MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
korhil
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 lis 2011, 20:28
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI eLka

MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: korhil » 19 lis 2011, 15:09

INTERESUJA MNIE KOLORY :

1. PHENIX SILVER METALIC (AA4) - prosze o jak najwięcej zdjęc tego koloru bo nigdzie go nie ma :)
2. SIRIUS SILVER METALIC (AA3) - wiem ze jest taki na forum ale chce miec to w jednym temacie
3. SAND TRACK METALIC (D5U)
4. DARK GUN METALIC (E5B)

Bardzo podoba mi się ten samochód ale nie moge sie zdecydować jaki kolor wybrać...
Myślę że wasze zdjęcia mi w tym pomogą

Z góry dziękuje za każde dodane zdjęcie :)

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: soul » 19 lis 2011, 15:19

Uzupełnij profil-koniecznie.
Nie męcz userów takie fotki są w sieci wystarczy zatrudnić google.
Obrazek

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: kijaS » 19 lis 2011, 17:00

Pojeździj lepiej po salonach, wypatruj na ulicy. Zdjęcia nie oddają rzeczywistości. Jak dla mnie np. żadne zdjęcie nie oddaje piękna białego koloru, a techno orange i sirius lepiej wyglądają na zdjęciach...ups...a co te mrówki po tym kijku tak zapieprzają? :D
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

korhil
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 lis 2011, 20:28
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI eLka

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: korhil » 19 lis 2011, 17:22

wiem ale sprawa wyglada tak że Dark Gun juz widziałem, Siriusa i Sand Tracka też , ale jeżdże juz długo po salonach i nie moge spotkac Pheonix Silver i dlatego chce chociaż zdjęcie bo nigdzie nie ma.
A poprosiłem o zdjęcia wszystkich ponieważ chce zobaczyć jak najwięcej żeby potem nie żałować wyboru :)

Więc prosze o te zdjęcia :)

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: kasia_mm » 19 lis 2011, 17:26

nie wiem czy to sirius czy phoenix silver - BO KOLEDZY NIE MAJA W ZWYCZAJU UZUPELNIAC PROFILU!!! ;) ale srebrna jest tu:
viewtopic.php?f=15&t=955
a tu chyba phoenix viewtopic.php?f=15&t=905

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: kijaS » 19 lis 2011, 17:46

Swego czasu mocno przyglądałem się Phoenixowi i DarkGanowi i moim zdaniem w sztucznym swietle (np. salon) lepiej wyglądał ten pierwszy, w naturalnym (dziennym) ten drugi. Więc zależy czy więcej będziesz częściej oglądał go za dnia czy w nocy (albo np. na parkingu podziemnym). Ale lepiej popytaj jakiejś kobitki, bo podobno faceci rozróżniają góra trzy kolory :oops:
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

korhil
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 lis 2011, 20:28
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI eLka

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: korhil » 20 lis 2011, 18:35

Na pewno ktoś z was ma ten kolor Phoenix Silver, wię prosze o te zdjęcia :)

A i jeszcze takie jedno pytanko do tych co maja katalog nowej Sportage :)

są w nim zdjęcia sportage (interesuja mnie zdjęcia na pierwszych 3 stronach
Powiedzcie mi bo nie wiem
Na tych zdjęcia ten sportage jaki ma kolor czy to jest silver mechanic, Phoenix Silver, czy Dark Gun ?
bo strasznie mi sie podoba :)

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: kasia_mm » 20 lis 2011, 18:50

wrzuc w google skoro ten link kilka postow wyzej Ci nie pasuje:)

a swoja droga na stronie kia jest dla mnie nowy i cudowny kolor Clyde Blue - cuuuudny!! na zywo takiego nie widzialam ale musi byc zajebisty... :)

Wojok
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2011, 13:33
Czym jeżdzę: KIA Sportage
Lokalizacja: Lubliniec

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: Wojok » 20 lis 2011, 19:03

kasia_mm pisze:wrzuc w google skoro ten link kilka postow wyzej Ci nie pasuje:)

a swoja droga na stronie kia jest dla mnie nowy i cudowny kolor Clyde Blue - cuuuudny!! na zywo takiego nie widzialam ale musi byc zajebisty... :)


I o dziwo lakier darmowy , nie trzeba za niego dopłacać 2000 zł :rotfl:
KIA Sportage Black Pearl 1.6GDI , XL , LST , AW8

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: kijaS » 20 lis 2011, 19:41

W katalogu na rozkładówce i na pierwszych stronach jest MachineSilver.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

korhil
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 lis 2011, 20:28
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI eLka

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: korhil » 20 lis 2011, 20:52

wiem że to sprawa gustu ale według was jaki kolor najlepszy ???

Zastanawiam sie nad tym phoenix ale nie widziałem go jeszcze na żywo

jaki z tych kolrów co wymienilem w temacie wyzej jest najbardziej funkcjonalny( nie widac rys itp) i najładnieszy zarazem ?

TeDe
Nowy
Posty: 11
Rejestracja: 05 kwie 2011, 19:14
Czym jeżdzę: czekam na 1.6GDi, L

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: TeDe » 20 lis 2011, 22:16

Ostatnio na parkingu pod sklepem widziałem sirius(złoty) i brązową(sand track). Dzień był pochmurny. Moim zdaniem złota bezkonkurencyjnie lepiej wygląda i taki kolor bym brał z wymienionych przez Ciebie.

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: kijaS » 21 lis 2011, 00:16

Mówię Ci, nie bierz tego szampańskiego. Wygląda bardzo kiepsko. Tak oglądałem i znacznie ciekawszy jest brązowy [hihihi]
Przecież ile będzie osób tyle będzie zdań. Jeśli chodzi o walory użytkowe to najgorsze do utzymania w czystości będą czarne i pochodne. Ja sam jestem zwolennikiem czarnego (ach ta głebia koloru), ale do utrzymania tej głębi musisz mieć albo bardzo dużo czasu (samodzielne mycie) albo dużo dieńgów (myjnie ręczne), bo automatów nie polecam, gdyż na czarnym bardzo widać zarysowania. Użytkowo chyba jednak srebrny, choć z kolei posiadający najmniej charakteru.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: aBARTh » 21 lis 2011, 14:34

Ja widziałem na żywo wszystkie kolory. Za wyjątkiem oferowanych poza rynkiem polskim (tj. żółty i czerwony).

Phoenix jest bardzo ładny, taki delikatnie oliwkowy. Za tym kolorem przemawia też fakt taki, że mało tego jeździ, bo najwęcej wybieranych jest szary, srebny, czarny.

W srebrnym wygląda po prostu nudno jak każdy przeciętny Golf czy Corolla na naszych drogach. Czarny i szary są zbyt oklepane. Czarny może i elegancki, ale zabija wszystkie ciemne detale i przetłoczenia karoserii. Mój faworyt pomarańcz, też co raz więcej tego jeździ i zaczyna mnie to wkurzać.

Przepięknym kolorem jest Byte Blue (jasny niebieski). Gdybym miał teraz kupować Sportka. Tylko i wyłącznie w tym kolorze !!

Od CLYDE BLUE z daleka, bo to beznadziejny kolor. Chyba ktoś był "wczorajszy" wrzucając ten kolor do palety lakierów.

yarecki
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:42
Czym jeżdzę: fiat punto 1,1
Lokalizacja: Gdańsk

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: yarecki » 21 lis 2011, 22:02

Panie kijas proszę nie pisać takich głupot, że kategorycznie nie brać koloru sirius silver.Kolory są kwestią gustu i nakazywać komuś, żeby tego koloru nie brał to nie na miejscu.Jedni lubią czarne auta drudzy białe i niebieskie.Ja wybrałam szampański i mogę tylko napisać , że jestem bardzo zadowolona.Super praktyczny kolor i przepięknie lśni delikatnym złotem w słońcu.Nie widać brudu- duża praktyczność.Po zakupie samochodu zaraz został po naszemu umyty i dobrze ręcznie nawoskowany.Super efekt,ładnie kładzie się wosk i nie widać "wysmalcowanych smug", jak to często można dostrzec na ciemnych lub czarnych autach.Ja osobiście jestem bardzo zadowolona z tego koloru pod względem efektu wizualnego i praktycznego.
Kia Sportage III ; 1.6 GDI ; M ; SIRIUS SILVER (kolor szampański)

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: spox44 » 22 lis 2011, 00:10

Ja tez mam sirius silver od 3 tygodni i jest to tak piekny kolor, że ktoś beziteresownie porysował mi oba boki samochodu to chyba najlepszy dowód, że ten kolor jest najładniejszy [rotfl1]

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: kijaS » 22 lis 2011, 00:26

Pani yarecki (?), prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem całego wątku . Ja odwróciłem tylko post poprzedni, pisząc, że ile osób, tyle zdań i dobór koloru jest tylko i wyłącznie kwestią własnego gustu. I tam był taki ludzik co się hichra [hihihi] , może być też taki ;) , żeby łatwiej było zrozumieć
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

excile
Uzależniony
Posty: 353
Rejestracja: 27 wrz 2010, 09:12
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1.6 GDI/
Ceed 1.6 cdri
Lokalizacja: Borkowo/Gdańsk

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: excile » 22 lis 2011, 11:08

ale jednak kolega kijas ma racje tego sirus silver nie brac ;)
1.6 GDI M DarkGunMetal
pzdr
dc

yarecki
Nowy
Posty: 22
Rejestracja: 10 kwie 2011, 19:42
Czym jeżdzę: fiat punto 1,1
Lokalizacja: Gdańsk

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: yarecki » 22 lis 2011, 19:49

Pan excile ciekawe jaki ma kolor swojego autka, że tak odradza zakup siriusa silver? Klilka kijanek widziałam już w trójmieście.Pewnie brązowy,albo czarny.Powtarzam, kolor jest kwestia gustu. Ja np. nie wybrałabym ani czarnego (bo wiem co ten kolor znaczy w praktyce), ani brązu.Tak jak Pan nie wybrałby siriusa silvera.A tak na marginesie, to jestem kobietą.Mimo, że jest login yarecki.Mąż założył to konto,ale ja korzystam z forum.
Kia Sportage III ; 1.6 GDI ; M ; SIRIUS SILVER (kolor szampański)

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: kijaS » 22 lis 2011, 22:25

A Pani yarecki (?) /joke/ nadal jakaś taka spięta. Tu jest forum, proszę Pani, tu się ludzie bawią [ura]
A Pan excile śmiga nad obwodnicą kolorem DarkGun - jak z opisu wnioskuję, jednakowoż niektóre źródła podają, iż jest to kolor DarkGan. Jak zwał, tak zwał, ale raczej z tych ciemniejszych rzeczywiście
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

korhil
Bywalec
Posty: 52
Rejestracja: 16 lis 2011, 20:28
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1.6 GDI eLka

Re: MA KTOŚ ZDJĘCIA W KOLORACH :

Postautor: korhil » 23 lis 2011, 14:57

Tu macie fajny likn z bardzo dobrymi zdjęciami w poszczególnych kolorach niestety nie rzeczywiste no ale moze komus to pomorze

http://www.kia.ch/de/modelluebersicht/s ... arben.html

Bardzo prosze o realne zdjęcia w kolorze Phoenix Silver


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap