Naklejki pod klamki drzwi zewnętrznych

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Jankes1980
Bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 17 lut 2015, 19:07
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI 2015r. L+Business Line
Lokalizacja: Borowe woj.Śląskie

Naklejki pod klamki drzwi zewnętrznych

Postautor: Jankes1980 » 26 paź 2015, 21:09

Może ktoś zamontował takie naklejki, zabezpieczające lakier przed porysowanie pod klamkami. :kierownik:

Awatar użytkownika
Owca007
Kia Masta
Posty: 3387
Rejestracja: 12 sie 2015, 07:35
Czym jeżdzę: A4 B9 Quattro Avant lepsze od kia :D
Lokalizacja: Jaźwina- dolnośląskie

Re: Naklejki pod klamki drzwi zewnętrznych

Postautor: Owca007 » 27 paź 2015, 08:58

Zamiast naklejek jest lepsza rada. Nie nosić odstających pierścionków i obcinać regularnie pazurki [zlosnik2]. Ja jak jestem w domu i widzę nowego pasata od rodziców to mnie krew zalewa bo jak można w 3-4 miesiące tak klamki znaczy lakier za nimi załatwić. Ale co mama pierścionki ojciec ręka jak cyklop i niszczy się.

Co do samej naklejki to jak już musisz założyć to kup przeźroczystą folię samoprzylepną np. (folia ochronna 3M) lub inną dobrą i sam sobie dotnij kształt i naklej, ja tak robiłem to w motorach, quadach i sprawowało się to zacnie.
Kierowca bombOWCA fanatyk przeróbki i modernizacji motoryzacji :)

norbert_p1
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 paź 2015, 12:24
Czym jeżdzę: 2.0 GDI XL+ AWD

Re: Naklejki pod klamki drzwi zewnętrznych

Postautor: norbert_p1 » 27 paź 2015, 11:35

W serwisie jest coś takiego w "akcesoriach", ale nie polecam, bo cena powala. Lepiej kupić, jak pisze kolega powyżej coś na allegro, zapłacić parę złotych (dosłownie) za wielgachny arkusz i samemu powycinać.


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap