Gdzie leżą Sromowce?

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
wierzbusie
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI XL

Gdzie leżą Sromowce?

Postautor: wierzbusie » 04 lis 2012, 01:02

Ogladam serial Rodzinka.pl. W jednym z odcinków Karolak z przekąsem opowiadał o miejscowości Sromowce. Wowczas myślałem , że to jest nazwa zmyslona na potrzeby scenariusza filmu. Będąc w tym roku latem w górach zrobiłem wycieczke do Niedzicy i Czorsztyna. I jakie było moje zdziwienie......... Sromowce istnieją , ba nawet są Niżne i Wyżne Sromowce. Więc wyjąłem aparat "Zorkę Pięć" i zrobiłem kilka zdjęć. Tak , tak,były kiedyś takie aparaty ZORKA 5 - zdjełano w CCCP. Oto jedno ze zdjęć. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Sromowcowian, i tym niskich i wysokich.
Załączniki
Sromowce 17.JPG
one istnieją
Czekałem na : CZARNY 1.6GDI XL+CP1+ SRK zamówiona 26 lutego...zjechała z taśmy 17 października...24 października jest w Polsce... 26 października dotknąłem jej ...03 listopada stoi gotowa w salonie do odbioru...uroczyście odebrana 04 listopada

Awatar użytkownika
arko_w
Uzależniony
Posty: 174
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:44
Czym jeżdzę: Sportage crdi 1.7 L 2WD 2012
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie leżą Sromowce?

Postautor: arko_w » 05 lis 2012, 12:21

Widoczki piękne, ale szkoda ze naprawdę to nie była Zorka :)) tylko Canon PowerShot SX120 IS :)

Awatar użytkownika
gryson
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 11 paź 2012, 18:25
Czym jeżdzę: Czarna eLka 1,7 crdi.
Lokalizacja: Suwałki

Re: Gdzie leżą Sromowce?

Postautor: gryson » 05 lis 2012, 17:58

Zawsze można exif-a usunąć a zdjęcie zrobić w PS-ie tak, żeby straciło na jakości i wyglądało jak zrobione Zorki, tylko po co? Zestawienie ładnej furki z górskim krajobrazem wygląda świetnie.
Czarna eLka czeka na odbiór 20.11.2012


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap