Kamery - rejestratory trasy

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Awatar użytkownika
11201mariusz
Nasz Człowiek
Posty: 575
Rejestracja: 05 lut 2013, 20:25
Czym jeżdzę: 1.6 GDI L Bialutka Dama
Lokalizacja: Sopot

Re: Kamery - rejestratory trasy

Postautor: 11201mariusz » 20 mar 2017, 20:02

Solidnie trzyma na fabrycznej przyssawce - zaciska się ją obracając w lewo i niczym nie trzeba wzmacniać. Ani razu nie odpadło nawet w pełnym upale - poprzednio SmartGps porażka, każde zawilgocenie szyby lub mocne słońce kamera łup na podszybie. Trzymała bardzo słabo. Samo zdejmowanie kamerki teraz to banał - lekko wypinasz z uchwytu a guma zostaje na szybie potem klik i wpięte. Generalnie za niecałe 300 zł super mały solidny sprzęt z kartą micro 32 GB daje naprawdę radę a jakość jak Mio za 600 zł - tak mi się bynajmniej wydaje :-)
Przydatny link - opierałem się przy zakupie na opiniach a nie cenie :-)
https://www.youtube.com/watch?v=6-y2NY-R8Zk

norbert_p1
Uzależniony
Posty: 330
Rejestracja: 12 paź 2015, 12:24
Czym jeżdzę: 2.0 GDI XL+ AWD

Re: Kamery - rejestratory trasy

Postautor: norbert_p1 » 20 mar 2017, 20:50

U mnie kabelek idzie z prawej strony od gniazda zapalniczki, pod schowkiem, wchodzi pod uszczelkę drzwi i wychodzi obok "słonecznika" (idzie pod "słonecznikiem"). Zostawiłem tylko tyle, aby otwierając daszek kabelek nie spadał na oczy ;) Poza tym widać go tylko wtedy jak daszek jest na szybie.


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap