Sportage od aBARTh

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: saber » 24 lut 2012, 21:52

Panowie,

róbcie screenshoty, tak aby było widać też datę systemową np:

http://screensnapr.com/v/AaFul1.png

http://screensnapr.com/v/bcSCfG.png

i zabezpieczcie je jako dowód z podpisem świadka, który potwierdzi, że zdjęcia te były opublikowane w tym dniu bez Waszej zgody - możecie ścigać tego łosia, za naruszenie praw autorskich i wykorzystanie Waszych zdjęć, do celów zarobkowych bez Waszej zgody.

Co za debil wpadł na ten pomysł ... Może jak sprzeda KIjanke to wystarczy na odszkodowania :)

ps. ja się teraz użeram z firmą z W-wy, która też poszła na skróty i wykorzystała koncepcję mojej strony firmowej: http://www.kreatywni.net/ do stworzenia technologicznego bubla: http://www.supportit.waw.pl/

Pewne jest, że im nie odpuszczę, tym bardziej, że twierdzą, że nic się nie stało i podobieństw nie widzą :shock:

Ciekaw jestem Waszej opinii ? :)

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: kasia_mm » 24 lut 2012, 22:26

Saber - jak dla mnie strona zerżnięta z Twojej na żywca... nie odpuściłabym draniom:(

a wogóle witam Was po dłuuugiej przerwie - dwa tygodnie bez forum i nie było mi z tym dobrze :(

marcinK
Nasz Człowiek
Posty: 877
Rejestracja: 29 lis 2011, 09:37
Czym jeżdzę: Kadjar Runmageddon TCe 130 Energy
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: marcinK » 24 lut 2012, 22:30

A ACTA by takie praktyki zabezpieczało....
Odebrana po 178 dniach:)

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: cisco » 24 lut 2012, 22:46

Witaj KAsiu :D
Nadrabiaj zaległości w czytaniu forum bo dużo się zmieniło :D
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: kasia_mm » 24 lut 2012, 22:58

no widzę widzę:) na forum oraz samo to, ze od 3 dni regularnie natykam się na Bemowie i Woli na czarną KS benzynke na blachach WZ - ciekawe czy to też uczestnik naszego forum:) a zaległości poodrabiam sobie dzisiaj w nocy bo ciągle się przestawiam na europejski czas i przestawić się nie mogę :(

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: cisco » 24 lut 2012, 23:01

Łatwiej przestawić się lecąc co US/Canada. W drugą stronę jest zdecydowanie gorzej - potwierdzam :P
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: aBARTh » 25 lut 2012, 11:43

Otrzymałem już odpowiedź od kolesia, który zerżnął moje fotki. Przeprosił i niby usunie fotki :) Zobaczymy..

dealer
Uzależniony
Posty: 236
Rejestracja: 06 paź 2010, 15:24
Czym jeżdzę: sportage 1,7 CRDi
Lokalizacja:

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: dealer » 26 lut 2012, 00:50

chyba nie miał czasu
saber ma racje z tymi fotkami, pytanie czy macie ochotę na szlajanie się po sądach
W Łodzi jest (albo była) sprawa, pacjent zrobił zdjęcie policyjnego koguta, i to zdjęcie chyba komenda wojewódzka umieściła na swojej stronie (przykład płynie z góry), sprawa o naruszenie praw autorskich trafiła do sądu, ale finału nie znam.
jeżdżę Sportage 1,7 CRDi

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: saber » 26 lut 2012, 01:07

aBARTh, nie gniewaj się ale dajesz ciała :cry: Koleś kradnie Twoją pracę i mówi przepraszam ?? A co, wstawił je przypadkiem i zupełnie nieumyślnie ? A może nie wiedział, że tak nie można ?? No bez jaj!

Nawet jeśli te foty robiłeś hobbystycznie, to nie zmienia faktu, że ktoś je UKRADŁ, nie po to żeby pokazać żonie jaki chce kupić samochód - ale po to, żeby osiągnąć konkretną korzyść, wymierną bo finansową.

Nawet jeśli jesteś na tym forum jako miłośnik marki i motoryzacji, to jednak budujesz image swój i swojego biznesu (4kolka.info) - chwała Ci za to, że nie agresywnie :). Jednak to jest Twój wkład w to, aby pokazać swoją osobę jako znawcę tematu, czy wręcz eksperta i pozyskać dzięki temu sympatię innych i grono czytelników Twojego wortalu o tematyce motoryzacyjnej. 3mam kciuki żeby tak było - sam często zaglądam "do Ciebie" :)

aBARTh, ktoś perfidnie i z pełną premedytacją wykorzystał Twoją pracę - nawet jeśli nie postrzegasz tego jako "pracę" to jednak taką pozostaje. Bulwersuje przy tym fakt, że jak już wspomniałem ktoś z tego korzysta dla własnej korzyści majątkowej, a Ty przy tym czekasz spokojnie aż usunie łaskawie Twoje zdjęcia ??

Powinieneś chwycić złodzieja z jaja, aż zawyje z bólu!! Wywalić mu pismo oficjalne wraz ze zrzutami ekranowymi potwierdzającymi fakt kradzieży i ścigać gnoja!

A jakby Ci się włamał do domu i ukradł te foty wraz z aparatem to też byś spokojnie czekał ? A kolo dalej śmiga z ogłoszeniem na Twoich zdjęciach.

Sorki, za nieco emocji, ale jako, że działam w branży i właściwie żyję z kreacji i sprzedaży własności intelektualnej, więc spotykam się na co dzień z ludzką niewiedzą w tym temacie i brakiem świadomości w kwestii przywłaszczenia czy kradzieży tejże własności. Brak reakcji w takich sytuacjach daje przyzwolenie wielu cwaniakom, na działania które są niezgodne z prawem i na jego mocy powinny być ścigane.

Pewnie zaraz odezwą się głosy wielu z Was - ALE O CO CHODZI? PRZECIEŻ TO TYLKO ZDJĘCIA!

Dzisiaj ukradną zdjęcia, a jutro PIN do karty ... Jedno i drugie to tylko bity i bajty ...

Moja rada - nie śpij aBARTh, ścigaj złodzieja! Nie chodzi tu już nawet o jakieś olbrzymie odszkodowanie bo pewnie trudno byłoby nawet uzasadnić wysoką karę - istotą kary jest jej nieuchronność, a nie wysokość ...

ps. jak by co na PW mogę wysłać Ci wzór odpowiedniego pisma ...

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: MarekA » 26 lut 2012, 13:29

Trochę mam inne spojrzenie na prawa autorskie do opublikowanych materiałow i nie wykorzystywania tego do celów zarobkowych, ale to nie ten temat :)
Zastanawia mnie natomiast dlaczego w ogóle taki pacan sprzedaje samochód i zamieszcza zdjecia nie tego samochodu który sprzedaje tylko własnie jakies inne zdjecia z netu, albo podaje niepradziwe inforamcje ( przebieg, bezwypadkowy itp) - to wedlug mnie powinno być karane jako [wyedytowano].

Awatar użytkownika
diselboy
Kia Masta
Posty: 1753
Rejestracja: 09 kwie 2011, 08:55
Czym jeżdzę: KIA Sportage III 1,7 CRDI "M", 7 rowerów
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski

Re: Sportage od Diselboy....

Postautor: diselboy » 28 lut 2012, 12:49

dostanie takie "kółka" na lato.
Załączniki
k1090.jpeg
1,7 CRDI "M' ka" Srebrna - wypatrzona: 25-03-2011, zamówiona: 01-04-2011, odebrana: 08-04-2011+ Ssangyong Korando D20T :kierownik: "Śmigamy po okolicach Roztocza"

Awatar użytkownika
Johny-m
Bywalec
Posty: 144
Rejestracja: 24 maja 2011, 07:05
Czym jeżdzę: Kia Sportage 2.0 CRDI kolor DARKGUN METAL AWD AT
Lokalizacja: Kraków

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: Johny-m » 28 lut 2012, 15:49

aBARTh pisze:Otrzymałem już odpowiedź od kolesia, który zerżnął moje fotki. Przeprosił i niby usunie fotki :) Zobaczymy..

Widzę, że tylko obiecywał, coś mu to usuwanie kiepsko idzie [zlolta]

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: aBARTh » 28 lut 2012, 16:50

Do końca emisji tego ogłoszenia mu zezwoliłem, ale następna emisja ma już być z nowymi, które ponoć sam zrobił.

Na jego szczęście nie widać numerów rejestr. Inna sprawa, że to on wypada na niewiarygodnego przed potencjalnym kupującym. Ja jestem 'zboczony' i zwracam uwagę na nawet najmniejsze detale jak kupuje samochód. On ma niby L'kę, a ja M'kę :]

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: saber » 28 lut 2012, 17:48

Kurcze, aBARTh, z Ciebie to jest GOŚĆ. Mnie by nerwy puściły bo nie toleruje wszelkich przejawów złodziejstwa :zły2:

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: aBARTh » 28 lut 2012, 21:28

Wiesz, teraz mam więcej zmartwień i "problemów". Nie powiem, że mnie to cieszy, bo w pierwszym momencie myślałem że członek mnie strzeli, ale niech mu na zdrowie to wyjdzie. Może dzięki moim fotkom szybciej sprzeda Sportka :)

longwinter_dd
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:23
Czym jeżdzę: Kia Sportage "M" 1,6 GDI Techno Orange

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: longwinter_dd » 29 lut 2012, 10:02

Cześć
aBARTh mam pytanie z "innej beczki". Masz też "M" czy nie irytują Ciebie plastikowe podłokietniki w boczkach drzwi podczas jazdy ?? Nie wspomnę już o tandetnej główce od drążka zmiany biegów.
Zastanawiam się czy bez utraty gwarancji można by je obić .
Kia Sportage "M" 1,6 GDI Techno Orange

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: aBARTh » 29 lut 2012, 11:42

wiesz co.. gałka zmiany biegów nie, bo wiem, że skórzana się lubi wycierać tym bardziej przy skrzyni 6'tce gdzie częściej machasz dźwignią niż w 5'tce.

Co do boczków.. ehh.. najbardziej mnie wkurza fakt, że ten materiał się straszniiieeee tłuści. Dopóki nic nie skrzypi, trzeszczy itp. jest OK

longwinter_dd
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 12 sty 2011, 12:23
Czym jeżdzę: Kia Sportage "M" 1,6 GDI Techno Orange

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: longwinter_dd » 29 lut 2012, 12:33

Pytałem o gałkę zmiany biegów w serwisie, zaproponowali mi z wyższej wersji i zaśpiewali 260 zeta. Widziałem tą gałkę na żywo i mam wątpliwości czy warta jest takiej kasy muszę to jeszcze przemyśleć.
Co do obicia podłokietników , sprawdzę firmy w mojej okolicy co i za ile zaproponują i skonfrontuje ten temat z serwisem.
Kia Sportage "M" 1,6 GDI Techno Orange

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: aBARTh » 29 lut 2012, 15:32

260zł ? LOL [rotfl1] to troszku ich pogieło. Zostawiłbym seryjna, a miałbym na co wydać te 260zł :)

krawcu68
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 22 sie 2011, 21:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI M dark gun metal
Lokalizacja: wrocław

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: krawcu68 » 29 lut 2012, 18:44

Nieźle - 260 zł [zlolta] Ja za obszycie kierownicy wraz z zamontowaniem beknołem w salonie 250,01 zł [zlosnik2]

Frugo
Uzależniony
Posty: 158
Rejestracja: 07 lis 2010, 14:14
Czym jeżdzę: 1.6 GDI

Re: Sportage od aBARTh

Postautor: Frugo » 01 mar 2012, 13:56

krawcu a w którym salonie? Szczecińska czy Długołęka?


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap