Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
rouman01
Uzależniony
Posty: 246
Rejestracja: 29 paź 2010, 18:28
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Re: Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja

Postautor: rouman01 » 12 mar 2011, 03:39

Izabela pisze:
kasia_mm pisze:Tym bardziej, że z racji wykonywanego zawodu oferowano mi zniżkę aż 11% oraz odbiór auta w ciągu 2 miesięcy /full opcja 2,0D 4x4, max dostępne wyposażenie/.


Pozwól, że się zapytam: jaka jest racja wykonywanego przez Ciebie zawodu; ehm, lepiej: jaki jest Twój zawód?

Rozumiem, że to satysfakcjonujący rabat związany z wykonywanym zawodem, ciekawi mnie jak to teraz w Polsce jest - jakie zawody dają większe rabaty?

Pozdrawiam serdecznie

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: kasia_mm » 12 mar 2011, 08:04

rouman01 coś źle skopiowałeś cytat:)

to Iza napisała mi o swoim rabacie 24.02:

Czas dostawy nowej KIA - wątek reaktywacja
przez Izabela » 24 Lut 2011, 21:00

"kasia_mm napisał(a):
Iza jak to zrobilas ze czekałaś TYLKO 2 tygodnie?? autko piekne:)"

Kasiu, czekanie na to auto pół roku nie było do przyjęcia jak dla mnie.
Przy takiej opcji zdecydowała bym się na zakup Nissana Qashqai.
Tym bardziej, że z racji wykonywanego zawodu oferowano mi zniżkę aż 11% oraz odbiór auta w ciągu 2 miesięcy /full opcja 2,0D 4x4, max dostępne wyposażenie/.


a z tego co wiem rabaty są dla lekarzy i prawników takie duże
co ja wynegocjowalam, napisalam szczegółowo:)

rouman01
Uzależniony
Posty: 246
Rejestracja: 29 paź 2010, 18:28
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: rouman01 » 13 mar 2011, 13:38

A dziękuję za wyjaśnienia.

Rozumiem, że są w Polsce ludzie uprzywiliowani z "racji pełnionego zawodu" do większych rabatów przy zakupie na podobno "wolnym rynku".

Zatem "wolny rynek" wytwarza przywilieje i grupy uprzywiliowanych?

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
oovoo
Uzależniony
Posty: 176
Rejestracja: 08 lut 2011, 22:36
Czym jeżdzę: pomarańczka 1,7CRDi+XL

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: oovoo » 13 mar 2011, 16:42

mnie poinformowali że policja może liczyć nawet na 10 % :zły2: i mówią że źle mają. Niestety mój wykonywany zawód nie mieścił się w żadnej uprzywilejowanej grupie :roll:

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: aBARTh » 14 mar 2011, 00:32

są jeszcze specjalne rabaty dla nauczycieli, ale trzeba zagłębić się w detale regulaminu rabatów dla grup zawodowych. Żeby ten rabat przysługiwał poza np. nauczaniem w szkole trzeba spełnić jeszcze pare warunków. I w tym momencie nie obowiązują pozostałe upusty, promocje itp. Wybierasz albo rabat dla grup zawodowych albo upust + gratisy (opony zimowe, cujniki cof, alarm itp)

rouman01
Uzależniony
Posty: 246
Rejestracja: 29 paź 2010, 18:28
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: rouman01 » 14 mar 2011, 20:05

Jeszcze raz przepraszam Kasię_mm, ale z tymi przywilejami "z racji wykonywanego zawodu" to historia mocno zastanawiająca.

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: kasia_mm » 14 mar 2011, 20:28

rouman no tak już cholera jest:( jakby zrobili rabat dla przedstawicieli handlowych to by zbankrutowali heheh......

rouman01
Uzależniony
Posty: 246
Rejestracja: 29 paź 2010, 18:28
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: rouman01 » 15 mar 2011, 18:43

No, niestety, ale podobno teraz już napewno miało być "sprawiedliwie"...

Hehehe, pozdrawiam serdecznie.

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: kasia_mm » 16 mar 2011, 19:22

wiem, ze to moze zdenerwować niektórych długo czekających ale. ... w sobotę około 11.30 odbieram:):) odliczam juz godziny i przebieram nogami z niecierpliwosci...........:))) jutro się moja czarnulka rejestruje, w piątek odbieram papiery i blachy a w sobotę.... siuuup w pociąg i po autko!:)

recento
Bywalec
Posty: 119
Rejestracja: 03 mar 2011, 23:33
Czym jeżdzę: Toyota
Avensis kombi 1,6 VVTI

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: recento » 16 mar 2011, 20:00

aBARTh pisze:są jeszcze specjalne rabaty dla nauczycieli, ale trzeba zagłębić się w detale regulaminu rabatów dla grup zawodowych. Żeby ten rabat przysługiwał poza np. nauczaniem w szkole trzeba spełnić jeszcze pare warunków. I w tym momencie nie obowiązują pozostałe upusty, promocje itp. Wybierasz albo rabat dla grup zawodowych albo upust + gratisy (opony zimowe, cujniki cof, alarm itp)


gdzie mozna zobaczyć te regulaminy rabatów?/kiedyś sie łapałem na takie coś ,ale myślałem ,ze to dawno i nieprawda/Zamawiając na poczatku lutego dali dywaniki i autoalarm ,tak od siebie bez ,zadnej gadki.I chyba już wiecej nie wskóram bo umowa podpisana.Dlatego przecieram oczy ze zdumienia ,jak sie licytujecie co kto dostał,w sumie dobrze ,ze nie trzeba bedzie dopłacać jak autko przyjdzie przed upływem 6 miesięcy.Możliwe że ,to dotyczyło samochodów zamawianych w zeszłym roku? Ciekawe jak jest z zamówieniami z tego roku?Bo często tak jest,jak auto sie żle sprzedaje ,albo wchodzi nowy model to coś dają.

Awatar użytkownika
oovoo
Uzależniony
Posty: 176
Rejestracja: 08 lut 2011, 22:36
Czym jeżdzę: pomarańczka 1,7CRDi+XL

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: oovoo » 16 mar 2011, 20:28

kasia_mm pisze:wiem, ze to moze zdenerwować niektórych długo czekających ale. ... w sobotę około 11.30 odbieram:):) odliczam juz godziny i przebieram nogami z niecierpliwosci...........:))) jutro się moja czarnulka rejestruje, w piątek odbieram papiery i blachy a w sobotę.... siuuup w pociąg i po autko!:)

kasia_mm ja już dzisiaj zarejestrowałem i czekam na weekend aby go przetestować [zlosnik2] [ura] :rotfl:

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: kasia_mm » 16 mar 2011, 20:36

oovoo to do zobaczenia w trasie:) w sobotę na pewno będę śmigać katowicką w strone W-wy:)

Izabela
Nowy
Posty: 8
Rejestracja: 07 lut 2011, 17:57
Czym jeżdzę: Reno Clio,Kia Sportage 1,7 CRDi

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: Izabela » 16 mar 2011, 20:50

@rolcia11 Samochód nadal wychodzi z nawigacją bez języka polskiego.
Co do działania nie mam jeszcze wyrobionego zdania, ale zdarza się,że potrafi się zagubić. Na temat menu w j. polskim to wiem to co wszyscy, ma być zmienione w tym roku przez wezwanie do serwisu.

@rouman01Pracuje jako farmaceutka. Jednak zniżka z racji wykonywanego zawodu dotyczyła Nissana Qashqai. Tak jak pisałam wyżej” oferowano mi zniżkę aż 11% oraz odbiór auta w ciągu 2 miesięcy /full opcja 2,0D 4x4, max dostępne wyposażenie/.Z tego, co wiem promocje dla konkretnych grup zawodowych to wewnętrzna polityka firmy. Dla Kia sprawa jest prosta, promocja dotyczy służb mundurowych , dlatego że multum samochodów tej marki zakupiła policja, wojsko, służby celne itd.

@kasia mm No to gratulacje!!!Czekamy na pierwsze wrażenia z jazdy.

Awatar użytkownika
emilwladymirow
Bywalec
Posty: 25
Rejestracja: 09 mar 2011, 10:25
Czym jeżdzę: 1,6 M Biała
Gadu Gadu: 19582900

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: emilwladymirow » 24 mar 2011, 17:12

Kasia nie masz pojęcia jak ci zazdroszczę , no i mam nadzieje ze się zobaczymy na drodze jak odbiorę za pól roku mój

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Dziś odebrałam swój piękny samochodzik.

Postautor: aBARTh » 24 mar 2011, 17:43

recento pisze:
aBARTh pisze:są jeszcze specjalne rabaty dla nauczycieli, ale trzeba zagłębić się w detale regulaminu rabatów dla grup zawodowych. Żeby ten rabat przysługiwał poza np. nauczaniem w szkole trzeba spełnić jeszcze pare warunków. I w tym momencie nie obowiązują pozostałe upusty, promocje itp. Wybierasz albo rabat dla grup zawodowych albo upust + gratisy (opony zimowe, cujniki cof, alarm itp)


gdzie mozna zobaczyć te regulaminy rabatów?/kiedyś sie łapałem na takie coś ,ale myślałem ,ze to dawno i nieprawda/Zamawiając na poczatku lutego dali dywaniki i autoalarm ,tak od siebie bez ,zadnej gadki.I chyba już wiecej nie wskóram bo umowa podpisana.Dlatego przecieram oczy ze zdumienia ,jak sie licytujecie co kto dostał,w sumie dobrze ,ze nie trzeba bedzie dopłacać jak autko przyjdzie przed upływem 6 miesięcy.Możliwe że ,to dotyczyło samochodów zamawianych w zeszłym roku? Ciekawe jak jest z zamówieniami z tego roku?Bo często tak jest,jak auto sie żle sprzedaje ,albo wchodzi nowy model to coś dają.


Musiałbyś poszukać na stronach producentów lub pytać w dobrym delaerstwie.
W FIAT'cie bodajże pamiętam, że w dziale promocja tam był regulamin tego, ale to było jakiś czas temuuu.


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap