KS5 Thomastera

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1469
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

KS5 Thomastera

Postautor: Thomaster » 13 mar 2024, 23:12

Dal tych którzy spodziewali się fotek - spokojne - pojawią się za niecałe (mam nadzieję) pół roku :D
Po 9 latach spędzonych z KS3, który nigdy mnie nie zawiódł przyszedł czas na coś nowszego. KS5 dzisiaj oficjalnie zamówiona [hihihi] . Co wybrałem? Ano tak żeby nie kusiło modyfikacjami na które serio nie mam już czasu poszedł prawie full:

Kia Sportage 1.6 TGDi HEV 215KM AWD 6AT wersja GT Line oraz AE+, PNS, LTH2, HAR.

ETD: 30.08.2024

Gdzie wybrałem? Tutaj wybór był prosty bo w moim ulubionym ASO KIA Makarewicz w Bydgoszczy - polecam!

Oczywiście coś tam się pewnie pojawi dodatkowego (na 100% wleci jakiś canlock typu Igla) ale bez szaleństwa będę cieszył się tym co będzie w serii 8-)

Już nie mogę się doczekać

@michal55yh - mam nadzieję, że masz jeszcze klubowe naklejki bo jedną mam na KS3, a druga gdzieś przepadła ;) W okolicy końca wakacji będę potrzebował :)

Awatar użytkownika
michal55yh
MODERATOR
Posty: 887
Rejestracja: 17 mar 2012, 18:19
Czym jeżdzę: 1.6 MHEV GT-Line
Lokalizacja: Lubań

Re: KS5 Thomastera

Postautor: michal55yh » 14 mar 2024, 18:19

Gratuluję jedynej słusznej decyzji [zlosnikok]

Thomaster pisze:Ano tak żeby nie kusiło modyfikacjami na które serio nie mam już czasu


Też tak mówiłem póki nie zacząłem spędzać wieczorów w garażu [hihihi]

Thomaster pisze:@michal55yh - mam nadzieję, że masz jeszcze klubowe naklejki bo jedną mam na KS3, a druga gdzieś przepadła


Jeszcze są ale w razie potrzeby się dodrukują :D Mam nadzieję wręczyć Ci je osobiście na zlocie :soczek:
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT FWD GT-Line
Skradziona :wmur: Kia Stinger GT-Line :niewiem:
EX Kia Optima 1.7 CRDI AT XL
EX Kia cee'd 1.4 CRDI M
EX KS 1.7 CRDI M

Awatar użytkownika
Thomaster
Expert
Posty: 1469
Rejestracja: 21 sty 2015, 01:25
Czym jeżdzę: 1,6 GDI, 2012, XXL - very limited ;)
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: KS5 Thomastera

Postautor: Thomaster » 14 mar 2024, 22:29

W maju nie dałbym rady, ale jeżeli zlot będzie tak jak pisał Pioter we wrześniu to na 99% się spotkamy :pub:
No i oczywiście mam nadzieję, że na wrześniowy zlot przyjadę już KS5 :D


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap