Moja KIA ...

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
klosek
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2012, 23:38
Czym jeżdzę: KIA SPORTA 184Km Auto XL AWDFULL+KIA Ceed 1.6 GDI
Lokalizacja: Łochowo k/Bydgoszczy

Moja KIA ...

Postautor: klosek » 26 sty 2013, 00:25

moja Sportage z odstajacym szklanym dachem (w/g najnowszego biuletynu pierwszy ruchomy dach musi być wyżej niż tylny stały-każdy który ma równo to w/g ASO Kia jest źle, jezeli będę chciał wyrównać muszę zapłaćić- szok) i oślepiającymi xenonami!Auto po przegłądzie zerowym, "specjialnym przegłądzie na moje życzenie przed wyjazdem na wakacje... a swiatła nadal oślepiają.Chyba wrócimy do grupy VAG z psującymi się silnikami 2.0TDI ale zawsze mozna kupić benzyne!!!
Załączniki
DSC_6047.JPG
DSC_6051.JPG

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: Moja KIA ...

Postautor: Zibi70 » 26 sty 2013, 02:19

klosek pisze:...zawsze mozna kupić benzyne!!!

...zwłaszcza niezwykle "udane" 1.8 TSI oraz nowoczesne FSI [hihihi]
http://autokult.pl/2011/08/23/tych-silnikow-unikaj-jak-ognia-22-poradnik
http://autokult.pl/2011/08/30/tych-silnikow-unikaj-jak-ognia-cz-3-poradnik
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Moja KIA ...

Postautor: soul » 26 sty 2013, 06:06

Na zdjęciach nie widać żeby coś odstawało. ;)
Jak masz problem z ASO to zmień na inne.
Obrazek

klosek
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2012, 23:38
Czym jeżdzę: KIA SPORTA 184Km Auto XL AWDFULL+KIA Ceed 1.6 GDI
Lokalizacja: Łochowo k/Bydgoszczy

Re: Moja KIA ...

Postautor: klosek » 26 sty 2013, 12:26

W Bydgoszczy są dwa ASO byłem w kazdym... Może będę jeździł po Polsce i się pytał czy ktoś moze to naprawi... żenada jakaś!

klosek
Nowy
Posty: 14
Rejestracja: 15 maja 2012, 23:38
Czym jeżdzę: KIA SPORTA 184Km Auto XL AWDFULL+KIA Ceed 1.6 GDI
Lokalizacja: Łochowo k/Bydgoszczy

Re: Moja KIA ...

Postautor: klosek » 27 sty 2013, 01:26

[

kolego jezeli byś czytał mój pierwszy post dlaczego KIA S a nie coś z grupy VAG to byś wiedział o moim opisie o silniku 2.0TDI 140KM i wszystkich rzeczach któtych doswiadczyłem, nie myslałem też o silniku 1,8 TSI tymbardziej o starym silniku 2.5TDI ! Te linki to jakaś bzdura.Moja KIA ma obecnie ok.26tys. passat (babcia) ok.290tys. oby moje nowe auto (nie licząc dachu i swiateł oraz ASO) dotrwało takiego przebiegu... To była moja dewiacja na temat mojego auta i dwóch ASO KIA w Bydgoszczy.
Pozdrawiam wszystkich! Zdjęcia są z Węgier po przejechaniu trasy BYDGOSZCZ<ELENITE<BUDAPESZT auto trochę zabrudzone!

Awatar użytkownika
luk
Bywalec
Posty: 63
Rejestracja: 05 maja 2011, 11:11
Czym jeżdzę: 1.7M

Re: Moja KIA ...

Postautor: luk » 27 sty 2013, 10:06

Klosek spróbuj odpalić auto że wszystkimi pasażerami już na pokładzie, może wtedy nie będzie razić, a jak to nie pomoże to wyreguluj rażące lampy imbusem. 5 minut roboty.

Awatar użytkownika
Zibi70
Expert
Posty: 980
Rejestracja: 08 maja 2012, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 GDI XL SLS
Lokalizacja: Warszawa / Tarnowskie Góry (ale słoikiem nie jestem) ;-)

Re: Moja KIA ...

Postautor: Zibi70 » 27 sty 2013, 16:42

Klosek - nie unoś się, w tym co napisałem nie było złośliwości tylko stwierdzenie faktu, że nie ma idealnych samochodów a wybór VAG-a jest na to mocnym dowodem.

klosek pisze:Te linki to jakaś bzdura.Moja KIA ma obecnie ok.26tys. passat (babcia) ok.290tys. oby moje nowe auto (nie licząc dachu i swiateł oraz ASO) dotrwało takiego przebiegu...


Te linki to niestety nie bzdura tylko prawda potwierdzana baaaardzo szeroko na forach skupiających mechaników samochodowych. Mało jest takich publikacji bo nie przynoszą one chwały znanym markom.

Co do starego paska... To se ne wrati - jak mawiają starożytni Czesi. Teraz już się nie produkuje takich samochodów. Myślę, że ani KIA ani nowy Passat nie dociągną do takiego wyniku - różnica jest tylko taka, że za Paska trzeba dać trochę więcej dutków a jak klęknie, to trzeba sprzedać teściową na organy, bo naprawy są pioruńsko drogie (i tylko nieco mniej pioruńsko drogie poza ASO).

BTW - fajne do poczytania http://vwszrot.pl/index.php/archives/53
Kiedyś miałem ładny podpis, ale dawno mnie nie było i se poszedł... pojechał. [zdziwko]


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap