Owiewki

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Awatar użytkownika
misia175
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 25 gru 2010, 20:56
Czym jeżdzę: sportek L

Owiewki

Postautor: misia175 » 31 lip 2011, 19:03

kupiona czarnulka wersia L a miała być xl

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owiewki

Postautor: kasia_mm » 31 lip 2011, 20:21

może to i funkcjonalne, ale jakoś dla mnie nie pasuje do KS takie coś jak owiewki.... mam nadzieje, ze się nikt nie obrazi ale nieodłącznie mi się owiewki kojarza z kilkunastolenią czerwoną strzałą ;) - Skodą Felicją mojego Taty i analogicznymi takimi autami, raczej niemłodymi..... poza tym wiem z doświadczenia użytkowania właśnie tejże Skody, że w zimie są cholernie niepraktyczne przy skrobaniu szyb - bo albo się nie można dostac pod owiewkę albo usiłując to zdrobić po prostu łamie się skrobaczką plastik z którego są zrobione....

recento
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: 03 mar 2011, 23:33
Czym jeżdzę: Toyota
Avensis kombi 1,6 VVTI

Re: Owiewki

Postautor: recento » 31 lip 2011, 20:31

"Fajnie" wygladały w Polonezach... : :

kojot
Nowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 maja 2011, 23:28
Czym jeżdzę: Sportage 1,7 CDRI L

Re: Owiewki

Postautor: kojot » 03 sie 2011, 18:33

Powyżej 90/100 km/h te owiewki zauważalnie szumią :-(. Po przejechaniu 120km w drodze na wakacje poszły do kosza na przydrożnej stacji benzynowej.

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: Owiewki

Postautor: saber » 03 sie 2011, 21:01

A spotkał się ktoś z Was z osłoną maski przedniej? Chodzi o coś takiego: http://www.kiaaccessorystore.com/kia_sp ... ector.html - czy gdzieś w PL jest firma, która to oferuje do nowego Sportage ? Znalazłem tylko http://www.jotpel.pl/produa.html ale nie widzę, żeby mieli do Sportage.

Drugie pytanie to czy ktoś kiedyś używał takiej owiewki i czy ona daje co obiecuje czyli ochronę maski przed kamieniami, owadami itp. ...

justi_h
Bywalec
Posty: 43
Rejestracja: 21 sie 2011, 10:39
Czym jeżdzę: 1.7 CRDI XL Biały
Lokalizacja: Warszawa

Re: Owiewki

Postautor: justi_h » 23 sie 2011, 18:01

Brak mi słów jak widzę takie g.... i pomyśleć że komuś to może się podobać ale nie mi oceniać czyjeś gusta.. Mój ojciec miał w polonezie takie owiewki na szybę wtedy były auta bez klimy jak zaczął padać deszcz a było gorąco to można było sobie zostawić otwartą szybę i woda się nie lała do środka a i jeszcze szybciej wnętrze odparowało ale teraz szpecić samochód czymś takim niepraktycznym?.!!! jakaś masakra....a ta osłona na maskę może i spełnia swoje zadanie ale czy nie lepiej zachować odpowiednią odległość no chyba że ktoś lubi siedzieć komuś na dupie (może i dosłownie) a później przenosi to na ulice,,,,,dobra wiem ..czasem trafi się jakiś ślimak co kurczowo trzyma sie lewego pasa to taka nasza polska kultura jazdy ale to są tylko ci co rzadko wyjeżdżają poza swoją wieś ....i przez nich mamy jakiś plastik na maskę montować!!!???!!! eeeeeeee ,,,a i tak nie da sie zabezpieczyć przodu przed odpryskami, niedawno kamień z opony tira z taką siłą uderzył w przednią szybę że powstało malutkie pęknięcie i co z tego powodu może ktoś wymyśli osłonkę na przednią szybę ,,,może Genek z Heńkiem kupią ,,,już mi się nie chce tego komentować ...pa ..pozdrawiam wszystkich posiadaczy osłonek... [zlosnikok]

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 917
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Owiewki

Postautor: listomek2014 » 11 lis 2015, 21:34

Witam .Chciałem odświeżyć trochę temat co myślicie o tych http://toptun.pl/owiewki-do-szyb-kia-sp ... -p660.html chodzi mi konkretnie o tą taśmę 3m czy to faktycznie się trzyma? Pytanie do tych którzy mają zamontowane
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

Awatar użytkownika
bykman
Uzależniony
Posty: 355
Rejestracja: 16 paź 2014, 14:25
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE XL 205KM
Opel Zafira C Cosmo 2.0 CDTI 200KM
Lokalizacja: PIENINY

Re: Owiewki

Postautor: bykman » 12 lis 2015, 19:06

Dziadostwo pierwszej klasy, nie wiem co mnie podkusiło i kupiłem ten SZAJZ, chyba miałem chwilę słabości, odesłałem w pi..du w ten sam dzień w który je otrzymałem !!!
KIA SPORTAGE XL Limitowana 2.0 CRDI AWD MT 205KM 447Nm Sand Track

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 917
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Owiewki

Postautor: listomek2014 » 12 lis 2015, 20:36

A możesz deko rozwinąć czy owiewka sama czy ta ta 3M
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

Awatar użytkownika
bykman
Uzależniony
Posty: 355
Rejestracja: 16 paź 2014, 14:25
Czym jeżdzę: KIA SPORTAGE XL 205KM
Opel Zafira C Cosmo 2.0 CDTI 200KM
Lokalizacja: PIENINY

Re: Owiewki

Postautor: bykman » 12 lis 2015, 20:56

Taśmy 3M nie testowałem, bo by mi zwrotu nie przyjęli, przyłożyłem to auta i w pierwszej chwili to chciałem połamać to ch..ostwo, ale widzę że tak jak mnie Ciebie także korcą te owiewki, kup , klnij, ubliżaj i złorzecz...
Dobrze, że w ten sam dzień kumpel jechał do Kraka gdzie mieści się to toptun i grzecznościowo zwrócił ten bubel.
KIA SPORTAGE XL Limitowana 2.0 CRDI AWD MT 205KM 447Nm Sand Track

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 917
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Owiewki

Postautor: listomek2014 » 12 lis 2015, 21:03

Dzięki za info. na razie sobie odpuszczę może gdzieś zobaczę u kogoś jak to wygląda [papa]
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

Awatar użytkownika
Navkol
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 02 lut 2012, 14:01
Czym jeżdzę: KS XL: 2,0 CRDI+ATE+AWD+Black Pearl+CP1+APS+SRK+SRN+hak:)
Lokalizacja: 3City

Re: Owiewki

Postautor: Navkol » 15 lis 2015, 20:18

Nie wiem jak się sprawdzają te naklejane, ale ja od lat wierny jestem HEKO.
Miałem w poprzednich autach i w Sportku oczywiście też siedzą 8-)
Montowane są pod uszczelkę i wyglądają b. estetyczne. Gdyby zainwestowali w certyfikat TUV to pewnie jeszcze by im sprzedaż skoczyła [hihihi]
Polska firma, z wieloletnim doświadczeniem i naprawdę robią ŚWIETNE owiewki. Szukajcie na popularnym serwisie aukcyjnym od sprzedawcy z frazą nazwy owiewek.
Jeśli MOD uzna to za reklamę to trudno - przyjmę :banana: z godnością. Ale na rynku (z tego co wiem) są liczą się tylko te 2 typy.

Awatar użytkownika
listomek2014
Expert
Posty: 917
Rejestracja: 07 sty 2015, 19:50
Czym jeżdzę: KS FL 1.6 L BL
KS IV L BL 1.6 T
Toyota cross
Lokalizacja: Mrągowo

Re: Owiewki

Postautor: listomek2014 » 16 lis 2015, 22:22

Temat tej firmy jest mi znany bardzo dobrze często kupowałem je do prawie każdego auta jakie miałem tylko zastanawiałem się czy do sportka podejdą chodzi mi o wciśnięcie pod uszczelkę
W krwi benzyna zamiast Serca turbina

Awatar użytkownika
Navkol
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 02 lut 2012, 14:01
Czym jeżdzę: KS XL: 2,0 CRDI+ATE+AWD+Black Pearl+CP1+APS+SRK+SRN+hak:)
Lokalizacja: 3City

Re: Owiewki

Postautor: Navkol » 17 lis 2015, 18:37

Za_UFFF_aj mi. Te robione przez POL producenta (vide mój post powyżej) są super :oki:
Mam zamontowane i siedzą doskonale pod uszczelką.
Skoro miałeś już tego typu to sam wiesz, co sobą reprezentują (wizualnie, estetycznie i funkcjonalnie) 8-)


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap