I jak tu się nie wkur...ć

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Awatar użytkownika
color1
MODERATOR
Posty: 413
Rejestracja: 13 sie 2010, 00:21
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)
Lokalizacja: Wawa

I jak tu się nie wkur...ć

Postautor: color1 » 20 kwie 2011, 14:01

Zamawiałem ponad 3 tygodnie temu komplet felg 18" i jak wspominałem (przewijał się ten wątek) udało mi się wynegocjować 10% zniżki na akcesoria dla forumowiczów - w tym także na swoje felgi, powołując się na niemiecki katalog akcesoriów do Sportage. Tam cena wynosiła 148 EUR/szt. więc prawie po tej samej cenie (599 pln brutto) miałem stać się posiadaczem nowych felg.

A dzisiaj się dowiaduję, że owszem zamówione felgi są już w dostawie do magazynu ale będę musiał za nie zapłacić prawie 30% drożej (i tak po kosztach dealera) bo rzekomo Niemcy podnieśli cenę do 974 pln brutto

No kurde, jeśli coś zamawiam po ustalonej cenie (a ten ktoś czyli dealer) realizuje to zamówienie również po ustalonej wówczas cenie katalogowej, to coś tu jest nie tak...

[edited]
Dodam jeszcze (właśnie się dowiedziałem), iż na felgi trzeba czekać do czerwca (może się uda do końca maja) mimo iż z oferty dealera wynikało, że czas dostawy to 7 dni roboczych ! Pogratulować...
Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)

recento
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: 03 mar 2011, 23:33
Czym jeżdzę: Toyota
Avensis kombi 1,6 VVTI

Re: I jak tu się nie wkur...ć

Postautor: recento » 20 kwie 2011, 19:53

super cena ??!!! Wchodząc na strony z felgami, to Oz i Brocki sa w tych cenach /moze troche wiecej/ ale do 700 zł to jest ho,ho..a nawet wiecej.. [papa]

Awatar użytkownika
color1
MODERATOR
Posty: 413
Rejestracja: 13 sie 2010, 00:21
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)
Lokalizacja: Wawa

Re: I jak tu się nie wkur...ć

Postautor: color1 » 20 kwie 2011, 22:37

No przecież ich olałem z tą "nową" ceną, a detaliczna 974 to już w ogóle przegięcie, ale pierwotna 599 całkiem OK.
Całe szczęście że jeszcze nie opchnąłem swoich letnich Hankook-ów siedemnastek, bo byłbym teraz w przysłowiowej dupie.
I jak tu wierzyć dealerowi ?
Kia Sportage 2.0 DOHC (L ; D5U ; Alpine Grey)

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: I jak tu się nie wkur...ć

Postautor: aBARTh » 20 kwie 2011, 23:43

Olej wogóle te fabryczne felgi 18" za 600zł/szt znajdziesz już naprawdę wypas fele i to markowych porucentów.

Sprawdź sobie np. tutaj -> http://www.centrum-felgi.pl/Cenniki/Cennik_felg_2011vII.pdf


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap