Podłokietnik - jak podwyższyć

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
pfirst
Bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:10
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 2,0 CRDi

Podłokietnik - jak podwyższyć

Postautor: pfirst » 19 cze 2012, 13:50

Witam.
Mam KIA Sportage z 2008 r i generalnie jestem zadowolony z autka aczkolwiek mam kilka zastrzeżeń. Mianowicie najbardziek wkurza mnie za niski podłokietnik - czy może jest możliwosć podnieść go o ok 10 cm żeby można było położyć na nim łokieć - do czego został zaprojektowany ale niestety żle. Druga sprawa czy można jakoś zrobić żeby przy właczaniu 1 biegu nie włączał się czujnik cofania ( na 1-2 sek), niby pierdułka ale .....

Dzięki za sugestie
Paweł

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Podłokietnik - jak podwyższyć

Postautor: MarekA » 20 cze 2012, 12:17

Jak podłokietnik jest na stale to pewnie nie podniesiesz. Pewnie za wysoki jestes :)

Jeśli właczają Ci sie czujniki cofania przy wrzucaniu jedynki to prawdopodobie problem z czujnikiem biegu wstecznego w skrzyni biegów - sprawdź czy przy wrzucaniu jedynki na chwilę właczają Ci sie światła cofania - jeśli tak to kwestia czujnika i tylko jakiś kumaty mechanik lub serwis.

pfirst
Bywalec
Posty: 72
Rejestracja: 15 maja 2011, 21:10
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE 2,0 CRDi

Re: Podłokietnik - jak podwyższyć

Postautor: pfirst » 21 cze 2012, 23:29

Hej
1,82 m to chyba gigantem nie jestem, zresztą już się kiedyś spotkałem ze stwierdzeniem że te podłokietniki to tylko dla małych Koreańczyków , myślałem że moze ktoś coś wykombinował.
Co do czujników cofania to sprawdzę jak będę na przeglądzei w \serwisie
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: Podłokietnik - jak podwyższyć

Postautor: Zibi70 » 22 cze 2012, 00:48

Podjedź do dobrego tapicera samochodowego, z pewnością coś wykombinuje. Wystarczy dać większy klocek twardej pianki, pokryć gąbką ostatnią warstwę i obszyć skórą na nowo.
Inna opcja, opuść fotel niżej i podłokietnik powinien spełniać swoją rolę.
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap