Wyloty powietrza dla pasażerów?

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Wyloty powietrza dla pasażerów?

Postautor: Owca007 » 17 wrz 2016, 21:32

Na ebay czy innych portalach aukcyjnych są ramki ozdobne na wyloty powietrza do sporkta 3 na tył. Ktoś widział dorabiał. Da się nie da się? temat interesujący szukam i nic nie umiem znaleźć może ktoś będzie miał więcej szczęścia.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1466
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wyloty powietrza dla pasażerów?

Postautor: Thomaster » 17 wrz 2016, 21:51

Z tego co wiem to Czyżyk robił z tego małą habilitację ;) Jak zwykle wersja na Koreę miała na Europę już nie...
Z tego co pamiętam to oprócz dołożenia samych wylotów powietrza trzeba wymienić fragment orurowania rozprowadzającego powietrze. Może wspólnie udałoby się ustalić co i skąd dokładnie kupić bo u siebie tez bym chętnie dołożył.

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Wyloty powietrza dla pasażerów?

Postautor: Owca007 » 17 wrz 2016, 22:56

Mariusz spowiadaj nam się tutaj biegusiem :).
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

Awatar użytkownika
czyzyk64
Expert
Posty: 1178
Rejestracja: 16 sie 2013, 06:45
Czym jeżdzę: kia sportage III
Lokalizacja: 3 miasto

Re: Wyloty powietrza dla pasażerów?

Postautor: czyzyk64 » 18 wrz 2016, 07:43

No jestem, jestem. Ogólnie temat chyba nie do ogarnięcia. Części do nie dostania w Polsce i chyba z trudem na aukcjach typu alie.. i eb.... Do wymiany ta tylna duża zaślepka , która i tak nie pasuje do całości schowka inny kształt mocowania. Trzeba by kupić cały koreański schowek i środkową konsole , która jest inaczej jak w naszych , bo ręczny jest w nogach, docinać trzeba przy nagrzewnicy, dwa tunele do dokupienia . itd........ Nie warto. Jedynie co można się pobawić , to dopasowanie czegoś z innych marek aut i taka mała adaptacja. Gdzieś miałem wykres co i jak , jak znajdę to wkleję. [papa]

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Wyloty powietrza dla pasażerów?

Postautor: Owca007 » 18 wrz 2016, 13:48

Też już nad tym myślałem żeby z czegoś innego podpasować tylko, że tam mało miejsca jest za tą zaślepką. Najlepszym rozwiązaniem będzie chyba dać takie kółka nawiewu jak na desce rozdzielczej na górze, a powietrze ukraść z tego co idzie na nogi pasażerów.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap