Zestaw naprawczy koła kto ma?

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
roman344
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 30 gru 2010, 22:25
Czym jeżdzę: kia sportage1.7 Peugeot 407SW 2HDI, Smart Fortwo

Zestaw naprawczy koła kto ma?

Postautor: roman344 » 20 mar 2011, 16:03

W wakacje potrzebuję troszkę więcej miejsca w bagazniku kosztem czasowego wywalenia zapasu alu z 225/60/17, z tego co wiem to są wersję sportage III z zestawem naprawczym. Może ktoś chce sprzedać [papa] . Ciekaw jestem jak będzie z kia asistance za granicą w razie kapcia?
1.7 L 1/2"skóra"

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zestaw naprawczy koła kto ma?

Postautor: kasia_mm » 21 mar 2011, 08:16

wiesz co.... mój mąż ma zestaw naprawczy w Smarcie... niby małe autko, koła jak od roweru ale jak kapcia złapał do wlał prawie dwa pudełka zestawu i g..o dało:( wszystko prawie wypłynęło (fakt była spora dziura bo wjechał na mega gwóźdz, który wyjął), niby się dotoczył do wulkanizacji ale to bylo miasto i zakład pod ręką... - ale na wakacjach to chyba bym się bała ufać tylko assistance... osobiscie to bym chyba wolała bagażnik na dach załatwić niz zapasu się pozbyć....

roman344
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 30 gru 2010, 22:25
Czym jeżdzę: kia sportage1.7 Peugeot 407SW 2HDI, Smart Fortwo

Re: Zestaw naprawczy koła kto ma?

Postautor: roman344 » 21 mar 2011, 10:15

...a u mnie żona jeździ smartem fortwo i zamiast zestawu ma nokię. Boxa mam i to 420l ale w zestawieniu ze standartowymi wymiarami bagażnika to wciąż mało :( Na wakacje jeździmy do CRO i zabieramy ponton, silnik, zbiornik i wiele innych gratów związanych z motożeglarstwem .....i dlatego próbuje znaleźc jakieś rozwiązanie.
ObrazekObrazek
1.7 L 1/2"skóra"

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zestaw naprawczy koła kto ma?

Postautor: kasia_mm » 21 mar 2011, 10:27

przyznaję bez bicia - nie kumam o co chodzi z tą Nokią??

co do ilosci pakunków to fakt - wozisz niestandardowo dużo;) a te zestawy naprawcze widziałam na allegro - jeśli tu nie znajdziesz nikogo żeby odkupic - tam poszukaj:)

excile
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 27 wrz 2010, 09:12
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI/
Ceed 1.6 cdri
Lokalizacja: Borkowo/Gdańsk

Re: Zestaw naprawczy koła kto ma?

Postautor: excile » 21 mar 2011, 12:48

nokia jak nokia w pakiecie masz assistance i jak ci się zrobi ała w kółko dzwonisz i przyjeżdżają wymieniają naprawiają. Jest druga możliwość tzw telefon do przyjaciela lub do męża, konkubenta, partnera... który dziwnym trafem ma takie koło w bagażniku i znowu dziwnym trafem ma czas i chęć przejechania jakich 500 km aby cię wybawić z opresji (dawniej określało siet rycerz na białym koniu). Myślę, że wyczerpująco wyjaśniłem sprawę nokii...

PS. marka komórki jest czysto przypadkowa i nie miała na celu reklamy koncernu z Finlandii
1.6 GDI M DarkGunMetal
pzdr
dc

roman344
Bywalec
Posty: 56
Rejestracja: 30 gru 2010, 22:25
Czym jeżdzę: kia sportage1.7 Peugeot 407SW 2HDI, Smart Fortwo

Re: Zestaw naprawczy koła kto ma?

Postautor: roman344 » 21 mar 2011, 20:27

Sprawę tzw. noki oczywiście wyjasniłeś koleżance :oczko: Też myślę o tym asistance bo mam podwójne: z Kia i allianz ale czy nie będą mieli "wontów" jak przyjadą a tu zamiast koła żel?
1.7 L 1/2"skóra"

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Zestaw naprawczy koła kto ma?

Postautor: kasia_mm » 21 mar 2011, 20:37

sprawa "nokii" jasna:)

co do assistance to ja mam 3.... z Kia, z ubezpieczenia i z leasignu:) hihih cyrk na kółkach:)


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap