Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
TexRan
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:52
Czym jeżdzę: benz 2.0 163KM XL FWD

Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Postautor: TexRan » 13 cze 2023, 00:09

W sumie zaraz po niedawnym zakupie zauważyłem , że nie ma takiego typowego dogodnego miejsca do montażu telefonu w uchwycie.
Mój stary uchwyt ledwo się trzyma i tylko patrzyłem czy nie poleci razem z telefonem. Wiem, że mogę sparować z radiem ale to nie android auto i dlatego jednak lubię w razie czego widzieć ekran telefonu. Jakie uchwyty macie u siebie, może jakieś zdjęcia?

Doszedłem jeszcze tak na szybko do trzech wniosków :
- w KS III nie ma żadnej popielniczki (ja nie palę więc to mi jakoś nie przeszkadza ale zawsze to mogło też służyć do wyrzucania małych śmieci)
- ten sam samochód jak wyżej i ogólnie jakoś mało schowków takich przyjaznych kierowcy i pasażerów (mój poprzedni był w tym trochę lepszy)
- mały schowek przed pasażerem , można było dać spokojnie większy lub dwa mniejsze

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Postautor: michal55yh » 13 cze 2023, 17:12

W NQ5 nie używam uchwytu, ponieważ są dwa fajne miejsca na cegłę, tj ładowarka indukcyjna oraz miejsce z uchwytami na kubki. Jednak Kia w swoich akcesoriach posiada świetny uchwyt magnetyczny montowany w kratki nawiewowe. Zamontowałem i używam ten gadżet w moim aucie do wożenia ziemniaków. Polecam

Obrazek Obrazek
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

TexRan
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:52
Czym jeżdzę: benz 2.0 163KM XL FWD

Re: Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Postautor: TexRan » 13 cze 2023, 17:30

Gdy mam założone etui na telefon to niestety taki uchwyt magnetyczny się nie sprawdza.
Dlatego szukam innego rozwiązania choć wcześniej jak miałem mniejszy i lżejszy telefon to się nawet sprawdzał.

Awatar użytkownika
Kasztelan
Uzależniony
Posty: 351
Rejestracja: 20 lut 2017, 22:55
Czym jeżdzę: KS V 1,6 TGDI 7DCT
Lokalizacja: Kraków

Re: Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Postautor: Kasztelan » 13 cze 2023, 19:37

michal55yh pisze:Jednak Kia w swoich akcesoriach posiada świetny uchwyt magnetyczny montowany w kratki nawiewowe.

Również używam uchwytu magnetycznego, ale nie KIA. I nie ma problemu kiedy telefon jest w etui, bo blaszkę przykleja się do etui, a nie telefonu. Świetnie się trzyma i błyskawicznie wiesza.

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Postautor: michal55yh » 13 cze 2023, 19:42

Blaszkę mam właśnie wsadzoną między etui a telefonem i trzyma jak wściekłe. Etui nie należy do najcieńszych.
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

Awatar użytkownika
AdamAki
Uzależniony
Posty: 214
Rejestracja: 12 sty 2016, 17:46
Czym jeżdzę: Kia Sportage 3 (2016) 1,6 GDI BusinessLine L Cassa White
Lokalizacja: Małopolska

Re: Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Postautor: AdamAki » 13 cze 2023, 21:51

Używam Xblitz G750 Pro z trzema możliwościami przymocowania na kokpicie, na szybie oraz na kratce wentylacyjnej z ładowarką indukcyjną i posiada czujnik zbliżeniowy, który po wykryciu telefonu automatycznie zamknie skrzydełka mocujące
Załączniki
IMG_20230418_140644_resize.jpg

TexRan
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:52
Czym jeżdzę: benz 2.0 163KM XL FWD

Re: Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Postautor: TexRan » 13 cze 2023, 21:59

michal55yh pisze:Blaszkę mam właśnie wsadzoną między etui a telefonem i trzyma jak wściekłe. Etui nie należy do najcieńszych.

Może w takim razie u mnie ten magnes jest za słaby. A jak magnes u Ciebie trzyma się kratek. Ja mam uchwyt tak wsuwany i się wysuwa.
Może uda mi się znaleźć taki zaczepiany za kratkę od tyłu jak miałem wcześniej do napojów.

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Postautor: michal55yh » 15 cze 2023, 16:04

Uchwyt wciskany jest w kratki, posiada w sobie dość mocny magnes. W zestawie są blaszki, które można przykleić do telefonu/etui. Ja ją po prostu wsadziłem między etui a telefon. Konstrukcja prymitywna ale pewna.

Obrazek
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

TexRan
Bywalec
Posty: 117
Rejestracja: 12 cze 2023, 22:52
Czym jeżdzę: benz 2.0 163KM XL FWD

Re: Uchwyt na telefon i takie tam szybkie wnioski

Postautor: TexRan » 10 lip 2023, 18:48

Ja aktualnie temat uchwytu zamknąłem przyklejając blaszkę do etui i teraz jest ok. U mnie przez etui niestety prawie nie trzymało. Blaszka mi nie przeszkadza więc na razie mam temat zamknięty.


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap