU
KIA SPORTAGE 2.0 DOHC AWD L 18" SIRIUS SILVER

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Katalog z akcesoriami KIA

Postautor: soul » 27 lis 2011, 14:22

Podawanie aktywnego linku bezpośrednio do ofert firmy z możliwością bezpośredniego zakupu:
-łamie regulamin
-indeksuje się w wyszukiwarce w powiązaniu z forum
-nie lubię allegro-(to już mój foch)

Takie informacje podawaj:
-na PW
-w sposób nie łamiący regulaminu ( np.fraza do wyszukiwania w wyszukiwarce allegro)

Wielu by chciało mieć reklamę ta tym forum lecz tak nie będzie bo to forum a nie gazetka reklamowa.

Nie śledzę wszystkich tematów więc nie moderuje każdego linku o podobnym charakterze.
Nie jestem również w stanie stwierdzić czy Ty nie masz interesu w podawaniu takowego na forum-kryptoreklama.
Ważna informacja dla Ciebie - w przyszłości jeśli będzie się to powtarzało otrzymasz ostrzeżenie za łamanie regulaminu.
Koniec OT.
Obrazek

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Katalog z akcesoriami KIA

Postautor: MarekA » 27 lis 2011, 14:37

Z regulaminu :
code]9. Na forum zabrania się reklamowania czegokolwiek w jawny sposób tworząc w tym celu odrębne tematy lub wysyłając posty. Dotyczy to w szczególności treści komercyjnych i nachalnego promowania treści o charakterze reklamowym. Adresy do stron WWW można umieszczać w podpisie, nie mogą one prowadzić do stron e-commerce zachęcających lub umożliwiających dokonanie zakupów. Nie zabrania się podawania adresów WWW do stron w tematach do tego przeznaczonych.
10. Wobec zasad obowiązujących na forum, wszyscy użytkownicy są równi. Do przestrzegania regulaminu zobowiązani są wszyscy użytkownicy forum.
[/code]

Dodaj w nim że w przypadku focha usuwasz niepasujące Ci tresci

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Katalog z akcesoriami KIA

Postautor: soul » 27 lis 2011, 15:13

MarekA po co Ci ta pyskówka, robisz OT?
Obrazek


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap