eMka Sand Track z Żor :):):)

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
Awatar użytkownika
mega_danio
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 gru 2011, 01:16
Czym jeżdzę: 1.7CRDi
brązowy-metalic- Sand Track
Lokalizacja: Żory

eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: mega_danio » 06 sty 2012, 13:11

A co tam i ja się pochwale:) w końcu nie każdy ma tą przyjemność poruszać się tak pięknym autkiem:)
Jak umyje i wypieszczę mojego Sportka to zamieszczę jeszcze kilka zdjęć:)
Załączniki
IMG_8839.JPG
IMG_8838.JPG
IMG_8837.JPG
Trochę brudna,ale nie będę jej mył bo za tydzień znów będzie cała zasyfiona-poczekam aż się ociepli :)

Awatar użytkownika
ricardoni
Nowy
Posty: 24
Rejestracja: 02 gru 2011, 15:16
Czym jeżdzę: SPORTAGE 1,6 XL Sand Track
Lokalizacja: STALOWA WOLA

Re: eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: ricardoni » 06 sty 2012, 14:57

Gratuluję ! Dobry wybór , no i oczywiście kolor -THE BEST-najlepszy z dostępnych .Ja oczekuję na mojego SPORTAGE 1,6 XL SAND TRACK od listopada -termin mam na 1-dekadę marca 2012r.Felgi to masz oryginał czy zamiennik .? Jak zamiennik to napisz jaki rozmiar ,marka, E.T. i ile kosztowały no i oczywiście opony jaki rozmiar ,marka ?
Pozdrawiam .

Awatar użytkownika
mega_danio
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 gru 2011, 01:16
Czym jeżdzę: 1.7CRDi
brązowy-metalic- Sand Track
Lokalizacja: Żory

Re: eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: mega_danio » 06 sty 2012, 18:20

Jednak nie mogłem dłużej patrzeć na tego brudasa i zamieszczam fotki po powrocie z myjni :)
Załączniki
IMG_8862.JPG
IMG_8866.JPG
IMG_8872.JPG

Awatar użytkownika
mega_danio
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 gru 2011, 01:16
Czym jeżdzę: 1.7CRDi
brązowy-metalic- Sand Track
Lokalizacja: Żory

Re: eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: mega_danio » 06 sty 2012, 18:56

Dziękuje,Tobie również gratuluje dobrego wyboru co do auta jak i koloru :D Uważam że lepiej trafić nie mogłeś:) Akurat felgi prezentowane na zdjęciu to zestaw zimowy.Nie jestem do końca pewien co do nazwy-szukałem na necie i wydaje mnie się,że są to felgi "ATT 880"zresztą poniżej zamieszcze link jest tam dość duży wybór,natomiast opony 215/70/16 firmy Sava. Zaproponowali mi w salonie w ramach rabatu cena 3200zł za komplet (opony i felgi) do tego dorzucili klucz śruby i dystanse.
Letnie opony mam na oryginalnych felgach 17"
http://www.felgi.pl/felgi/kia/sportage/ ... i-2wd-85kw

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: kasia_mm » 06 sty 2012, 18:57

pięknie wygląda:) a swoją drogą to ja tam się za cholerę brudu na pierwszych zdjęciach nie mogę dopatrzeć.... :)

Awatar użytkownika
mega_danio
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 gru 2011, 01:16
Czym jeżdzę: 1.7CRDi
brązowy-metalic- Sand Track
Lokalizacja: Żory

Re: eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: mega_danio » 06 sty 2012, 19:01

Nie możesz dopatrzeć się brudu, bo zdjęcia były robione z daleka na dużym zoomie:) a [prawda jest taka że aż wstyd było wsiadać do takiego brudnego auta-mam jednak nadzieję oczywiscie nie chwaląc się wcale,że zdjęcia po powrocie z myjni robią wrażenie... :D

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: cisco » 07 sty 2012, 20:02

Gratulacje !!!
Jak widzę że ktoś odebrał już takie cudo, w tym konkretnie kolorze to jeszcze bardziej nie mogę się doczekać :D
Felgi bardzo ładne, i powiem szczerze że całkiem ładnie prezentuje się na 16-stkach :)
Pozdrawiam i życzę radości z jazdy :D
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Awatar użytkownika
mega_danio
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 gru 2011, 01:16
Czym jeżdzę: 1.7CRDi
brązowy-metalic- Sand Track
Lokalizacja: Żory

Re: eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: mega_danio » 07 sty 2012, 21:10

Dziękuję:) Kolor co prawda nieziemski ale widzę,że Twoje cacko na które czekasz jest na full wypasie i nie ma co się równać do naszej skromnej eMeczki...:D
Jak już odbierzesz Sportka pochwal się jakimiś fotkami:) Życzęaby czas do odbiory leciał nieubłagalnie szybko:D:D:D:D Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
cisco
Nasz Człowiek
Posty: 805
Rejestracja: 27 paź 2011, 00:11
Czym jeżdzę: Sorento XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD Black Pearl
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: cisco » 07 sty 2012, 22:33

Dzięki za wsparcie :D
Oczywiście mam w planach zrobienie małej sesji zdjęciowej po odbiorze i się tym z Wami podzielę.
Ale póki co do maja trochę czasu ;) i będę uczestniczył w wirtualnych odbiorach inny forumowiczów 8-)
Jeżeli chodzi o zamówioną przeze mnie wersje to nie jest to aż taki full wypas ;)
Po prostu wziąłem to czego potrzebowałem :D nie mam np.: szklanego dachu (bo jak jeździłem Quashqai'em to mnie strasznie irytował i cały czas miałem zasuniętą roletę)
SORENTO XL 2.0 CRDi 185KM, AT, AWD, SunRoof, Black Pearl

Awatar użytkownika
mega_danio
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: 16 gru 2011, 01:16
Czym jeżdzę: 1.7CRDi
brązowy-metalic- Sand Track
Lokalizacja: Żory

Re: eMka Sand Track z Żor :):):)

Postautor: mega_danio » 08 sty 2012, 01:56

Cieszę się,że aktywnie uczestniczysz w życiu forumowiczów:) prawdę mówiąc poniekąd hmmm...(nie wiem czy mogę to tak nazwać),ale zazdroszczę Wam(mam na myśli te osoby które wyczekują na Sportki samodzielnie skomponowane dobrane pod gusta i potrzeby).Oczywiście ja miałem taką możliwość w lipcu,wraz z małżonką nosiliśmy się z zamiarem kupna, zamiany naszego starego autka które w dziwny sposób nam się psuł.Udąjc się do salonu Kia wybraliśmy sobie model XL ksenon navi kamera cofania,a i moc powyżej 140KM, to były rzeczy które chcieliśmy mieć w aucie-okazało się że od dnia złożenia zamówienia trzeba czekać min od 6m-cy do 8 m-cy. Ten okres oczekiwać nas przerósł i odeszlismy na jakiś czas od kupna autka. Co się okazało z końcem września sprzedalismy naszego VW Tourana i nagle nadarzyła się okazja Kupna Sportka od ręki co było super wiadomością lecz tylko w wersii M z silnikiem 1,7. Nie moge żałować tego wyboru ,bo z każdym dniem jestem bardziej zadowolony z auta,jeździ mi się coraz lepiej po prostu bomba.Auto jest rewelacyjne 8-) :P :P :P :P :P :P :P Z Pewnością nie muszę Ci go zachwalać:)
Z niecierpliwością będę wyczekiwał odbioru Twego wymarzonego egzemplarza Kia Sportage :P no i oczywście dnia kiedy pochwalisz się fotkami:D pozdrawiam!!! :D :D :D


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap