Gałka zmiany biegów, Grill, Światła Led

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
DenieD
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 gru 2018, 14:04
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE III 2.0B L

Gałka zmiany biegów, Grill, Światła Led

Postautor: DenieD » 28 gru 2018, 14:20

Witam serdecznie. Mam trzy małe pytania na które chciałbym uzyskać odpowiedź:)

Stałem się dumnym posiadaczem SPORTAGE 2013 2.0B manual 5 biegów. Chciałbym wymienić gałkę zmiany biegów ale nie mogę nigdzie odnaleźć choćby używki lub też zamiennika (allegro, olx nic mi ciekawego nie pokazuje). Czy może któryś z forumowiczów odesłać mnie do miejsca gdzie zakupie jakaś dobrą gałkę do tego modelu? Szukałem info na forum ale nic konkretnego nie znalazłem:)

Dwa pozostałe pytania z tematu pewnie były na forum ale chciałbym tylko szybkiej "żołnierskiej" odpowiedzi:

Czy dam rade zamontować Grill i lampy tylne z auta PO LIFCIE do mojej KIA PRZED LIFTEM. :)

Z góry dziękuję za odpowiedź i za wszelkie błędy przepraszam:)

geegles
Nasz Człowiek
Posty: 457
Rejestracja: 30 paź 2014, 12:56
Czym jeżdzę: Kia Proceed GT 1.6T 204 KM Full :|
Gadu Gadu: 2382783

Re: Gałka zmiany biegów, Grill, Światła Led

Postautor: geegles » 28 gru 2018, 15:56

Ad 1. Zapytaj o gałkę w ASO, czasami bywa tak, że ich części naprawdę są w zasięgu kieszeni przeciętnego usera Sportage'a

Ad 2. Tak, jest o tym na forum, z poradnikami, poszukaj, poczytaj. Z grillem chyba plug & play, ze światłami jest trochę przeróbki, ale to na pewno wyczytasz w odpowiednim wątku.
Jest: Kia Proceed 1.6T 204 KM FULL
Było: Kia Stinger 2.0 T-GDI 245KM GT-Line + ECS + RED + TEC + SRF
Było: Kia Sportage 1.6 T-GDI GT-Line
Było: Kia Cee'd JD 2014 1.6 CRDI
Było: Kia ProCee'd 2010 1.4 Pb
Było: Kia Sportage 2014 1.7 CRDI

Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1466
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Gałka zmiany biegów, Grill, Światła Led

Postautor: Thomaster » 28 gru 2018, 17:39

Szybka "żołnierska" odpowiedź:
- 1 - ASO
- 2 - TAK


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap