Emblemat LIMITED do Sportage III

Wszytko o dostępnych akcesoriach dodatkowych do KIA SportageL. Dywaniki, mieszki, gałki biegów, emblematy, siatki, uchwyty, schowki, podłokietniki, listwy, relingi - czyli cały kram umilający i indywidualizujący wnętrze twojej Sportage
Lorkovsky
Uzależniony
Posty: 288
Rejestracja: 03 lis 2010, 21:17
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,6 GDI Techno Orange XL

Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: Lorkovsky » 15 lip 2011, 10:43

Witam, Znalazłem fajny emblemat na ebay do naszych autek. Czy ktoś już o czymś takim myślał. Może by była osoba chętna do zakupu. Ja jestem chętny moglibyśmy kupić w kilka osób.

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Kia-All- ... 3159wt_938

Awatar użytkownika
bartdobr
Uzależniony
Posty: 172
Rejestracja: 04 lis 2010, 21:35
Czym jeżdzę: KS3 1.7CRDI biała M
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: bartdobr » 15 lip 2011, 11:52

Napis "Limited" można przykleić pod "7 lat gwarancji" [zlosnik2]
Tak długo czekałem na 1.6 że się doczekałem 1.7

Awatar użytkownika
Gery
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2011, 13:32
Czym jeżdzę: Biała GDI XL, dach itd...
Lokalizacja: Kielce miasto w Koronie

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: Gery » 15 lip 2011, 17:27

Ja bym sie pisał na to, daj znać na PW jak coś.
Biała GDI XL+SRN+SRK+CP1 odebrana 20.01.2012.

Awatar użytkownika
seth
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 22 kwie 2011, 17:49
Czym jeżdzę: 2.0CRDI 184KM 4WD XL AT, dach kluczyk18-alu
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: seth » 15 lip 2011, 17:51

Dżizas 12 dolców za coś takiego? Nie chcę być malkontentem ale kupiłem niedawno podobne g... w Belgii - sprzedawali po pól Euro (różne napisy 4x4, SPort, Turbo, limited itp); fajnie będzie wyglądać - przez kilka tygodni potem pierwsze czarne kropki coś a la kupa muchy, resztę sami sobie dopiszcie :)
Anyway, za pół euracza to nie płakałem ale taka kasa za bubelek - kupcie sobie lepiej po 2 zgrzewki piwa.

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: kijaS » 15 lip 2011, 21:17

seth pisze:kupcie sobie lepiej po 2 zgrzewki piwa.

A myślisz, że to lepszej jakości jest? W zeszłym roku temu na biwaku wyrzuciłem taką w lesie, w tym roku znowu tam jesteśmy, patrzę, leży, cała farba zeszła i też już jakieś takie zmatowiałe to to. :foch:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: kasia_mm » 16 lip 2011, 08:25

kijaS w lesie? śmiecisz?? [zlolta]

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: kijaS » 16 lip 2011, 09:51

[zlosnik2] hehehe, rozgrzebałem mrowisko - z tą puszką to tylko żenującyżartprowadzącego
kasia_mm'ie, niestety, też mnie to wkurza. Co prawda lasu już dawno nie oglądałem od środka, ale często przejeżdzam boczną dróżką przez taki park (bo lasem tego chyba jeszcze nazwać nie można), czego to ludzie nie testują, po jakim czasie ulegnie biodegradacji :shock: Puszki to są chyba tam najmniejszym problemem. Ostatnio widziałem całą deskę rozdzielczą (pewnikiem z jakiegoś Poldka) :evil: Będzie natura miała poważny problem ją strawić :cry:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: kasia_mm » 16 lip 2011, 10:11

ja bym za przeproszeniem za jaja wieszała za zaśmiecanie lasu....

btw tam gdzie mam działkę co wieczór dym palonych w domowych piecach śmieci: gumiaki stare, butelki plastykowe, opakowania z tworzywa.... szczytem szczytów jest sąsiad który szambo wylewa na pole a że ma z górki leci to wszystko do malej strugi w której kiedyś były żaby.... były..... chociaz brzydzę się donosami to z każdym pobytem na działce mam ochotę wyskrobać pisemko... co z tego skoro w gminie i starostwie same ziomale co robią tak samo....

Awatar użytkownika
seth
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 22 kwie 2011, 17:49
Czym jeżdzę: 2.0CRDI 184KM 4WD XL AT, dach kluczyk18-alu
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: seth » 16 lip 2011, 22:47

Odchodzicie od tematu :)
Tak czy siak - te emblematy to badziew wart pół euro (może...) ale nie 12 USD. Dlatego wydajcie kasę na piwo, jak ma nie rdzewieć to w butelce :D

Wojok
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2011, 13:33
Czym jeżdzę: KIA Sportage
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: Wojok » 16 lip 2011, 22:59

Każdy ma swój gust , a nie znaczy że ten emblemat zacznie korodować , bo może być org. i jakość taka jak nasze napisy na klapie . Ja mimo wszystko gdy doczekam się już swojej kijany to nie mam zamiaru nic naklejać , no chyba że natrafił bym na znaczek "R" co jest przy napisie sportage R ( wersja na USA 2.0 turbo GDI 260km ) [hihihi]
KIA Sportage Black Pearl 1.6GDI , XL , LST , AW8

jerry
Uzależniony
Posty: 171
Rejestracja: 23 wrz 2010, 21:58
Czym jeżdzę: Czarny Sportage XL 2.0 CRDI

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: jerry » 18 lip 2011, 11:02

Wojok "R" to oznaczenie generacji Sportage a nie wersji silnikowej. Już to komuś tu na forum tłumaczyłem. :lol:
Rzuć okiem:
http://www.thecarblogger.net/2010/02/20 ... ad-of.html
Jeżdżę czarnym 2.0 CRDI, XL

Raf1
Bywalec
Posty: 38
Rejestracja: 04 lis 2010, 19:52
Czym jeżdzę: Sportage 1,6 XL + dach+Ikluczyk

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: Raf1 » 18 lip 2011, 11:26

Wojok pisze:Każdy ma swój gust , a nie znaczy że ten emblemat zacznie korodować , bo może być org. i jakość taka jak nasze napisy na klapie . Ja mimo wszystko gdy doczekam się już swojej kijany to nie mam zamiaru nic naklejać , no chyba że natrafił bym na znaczek "R" co jest przy napisie sportage R ( wersja na USA 2.0 turbo GDI 260km ) [hihihi]


Wojok jak to możliwe, że masz 18'felgi przy silniku 1,6? - Przy tym silniku nie ma na nie homologacji

Wojok
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2011, 13:33
Czym jeżdzę: KIA Sportage
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: Wojok » 18 lip 2011, 16:38

Jerry , wiem że to oznaczenie generacji , ale ten czerwony emblemat "R" widziałem przy KS T-GDI taka jak w tym filmiku
http://www.youtube.com/watch?v=ocQ-1x_hhP4 Taki podobny znaczek ma Civic type-R ;)

Raf1 , kto ci powiedział że nie ma na to homologacji , co ma do tego silnik albo coś ... , po prostu KIA nie daje tych felg do tego silnika z różnych powodów było to wyjaśnione w innym temacie gdzieś . A jak je będę mieć ?...bardzo prosto , podczas rozmowy w ASO byłem już na 95% zdecydowany na złożenie zamówienie , podpisanie umowy . I pytam się czy można zamówić te felgi , on mówi że nie , no to ja odpowiadam " Dziękuję bardzo , jednak zdecyduję się na zakup w konkurencji VW tam jest więcej opcji" i od razu inna rozmowa była . Niech pan siada , da się wszystko załatwić , mamy na stanie takie to dostanie je pan gratis [hihihi]
Nawet na umowie--zamówieniu mam zaznaczoną opcję AW8 , czyli nie mogą się już wymigać .
KIA Sportage Black Pearl 1.6GDI , XL , LST , AW8

wierzbusie
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI XL

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: wierzbusie » 30 lip 2011, 07:40

seth pisze:Dżizas 12 dolców za coś takiego? Nie chcę być malkontentem ale kupiłem niedawno podobne g... w Belgii - sprzedawali po pól Euro (różne napisy 4x4, SPort, Turbo, limited itp); fajnie będzie wyglądać - przez kilka tygodni potem pierwsze czarne kropki coś a la kupa muchy, resztę sami sobie dopiszcie :)
Anyway, za pół euracza to nie płakałem ale taka kasa za bubelek - kupcie sobie lepiej po 2 zgrzewki piwa.


SZanowni sportagowcy, az czego wynika potrzeba dokalajania róznych znaczków. Wy macie taka potrzebę czy chodzi o waszych sąsiadów kolegów znajomych. Osobiście uważam, że samochód wcale nie musi być "poobznaczany", nawet przez fabrykę, jaki to ma wypas. Dla mnie nawet jeśli to jest full wypas to wystarcza aby był tylko znaczek KIA i nazwa SPORTAGE. To ja nim jeżdżę i ja mam przyjemność z tego "full wypasu". Wcale sąsiad nie musi wiedzieć że kupiłem sobie wypasione auto, aby go zżerała zazdrość. Pozdrawiam
Czekałem na : CZARNY 1.6GDI XL+CP1+ SRK zamówiona 26 lutego...zjechała z taśmy 17 października...24 października jest w Polsce... 26 października dotknąłem jej ...03 listopada stoi gotowa w salonie do odbioru...uroczyście odebrana 04 listopada

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: MarekA » 30 lip 2011, 08:15

Wierzbusie - nic nie kumasz.
Jak nakleisz znaczek GTI to jeździ szybciej , a GTI z czerwoną literka - to aż dwa razy szybciej [rotfl1]

Ale , de gustibus non est disputandum ;)

Awatar użytkownika
bartdobr
Uzależniony
Posty: 172
Rejestracja: 04 lis 2010, 21:35
Czym jeżdzę: KS3 1.7CRDI biała M
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: bartdobr » 30 lip 2011, 13:46

To już lepiej taki chromowany napis "7 year warranty" [rotfl1]
Tak długo czekałem na 1.6 że się doczekałem 1.7

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: MarekA » 30 lip 2011, 15:22

Żeby tylko ta siódemka nie odpadla i napis nie okazał się rzeczywistością :)

Awatar użytkownika
seth
Bywalec
Posty: 80
Rejestracja: 22 kwie 2011, 17:49
Czym jeżdzę: 2.0CRDI 184KM 4WD XL AT, dach kluczyk18-alu
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Emblemat LIMITED do Sportage III

Postautor: seth » 30 lip 2011, 16:59

Dokładnie - nic koledzy nie kumacie - naklejka LIMITED daje + 2 do szybkości i +3 do charyzmy oraz o 10% redukuje obrażenia od nieumarłych :)


Wróć do „AKCESORIA DODATKOWE”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap