Rudzielec z Gliwic

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
Awatar użytkownika
Crion
Bywalec
Posty: 35
Rejestracja: 24 wrz 2011, 02:12
Czym jeżdzę: 1.6GDI XL Techno Orange
Lokalizacja: Gliwice

Rudzielec z Gliwic

Postautor: Crion » 02 gru 2011, 20:26

Witam

Chcieliśmy Wam przedstawić naszego Rudzielca [zlosnik2]

Odebrana wczoraj. Powoli ją testujemy, oboje z Ulcią jesteśmy zachwyceni.
Zrobiła MEGA wrażenie na rodzinie. Jutro przedstawię ją ojcu. Jeszcze o niej nie wie... spodziewa się 10-cio letniej Corsy :bzik:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: atax » 02 gru 2011, 21:55

Gratulacje co się stało że termin odbioru tak się skrócił JA swoją zamówiłam 14 XI planowo odbiór III 2012.mam nadzieję że będzie szybciej.Piękne auto też rozważałam taki kolor ale w końcu zdecydowałam się na biały. :D

Awatar użytkownika
UlCiA
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 wrz 2011, 09:59
Czym jeżdzę: Rudy Sportage XL, 1.6GDI, :-)
Lokalizacja: Gliwice

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: UlCiA » 02 gru 2011, 22:27

Autko mamy szybciej, bo trafiliśmy do salonu w którym mieli "wolną szt" zamówioną w czerwcu, dokładnie taką wersję jak chcieliśmy [hihihi] Mieliśmy szczęście :D Natomiast w kwestii koloru: braliśmy pod uwagę w sumie trzy kolorki: Techno Orange, czarny i biały. Pierwszy Sportage jakiego widziałam na żywo to biała XL'ka z panoramicznym szklanym dachem i int. kluczykiem.... zauroczył mnie strasznie :galy: Jednakże po długich burzliwych negocjacjach z mężem padło na kompromis, czyli na Rudzielca :P
W tym przypadku to już nie zauroczenie, to miłość [zlosnik2]
Lady Orange *XL, 1.6GDI SRK, SRN, CP1* =)

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: atax » 02 gru 2011, 22:36

Białą z panoramicznym dachem i int kluczykiem pakiet premium zamówiłam.Myślę że trafny wybór. Tylko szkoda że muszę czekać aż 4miesiące. Ale pomarańczka też piękna.Przyjemnych wrażeń z jazdy. :D

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: kasia_mm » 02 gru 2011, 22:40

Ulcia - piekna:) przynam, że rudzielca z panoramicznym dachem widzę po raz pierwszy i efekt jest zaje....sty!! gratulacje! teraz tylko wsiadac i :kierownik: [hihihi]

Awatar użytkownika
bercik201
Bywalec
Posty: 97
Rejestracja: 12 gru 2010, 13:51
Czym jeżdzę: Sportage L 1.6GDI. Orange, RSW, CP1, SRN
Gadu Gadu: 4474870
Lokalizacja: Szczecin

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: bercik201 » 03 gru 2011, 01:09

Gratulacje!!!!!!!

Dzięki tobie już wiem jak moja POMARAŃCZKA będzie wyglądać. Odbieram ją w tygodniu jak tylko uda mi się wyrwać z roboty żeby zarejestrować. Niestety na razie nie mogę ;( Szef obiecał coś od poniedziałku mi udostępnić. Moja jest L-ką ale tak samo będzie wyglądać bo dach też dobrałem. Zazdroszczę wam i tym bardziej nie mogę się doczekać swojej. Wygląda wyśmienicie :D


Pozdrawiam
I siódmego dnia ...... stworzono Sportage :-)

ramon
Uzależniony
Posty: 192
Rejestracja: 19 lut 2011, 21:01
Czym jeżdzę: KIA S. V M+Smart 1,6 TGDI 150KM KIA S. III 1,6 GDi 135KM
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: ramon » 03 gru 2011, 01:13

Ja również gratuluję pięknego rudzielca :D
bercik201 czyli będziesz miał dokładnie taką jak ja:) L-ka z dziurawym dachem świetne zestawienie ;)
1,6 GDi "L" Techno Orange + pakiet orange + szklany dach

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: atax » 03 gru 2011, 11:34

Na początku brałam pod uwagę dwa kolory pomarańcz i biały zdecydowałam się na biały+ panorama dach .Ale zaczynam Się wahać nad wyborem koloru może mi pomożecie się zdecydować z góry dzięki. :niewiem:

Awatar użytkownika
Socomek
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 kwie 2011, 16:18
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL 1.6
Lokalizacja: Rashyn

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: Socomek » 03 gru 2011, 11:51

mieliśmy ten sam dylemat... i w końcu wzięliśmy klasyczny czarny ;] natomiast cały czas mi się bardzo podoba biały+dach a pomarańczowy co raz mniej ;]

Awatar użytkownika
Gery
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2011, 13:32
Czym jeżdzę: Biała GDI XL, dach itd...
Lokalizacja: Kielce miasto w Koronie

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: Gery » 03 gru 2011, 13:41

Z pomarańczem jest ten problem ze wygląda rewelacyjnie ale... tylko jak jest idealnie czysty tak jak na tych zdjęciach a wiec przez .... godzine (lub max jeden dzień od umycia przy idealnej pogodzie i małym zapyleniu otoczenia w jakim sie znajduje) pożniej gdy sie choc troche przykurzy to wygląda jakby był koloru.... ( bez urazy)sraczkowatego [zdziwko] W białym tego nie ma, i długo po myciu wygląda czysto i... biało! Ja tez sie zastanawiałem powążnie nad pomarańczą gdy widziałem je w salonie ale widok ich na ulicach bardzo mnie ostudził i powyższych powodów, a przecież samochodem bedziemy jezdzic a nie pucować w salonie.
Biała GDI XL+SRN+SRK+CP1 odebrana 20.01.2012.

xxrobson20xx
Uzależniony
Posty: 287
Rejestracja: 11 lut 2011, 13:35
Czym jeżdzę: Biala 1.6 GDi + L + szklany dach
Gadu Gadu: 3780833
Lokalizacja: Ruda Śląska

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: xxrobson20xx » 03 gru 2011, 14:38

umylem swoj samochod i wyjechalem 20 metrow od myjni i znowu brudny ;p

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: saber » 03 gru 2011, 14:40

Gery, z całym szacunkiem ale pleciesz głupoty :) Właśnie na tym kolorze nie widać tak bardzo brudu! Zobacz sobie na filmik, który wrzuciłem: viewtopic.php?f=15&t=1239 - blisko 2 tyg. bez mycia - fakt nie padało, ale wieczorami wilgoć osiadała, w dzień śmigam po zakurzonym mieście - i co ? Poprzednio miałem leona w podobnym kolorze bordo metalic i też trzymał fason :) Pisał już chyba o tym abarth, że techno orange jest jednym z niewielu kolorów, który doskonale kontrastuje czarne i srebrne dodatki.

Biały choć piękny bo neutralny to gubi chromy i warto go "robić" ale tylko z czarnymi dodatkami. Co do brudzenia się białego koloru to ... nie komentuje :) Ktoś kto nosi białe buty lub białą koszulę wie o co chodzi :)

To obiektywna opinia, a nie próba dyskusji z Twoim subiektywnym punktem widzenia - na kolorach trochę się znam, bo pracuje w grafice ponad 10 lat. Za nim mi "odpalisz" jakiegoś posta to pamiętaj, że gorąco Cię pozdrawiam i nie myśl, że się czepiam [papa]

ramon
Uzależniony
Posty: 192
Rejestracja: 19 lut 2011, 21:01
Czym jeżdzę: KIA S. V M+Smart 1,6 TGDI 150KM KIA S. III 1,6 GDi 135KM
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: ramon » 03 gru 2011, 17:54

Zgadzam się Saber z Twoją wypowiedzią w 100%. Sorry podobnych bzdur dawno nie słyszałem, że biały lub czarny kolor po umyciu długo wygląda czysto - to właśnie na tych kolorach najszybciej widać bród. CZYSTE!, czarne lub białe auta wyglądają rewelacyjnie ale zaraz po umyciu, osobiście zawsze zakochany byłem w czarnym, poprzednio miałem pięknego Accorda właśnie czarnego z dodatkami chromu i zaraz po umyciu (i najlepiej nawoskowaniu) po prostu wyglądał przepięknie, nie trwało to jednak długo. Kiedyś, kiedyś mój ojciec miał białą ładę samarę i z utrzymaniem czystości tego koloru było podobnie (choć faktycznie biały brudzi się ciut wolniej niż czarny gdyż nie widać kurzu). Kupując KIA zadaniem koloru nie tylko było podobanie się, miał być również praktyczny, nie tak szybko brudzący - padło na techno orange choć z początku zamówiony był Byte Blue (czy jakoś tak).
PS
pomarańczka najpiękniejsza jest w pełnym słońcu - moim zdaniem wtedy powala!
1,6 GDi "L" Techno Orange + pakiet orange + szklany dach

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: atax » 03 gru 2011, 18:38

Chyba jednak zostanę przy białym. To była miłośc od pierwszego wejrzenia i niech tak zostanie, A co do brudzenia to każde auto po umyciu będzie wyglądać pięknie, jak będzie brudne już nie koniecznie. [papa] [papa]

saber
MODERATOR
Posty: 501
Rejestracja: 13 paź 2010, 13:58
Czym jeżdzę: Sportage 2.0 crdi 184KM, AT, 4WD
Lokalizacja: Kraków

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: saber » 03 gru 2011, 21:41

atax, jako posiadacz pomarańczowej kijanki będę namawiał do innego koloru - biały jest super! :) Może nie dlatego że mi się podoba, ale jest inny od mojego :) Nie dawno byłem u rodziny w Miechowie i podjechałem pod sklep - dumnie zaparkowałem swój piękny samochód, ale kiedy wychodziłem z zakupami mała konsternacja bo nie wiedziałem do którego mam wsiąść - nastąpiło cudowne rozmnożenie i zamiast jednej stały obok siebie już dwie pomarańczki. No dobra, piwo kupiłem ale od samego noszenia w reklamówce promile się nie przeniosły :) - były prawie identyczne, ale gdyby nie tablice rejestracyjne to chwile bym się zastanawiał którą odjechać :)

To tak jak kiedyś pojechałem na wycieczkę do Kopenhagi, organizowaną przez Energizera - zapakowałem się w darowaną przez firmę superwalizkę z logo Energizera i jakież było moje zdziwienie kiedy pojawiłem się na miejscu zbiórki, a przed autokarem stała sterta dokładnie takich samych walizek - wszyscy tak się spakowali! W pierwszej chwili pomyślałem, żeby swoją gównem ubrudzić to nikt nie tknie :) Ale po chwili przypomniałem sobie że jest magiczny bilecik gdzie wpisałem swoje imię i nazwisko.

Tak więc dobrze, że samochód ma tablice, bo inaczej to tylko gówno :)

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: kasia_mm » 03 gru 2011, 22:21

Saber od razu mi się przypomina jak X lat temu mój ojciec wyszedł z pracy i wsiadł do swojego ukochanego zielonego malucha. Ujechał kilometr, dwa i zorientowal sie ze chyba mu buchnęli radio bo radia nie ma!! szok konsternacja, zlosc. Nie wiedziec czemu wrocil na Grochowską pod firmę. A tam biega rozszalaly facet ze mu malucha ukradli! O ile moj ojciec nie zwrocil uwagi na tablice- tamten tak i nawet do glowy mu nie przyszlo probowac wsiadac do tego identycznego obok... Co fajne - to znaja się do dzis i za kazdym razem wspominają jak to mój ojciec "zwinął" tamtemu samochód:) ot czasy.... :)

atax
Nowy
Posty: 17
Rejestracja: 20 lis 2011, 00:08
Czym jeżdzę: niedługo biała 1,7crdi L
Lokalizacja: elbląg

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: atax » 04 gru 2011, 01:09

Saber kijanek coraz więcej na naszych drogach,także szanse na spotkanie dwóch a nawet trzech identycznych są duże. [zdziwiony] Dobrze że są tablice rejstracyjne. Odległość między nami duża Elbląg Kraków a więc szanse na spotkanie małe a czkolwiek kto wie. :kierownik: Z tego co wiem w naszym mieście a nie jest duże są już białe nawet jedna z panoramicznym dachem. Kupując ten samochód musimy wziąść pod uwagę że nie będziemy indywidualistami . [papa]

Awatar użytkownika
Gery
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2011, 13:32
Czym jeżdzę: Biała GDI XL, dach itd...
Lokalizacja: Kielce miasto w Koronie

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: Gery » 04 gru 2011, 12:30

Widzę że sa osoby ktore komentując jak widać kurz na bialym porównują to do bialej koszuli, pozostawieniem to bez komentarza ale ewidentnie widać że w życiu takiego koloru samochodu nie uzytkowali. Warto wiedzieć cos o czyms co sie komentuje, Ja mam temat dobrze przetestowany na aucie żony. Kurz na białym widać dopiero z bardzo bliskiej odległości . A co do gustów to oczywiście sa różne i bardzo dobrze.
Biała GDI XL+SRN+SRK+CP1 odebrana 20.01.2012.

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: kasia_mm » 04 gru 2011, 13:28

potwierdzam co Gery pisze- mieliśmy 3 białe Toyoty i w porównaniu z czarną KS te białe w brudzeniu się to pikuś... aczkolwiek i tak dla mnie jedynym słusznym kolorem dla KS jest czarny :)

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: aBARTh » 04 gru 2011, 14:20

Dziwię się, że ktoś uważa, że pomarańczka się szybko brązowi czy coś [zdziwko] Ja moją mam ponad rok już i fakt zawsze przy myciu jest pokryta woskiem Hydro lub ostatnio dzięki uprzejmości sąsiada zza płota pokryta została Meguaiars Ultimate wax i efekt powalający. Auto wystarczy mocniej przepłukać i brud spływa...

Ale nawet mimo woskowania pomarańczka długo trzyma się ładnie, chyba że ktoś lata po błocku i glinie :)

mint
Nasz Człowiek
Posty: 898
Rejestracja: 05 kwie 2011, 17:56
Czym jeżdzę: Sportek 1.6 Biała xl
Lokalizacja: wawa

Re: Rudzielec z Gliwic

Postautor: mint » 04 gru 2011, 21:25

A prawda jest taka że i tak każdy będzie chwalić swój kolor :lol:
Zamówiona 12 marca 1.6 xl biała a odebrana 07 listopada.


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap