Recenzja uchwyt do Tabletu Tracer tablet 920

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Agrabowski
Bywalec
Posty: 26
Rejestracja: 05 maja 2013, 15:40
Czym jeżdzę: Kia

Recenzja uchwyt do Tabletu Tracer tablet 920

Postautor: Agrabowski » 21 lis 2013, 01:12

Witam kolegów forumowiczów :) Z racji przyjazdu chrześniaka i częstych podróży czy to z dzieciakami, czy z dorosłymi postanowiłem zapewnić trochę rozrywki dla pasażerów na tylnej kanapie :D

W tym celu zakupiłem uniwersalny uchwyt Tracer tablet 920. Sam uchwyt składa się z 2 części.

Pierwsza część uchwytu to zaczepy które montujemy na zagłówki auta. Zaczep trzyma pewnie rurek, nie przesuwa się i zachowuje pierwotną pozycję i wysokość. Zacisk dostosowuje się do grubości rurki w zagłówku, a odpowiednie zaczepy "dociskają" cały uchwyt do zagłówka.

Druga część uchwytu to rączki które trzymają tablet. Stojak zapewnia regulację dzięki czemu możemy włożyć w niego tablety o przekątnej od 7 do 10 cali. Rączki trzymające urządzenia regulują się za pomocą protego przycisku jego wciśniecie powoduje rozluźnienie trzymaków i dostosowanie ich do pożądanego rozmiaru.
Rączki trzymają urządzenie pewnie i stabilnie. Nic się nie przesuwa, całość jest stabilna. Każda z rączek które trzyma urządzenia wyścielona jest na końcu gąbką / gumą która chroni urządzenia przed otarciami i uszkodzeniami w miejscach montażu.
Całość konstrukcji montuje się do pierwszego zaczepu za pomocą wsuwanych ząbków.

Cały uchwyt umożliwia regulację w 2 punktach i płaszczyznach: wysokość, oraz kąt nachylenia.
Regulacji dokonujemy poprzez 2 różne pokrętła. Po dokonaniu regulacji i skręceniu pokręteł całość pozostaje na swoim miejscu.

Podsumowując: Uchwyt spełnił moje oczekiwania. Jest to dobry wybór między ceną, a jakością. Urządzenie umiejscowione jest stabilnie, nie zmienia swojego położenia. Polecam :)

Model: Uchwyt uniwersalny Tracer Tablet 920
Przeznaczony dla: urządzenia od 7 do 10 calu
Cena: Od 17 do 49 zł
Gdzie kupić: adresy sklepów wraz z cenami na: http://www.ceneo.pl/22521467
Swój egzemplarz zakupiłem w sieci Media Markt w cenie 35 zł.

W załączniku galeria wraz ze zdjęciami z montażu w Sportage (przepraszam za jakość zdjęć). https://www.dropbox.com/sh/t4w0yvi2rpb9rxt/uDbUTOElY5

Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap