[sportage 3] Uniwersalny uchwyt na telefon

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
roman22
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2020, 23:03
Czym jeżdzę: sportage 3

[sportage 3] Uniwersalny uchwyt na telefon

Postautor: roman22 » 31 maja 2020, 23:09

Od jakiegoś czasu próbuje znaleźć dobry uchwyt, który pasowałby do wnętrza auta, tzn. nie był przyklejany do szyby, a raczej przymocowany stabilnie do jakiegoś elementu we wnętrzu auta. Niestety nic mnie dobrze nie podpasowało (albo zbyt uniwersalne, np na drabinkę wlotu nawiewów za luźne i krzywo, albo takie zupełnie nie pasujące, albo telefon wypada). Czy ktoś z szanownych użytkowników posiada dobry, stabilny i nie zasłaniający za bardzo widoku drogi uchwyt na telefon ? Zastosowanie to oczywiście nawigacja z telefonu.

Jeśli temat tu był poruszany, to z całą mocą przepraszam, ale nie potrafiłem znaleźć :)

Dzięki! Szerokości.

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: [sportage 3] Uniwersalny uchwyt na telefon

Postautor: saber » 20 cze 2020, 01:01

Tu masz wątek: viewtopic.php?f=16&t=3288&p=45590 - ja od ponad 5 lat używam EXO GEAR i żadnych problemów, świetny uchwyt. Do rozważenia dwa modele, jeden chwyta 10" (bez problemu łapie też Huawei P30 na "stojąco"), lub druga opcja w mniejszym rozmiarze S na 7-8"

roman22
Nowy
Posty: 2
Rejestracja: 31 maja 2020, 23:03
Czym jeżdzę: sportage 3

Re: [sportage 3] Uniwersalny uchwyt na telefon

Postautor: roman22 » 09 lip 2020, 02:05

Dziękuje za namiar i opinie. Ten uchwyt zdaje się być tym czego szukam.


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap