Car audio serwis we Wroclawiu

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
camilson
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2015, 14:36
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2012 XL

Car audio serwis we Wroclawiu

Postautor: camilson » 29 lis 2015, 21:43

Witam, poleci ktoś sprawdzony car audio serwis we Wrocławiu? Chodzi o montaż seryjnej navi zamiast radia CD.

Z góry dzieki za info

Awatar użytkownika
paolo82
Uzależniony
Posty: 298
Rejestracja: 06 kwie 2011, 22:09
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL+ 2.0 DOHC, techno orange, limited edition
Lokalizacja: dolnoślaskie

Re: Car audio serwis we Wroclawiu

Postautor: paolo82 » 03 gru 2015, 00:54

Szukaj w necie navi kia sportage. Z firmy witson kiedyś z gościem rozmawiałem z car audio. Montują dedykowane stacje z tej firmy.. Jak dobrze pamiętam gdzieś ta firma się mieście w okolicy ul Karmelowej. Osobiście polecam ci navi dedykowana lepsza jest wiecej funkcji. Ni fabryczna.. Jak masz instalacje bez wzmacniacza fabrycznego to jeszcze lepiej dla CB. Ja mam fabryczna navi i jestem niezadowolony tyle ze ta navi ma wzmacniacz swój i subwoofer i jest inna instalacja jak w podstawowej wersji miejsc więcej problemów z tym. Jeśli mas już taką navi fabryczna to ona ci tez nie zadziała bo nie ma wzmacniacza.

pabloelbl
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 10 sty 2015, 15:20
Czym jeżdzę: kia sportage III 1,6 GDI - rocznik 2014 przed FL wersja M

Re: Car audio serwis we Wroclawiu

Postautor: pabloelbl » 03 gru 2015, 06:52

Właśnie wczoraj zamontowalem do swojego sportka Navi nie fabryczną - kupiona na allegro i mogę ci śmiało polecić konkretny model bo przetestowałem już go i wszystko od nawigacji do radia pięknie działa. Nie gubi stacji oraz sygnału pozostaje mi tylko sprawdzić modem do internetu pozdrawiam

camilson
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 28 lis 2015, 14:36
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2012 XL

Re: Car audio serwis we Wroclawiu

Postautor: camilson » 04 gru 2015, 13:46

Jednak zdecydowałem sie na clariona nx702. W przyszłym tyg montaż wiec dam znac jak sie sprawuje.

longlemur
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 04 wrz 2015, 07:26
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Car audio serwis we Wroclawiu

Postautor: longlemur » 05 sty 2016, 15:00

pabloelbl pisze:Właśnie wczoraj zamontowalem do swojego sportka Navi nie fabryczną - kupiona na allegro i mogę ci śmiało polecić konkretny model bo przetestowałem już go i wszystko od nawigacji do radia pięknie działa. Nie gubi stacji oraz sygnału pozostaje mi tylko sprawdzić modem do internetu pozdrawiam


Jaki to model nawigacji - jakieś namiary?
Sam instalowałeś?
Jak ze współpracą przycisków w kierownicy, oryginalnym mikrofonem bluetooth i gniazdem usb obok gniazda zapalniczki?

pabloelbl
Bywalec
Posty: 79
Rejestracja: 10 sty 2015, 15:20
Czym jeżdzę: kia sportage III 1,6 GDI - rocznik 2014 przed FL wersja M

Re: Car audio serwis we Wroclawiu

Postautor: pabloelbl » 12 sty 2016, 21:05

zamontowałem od firmy CAR SERVICE z torunia a montowałem w serwisie - jestem b.zadowolony wszystko działa poza sterowania głosem ale ono słabo działało nawet przed zmianą ...jak znajdę link to podepnę


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap