Ozdobna osłona silnika

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Meduzes
Uzależniony
Posty: 232
Rejestracja: 20 paź 2010, 10:07
Czym jeżdzę: Sportage III 1,6 Xl
Lokalizacja: Kętrzyn

Ozdobna osłona silnika

Postautor: Meduzes » 20 paź 2010, 10:13

Witam

interesuje mnie zakup akcesoryjnych dodatków na zderzaki do Sportage III... chodzi o przednią osłonę silnika oraz tylną nakładkę na zderzak (katalog akcesoriów poz 1 i 2)




niestety problem polega na tym żę salon bardzo mocno się ceni :cry: i powyższe akcesoria wyliczył następująco:

przednia osłona silnika 750zł brutto
tylna osłona i nakładka 830zł brutto

co o tym myślicie ?! czy waszym zdaniem nie za drogo ?? może ktoś z was zna namiary na producenta tych nakładek bo podobno to jest podwykonawca z polski !? dajcie znać ... pozdrawiam
KIA Sportage III 1,6 XL + navi

Awatar użytkownika
Teel_tl
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 wrz 2010, 20:55
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,6 GDI 2010 XL 18"
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ozdobna osłona silnika

Postautor: Teel_tl » 21 lis 2010, 21:30

Cena chyba zbyt wysoka. Osobiście zamówiłem osłony zderzaka przód i tył za 1356 pln brutto i jak by nie było mój dealer też na tym zarabia.... :) . Popytaj w innych salonach - w końcu możesz to zamontować gdziekolwiek. Jesli byłbyś zainteresowany to możesz spróbować montażu akcesoriów typu osłony na przód i tył, osłony na progi lub orurowanie przód - wszystko z homologacją - wykonawcą jest firma Steeler z Polski, kóra robi też orurowania dla Policji. Wpisz ich nazwe w googlach - a na pewno znajdziesz.... :D . Auto fajnie wygląda, cena nie jest niska ale w porównaniu z ceną pojazdu i innych akcesoriów można przeżyć. Ja nie montuję, co nie zmienia faktu, że mi się anwet podoba - szczególnie przód. Z gustami się nie dyskutuje. Na tym forum znajdziesz wątek orurowania w innym miejscu i poglądy są różne. WAŻNE: dealerzy dostali ofertę firmy Steeler e-mailem ale nie palą się do jej publikowania / oferowania - nie wiem czemu... :?: . Zakładam, ze dostali wszyscy, bo ja dostałem ją od innego dealera niż ten, u którego kupuję swoją kijankę.

Jak byś potrzebował mogę przesłać prezentację wszystkich wyrobów Steeler'a dedykowanych nowemu Sportage'owi na priv łącznie z sugerowanymi cenami, kórych nie ma na stronie producenta.

Mój adres:
teel@chello.pl

Pozdrowionka

Awatar użytkownika
Baraqda
Bywalec
Posty: 107
Rejestracja: 28 paź 2010, 10:16
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI L
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ozdobna osłona silnika

Postautor: Baraqda » 22 lis 2010, 09:25

o to ja bym poprosił tą ofertę. Proszę prześlij mi na prv
KIA - SPORTAGE 1,6 L czarna perła

adh
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 04 lis 2010, 20:40
Czym jeżdzę: KIA Sportage "L" 1.6 GDI Techno Orange + navi +szklany dach ;)

Re: Ozdobna osłona silnika

Postautor: adh » 22 lis 2010, 21:40

Ja też poproszę :)
Sportage "L" 1.6 GDI Techno Orange + orange premium + navi + dach.

Awatar użytkownika
Mark61
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 07 lis 2010, 23:37
Czym jeżdzę: 2010 1,6 L navi
2016 1,6 L + FN1

Re: Ozdobna osłona silnika

Postautor: Mark61 » 22 lis 2010, 22:42

Dołączam się do prośby
KIA Sportage 1,6 GDI L Techno Orange navi dach

Awatar użytkownika
Teel_tl
Nowy
Posty: 18
Rejestracja: 27 wrz 2010, 20:55
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,6 GDI 2010 XL 18"
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Ozdobna osłona silnika

Postautor: Teel_tl » 24 lis 2010, 20:30

Jak ktoś jest zainteresowany - mogę dosłać jak zgłosicie się na mój e-mail (podałem powyżej) lub do kolegi Meduzes, bo jemu już przesłałem. Niestety plik jest w pdf i nie można go dołączyć do wiadomości na prv... :(

duzyRoman
Nowy
Posty: 12
Rejestracja: 27 paź 2010, 21:13
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI
cassa white
Lokalizacja: Poznań/Kraków

Re: Ozdobna osłona silnika

Postautor: duzyRoman » 24 lis 2010, 23:43

To ja również poproszę. Zgłoszę się na maila
1,7 CRDi, wersja M, Cassa White


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap