MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
Zajonc
Bywalec
Posty: 95
Rejestracja: 01 lut 2011, 12:32
Czym jeżdzę: KS III L 1,7CRDI, Clio II 1.2 16V, VTX1800C

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Zajonc » 23 lis 2011, 15:12

to co mi się natomiast rzuciło w oczy na tych fotkach to czujniki zbliżeniowe w przednim zderzaku... chyba u nas takiej opcji nie ma [zlolta]
Grafitowa eLżbieta 1.7 common rail, na dużych kołach i z pokazywaczem którędy jechać ;)

Awatar użytkownika
Socomek
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 kwie 2011, 16:18
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL 1.6
Lokalizacja: Rashyn

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Socomek » 23 lis 2011, 16:09

nie ma, natomiast chyba wrzucę sobie przednią kamerę jak będę montował navi.... do tego jak ktoś ma garaż proponuje zamontować w garażu czujnik zbliżeniowy 75zł w juli ;]

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: RobaL » 23 lis 2011, 17:21

Ha ha, az musialem zejsc do piwnicy i zrobic fote swojego "czujnika zblizeniowego" :D Gabka ze starego materaca, kawalek znalezionej rurki, wiatraczek ukradziony corce, troche tasmy i 75 zl w kieszeni [hihihi] Jak dojezdzam i poruszy sie wiatraczek to wiem, ze juz dalej nie mozna :D

Obrazek

krawcu68
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 22 sie 2011, 21:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI M dark gun metal
Lokalizacja: wrocław

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: krawcu68 » 23 lis 2011, 18:00

Są czujniki zbizeniowe. Ja takowe mam zamontowane w swoim sportku. Super sprawa :D

Awatar użytkownika
Gery
Bywalec
Posty: 53
Rejestracja: 21 cze 2011, 13:32
Czym jeżdzę: Biała GDI XL, dach itd...
Lokalizacja: Kielce miasto w Koronie

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Gery » 23 lis 2011, 19:20

aBARTh pisze:Ja widziałem na żywo wszystkie kolory. Za wyjątkiem oferowanych poza rynkiem polskim (tj. żółty i czerwony).

Phoenix jest bardzo ładny, taki delikatnie oliwkowy. Za tym kolorem przemawia też fakt taki, że mało tego jeździ, bo najwęcej wybieranych jest szary, srebny, czarny.



Zapomniałeś o bezdyskusyjnie najefektowniejszym Casa White która wraz z czarnym szklanym dachem przyćmiewa wszystko [zlosnik2]
Biała GDI XL+SRN+SRK+CP1 odebrana 20.01.2012.

Preccel
Uzależniony
Posty: 186
Rejestracja: 08 maja 2011, 14:17
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI XL
Lokalizacja: Kraków

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Preccel » 23 lis 2011, 19:26

RobaL, gratuluję pomysłowości... Adam Słodowy mógłby się zawstydzić widząc takie cudo :galy: .
A tak na serio widziałem wczoraj piękne czarne odbojniki garażowe ze sprężystej gąbki w OBI (szkoda że ceny nie zeskanowałem swoim wzrokiem).
Kia Sportage 1,6 GDI XL (E5B-WK):
zamówiona: 15.03.11 # termin odbioru: 17.09.11 # odbiór: 08.11.11 czyli 238 dnia

Awatar użytkownika
ITI
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 14 wrz 2011, 00:29
Czym jeżdzę: przyczajony tygrys 2.0 CRDi 4x4
Lokalizacja: Katowice

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: ITI » 23 lis 2011, 20:55

Socomek pisze:nie ma, natomiast chyba wrzucę sobie przednią kamerę jak będę montował navi.... do tego jak ktoś ma garaż proponuje zamontować w garażu czujnik zbliżeniowy 75zł w juli ;]



znalazłeś jakąś dedykowana kamerkę na przód czy uniwersalną? co to "juli" ?
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły !!!

Awatar użytkownika
Socomek
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 kwie 2011, 16:18
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL 1.6
Lokalizacja: Rashyn

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Socomek » 23 lis 2011, 21:03

chciałem kupić taką do ramki tablicy ;] coś kolo 200 zł zależy jaka rozdzielczość

http://www.jula.pl/ nowy fajny sklep z narzędziami dla chłopców ;] zazwyczaj jest przy IKEI

karolina
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:26
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 Black L
Lokalizacja: Szczecin dokładnie jeżdżę na ZPL....

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: karolina » 23 lis 2011, 21:10

nie lepiej w garazu do sufitu przkleic kawałek sznurka, aby zwisał do ziemi?? ak sie go dotknie to znak, że trzeba się zatrzymac
Sprtage 1.6 Black - kolor roku 2011

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: kijaS » 23 lis 2011, 21:19

Faktycznie, lepszy pomysł. A jak jednak nie zadziała tak jak powinien i ryska pójdzie, to można wykorzystać inaczej. Tylko musi być odpowiednio gruby i dobrze umocowany.

A i taborecik lepiej mieć blisko, żeby do domu nie trzeba było wchodzić...
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: spox44 » 23 lis 2011, 21:24

Wydaje mi się, że troche przesadzacie :) Ja mam swoja kijanke dopiero 3 tygodnie i nie widzę, żadnego problemu przy parkowaniu przodem, to wszystko kwestia regulacji wysokosci fotela :lol: Uwierzcie wasze Sportki kończą się dokładnie tam gdzie widac koniec maski [hihihi] Chociaż z drugiej strony, może cwaniakuje dlatego, że poprzednio 10 lat jeździłem 406tką i przyzwyczaiłem sie do parkowania na "czuja" [rotfl1] Jedyny problem jaki widzę, to parkowanie przy przeszkodachtroszke niższych niż wysokośc maski samochodu, np. oblodzone zaspy sniegowe to faktycznie może byc problem, ale co tam najwyzej będe parkowałtyłem gdzie mam i czujniki i kamerke [hihihi]

Awatar użytkownika
Socomek
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 kwie 2011, 16:18
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL 1.6
Lokalizacja: Rashyn

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Socomek » 23 lis 2011, 21:35


Awatar użytkownika
ITI
Bywalec
Posty: 108
Rejestracja: 14 wrz 2011, 00:29
Czym jeżdzę: przyczajony tygrys 2.0 CRDi 4x4
Lokalizacja: Katowice

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: ITI » 23 lis 2011, 21:46

secomek, jak zamontujesz to daj znać jak to działa, mam fatalny wjazd do zbiorowego garażu... na ścianie wjazdowej są już chyba wszystkie kolory tęczy... ( jak na to miejsce trafi mój black pearl, będę naprawdę smutnym facetem...)
nie znałem tego sklepu... dzięki za info...
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu... prawdziwi mężczyźni żują pszczoły !!!

Awatar użytkownika
Socomek
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 13 kwie 2011, 16:18
Czym jeżdzę: Kia Sportage XL 1.6
Lokalizacja: Rashyn

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Socomek » 23 lis 2011, 21:51

ja nie zdążyłem wybudować garażu ;/ a teraz i brak finansów i pogody więc dopiero na wiosnę pewnie będzie mi dane przetestować te urządzenia ;] jak na razie jestem zachwycony możliwościami seryjnej kamery cofania.

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: RobaL » 23 lis 2011, 22:17

spox44 pisze:Wydaje mi się, że troche przesadzacie :) Ja mam swoja kijanke dopiero 3 tygodnie i nie widzę, żadnego problemu przy parkowaniu przodem, to wszystko kwestia regulacji wysokosci fotela :lol:


No nie wiem. To bym musial chyba na kierownicy siedziec, zeby przod widziec. Ostatnio tez ktos pisal o ustawieniu fotela to zaczalem kombinowac. Podciagnalem go do najwyzszej pozycji (przy okazji chce sprawdzic czy fotel samoczynnie nie opada) i dalej przodu nie widze.
Zreszta gabke nakleilem juz dawno, bo poprzednia meganka kilka razy lekko przydzwonilem przodem w sciane garazu. Niby od tego jest zderzak, wiec sie nie przejmowalem. Ale po jakims czasie pourywalem w koncu plastikowe kolki trzymajace zderzak. Takze szkoda mi bylo nowego samochodu a dodatkowo mam amortyzator, bo to taka 10-12cm gabka :)

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: spox44 » 24 lis 2011, 00:18

Mam pomysła zamiast wieszac na scianie gąbki to może lepiej narysować sobie na bocznej scianie takie linie ostrzegawcze, np. jak taka linia zrówna się z lusterkiem bocznym to oznacza STOP! [rotfl1]

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: aBARTh » 24 lis 2011, 18:08

Ja mam u siebie jakiś obrazek czy coś takiego i jak wjeżdżam tyłem to akurat, jak lusterko boczne jest na wysokości obrazka wiem, że zostało ok 5-10cm do ściany

Wojok
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2011, 13:33
Czym jeżdzę: KIA Sportage
Lokalizacja: Lubliniec

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Wojok » 24 lis 2011, 18:19

Ja na szczęście garaż mam długi tylko brama wjazdowa jest wąska że prawie na styk lusterkami się mieszczę , i boję się zimy by nie oblodziło mi progu . Ponieważ podczas wjeżdżania koła mogą zabuksować i może znieść w bok samochód :?
Dodatkowo myślałem by przykleić na ścianę w garażu taflę styropianu od strony drzwi kierowcy , ale widzę że gruba pianka będzie lepsza ponieważ nie będzie się nic łuszczyć i jest miększa , styropian może zmatowić lakier :mrgreen:

Ale jednak robimy OT ...
Więc co do tematu [zlosnikok]
Kolor to kwestia gustu . Najlepiej poczekaj i poszukaj samochód w tych kolorach . Bo na żywo całkiem inaczej wygląda niż na zdjęciu . I jak to się mówi każdy chwali swoje . Ja mam akurat czarny ale na tym samochodzie podoba mi się czarny i biały kolor ale tylko wtedy gdy ma org felgi 18"" plus panoramiczny dach oraz chrom dodatki . A KS w bardziej standardowej specyfikacji podoba mi się pomarańczka , brąz , oraz grafitowy . Co do reszty kolorów nie mówię że nie ponieważ ich tak naprawdę z bliska nie widziałem .
KIA Sportage Black Pearl 1.6GDI , XL , LST , AW8

Bandi
Uzależniony
Posty: 274
Rejestracja: 04 lis 2010, 22:03
Czym jeżdzę: Kia Optima SW GT-Line FULL
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Bandi » 24 lis 2011, 19:03

A nie najprościej na podłodze przykręcić, ewentualnie położyć jakąś łatę pod kółko w takiej odległości żeby wam pasowało, raz starczy ustawić i później tylko dojeżdżasz kółkiem do łaty i po problemie. Ja nie mam nawet przykręconej i się nie przesuwa w żadną stronę i jest bezpiecznie.

Preccel
Uzależniony
Posty: 186
Rejestracja: 08 maja 2011, 14:17
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI XL
Lokalizacja: Kraków

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Preccel » 24 lis 2011, 19:15

Bandi, pomysł wyśmienity :) ... chyba najwyższa pora żebym sobie garaż postawił pod blokiem [zlosnik2]
Kia Sportage 1,6 GDI XL (E5B-WK):
zamówiona: 15.03.11 # termin odbioru: 17.09.11 # odbiór: 08.11.11 czyli 238 dnia


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap