KIA Assist ! Cena, opinie

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Awatar użytkownika
kamienno
Nowy
Posty: 13
Rejestracja: 01 sie 2019, 02:04
Czym jeżdzę: 1,6 t-gdi, Black Edition Plus
Lokalizacja: Bielsko-Biała

KIA Assist ! Cena, opinie

Postautor: kamienno » 13 paź 2019, 11:34

Czy ktoś z was ma zamontowany moduł kia asiist ?
https://treesat.io/kia-assist-aplikacja

Jak to się sprawuje ? Jaki koszt montażu w ASO ? Warto?

Wysłane z mojego Samsunga s10 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
AdamAki
Uzależniony
Posty: 214
Rejestracja: 12 sty 2016, 17:46
Czym jeżdzę: Kia Sportage 3 (2016) 1,6 GDI BusinessLine L Cassa White
Lokalizacja: Małopolska

Re: KIA Assist! Cena, opinie

Postautor: AdamAki » 03 gru 2019, 21:53

Podbijam zapytanie bo też tym się zainteresowałem w zamian za autoalarm z powiadomieniem GSM i lokalizatorem GPS Tytan DS512. Na fan page widziałem że za urządzenie z montażem serwis KIA woła 1000zł, ale czy na tym się koczą koszty czy nie dochodzi do tego abonament, bo prawdopodobnie wszystkie dane o statusie auta idą przez serwery usługodawcy a w przypadku Tytana to tylko utrzymanie karty sim ale urządzenie 700zł plus montaż około 500zł w ASO

Awatar użytkownika
automaciek
Kia Masta
Posty: 1507
Rejestracja: 02 maja 2019, 21:50
Czym jeżdzę: KIA Rio IV XL, w drodze Sportek 1.6 T-GDI 7DCT BL+

Re: KIA Assist ! Cena, opinie

Postautor: automaciek » 03 gru 2019, 23:37

Montowałem niedawno to cudo. Prosty moduł (mały, łatwo ukryć), masa, zasilanie, zapłon, informacja o zadzialaniu fabrycznego alarmu i obwód blokady rozruchu (zadziała dopiero po wyłączeniu zapłonu). Apka ze sklepu play, kilka parametrów, mapka ot co. Tytana też montowałem (klient dzięki niemu odzyskał BMW F10). Tytan bardziej zaawansowany, Kia asist prosty, pytanie czego oczekujemy. Co do kosztów się nie wypowiem.

Awatar użytkownika
AdamAki
Uzależniony
Posty: 214
Rejestracja: 12 sty 2016, 17:46
Czym jeżdzę: Kia Sportage 3 (2016) 1,6 GDI BusinessLine L Cassa White
Lokalizacja: Małopolska

Re: KIA Assist! Cena, opinie

Postautor: AdamAki » 04 gru 2019, 21:06

Dzięki automaciek za info. A tak z ciekawości zainstalowałem apkę Kia Assist z loginem do dema które 4 razy komunikatami obudziło mnie w nocy, że akumulator słaby, że próba kradzieży, i takie inne wydarzenia. Z ranka apka poszła w kosz. Chyba bym się skierował w stronę Tytana, jak piszesz ma większe możliwości.


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap