Piękna z Elbląga

Zdjęcia, filmy z KIA Sportge
Awatar użytkownika
aBARTh
MODERATOR
Posty: 859
Rejestracja: 03 paź 2010, 10:17
Czym jeżdzę: Sportage "M" 1.6 2WD
Lokalizacja: okolice Świerklańca

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: aBARTh » 15 lis 2011, 12:42

Ładnie się prezentuje na AEZ'ach.

A fotki obcina, bo forum nie przewymiaruje fotki. Musisz zanim je wrzucisz zmniejszyć do wielkości ok 650x .. wg rozmiaru wyjdzie wysokość.

Awatar użytkownika
soul
Administrator
Posty: 1224
Rejestracja: 04 kwie 2010, 22:00

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: soul » 15 lis 2011, 13:50

Bo forum musi myśleć o innych użytkownikach i gospodaruje miejscem na serwerze.
Obrazek

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 16 lis 2011, 17:31

Wstawiam dwa nowe zdjęcia, sorki za przycinanie muszę jeszcze dopracować technologię:D

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
kasia_mm
MODERATOR
Posty: 1542
Rejestracja: 11 lut 2011, 08:46
Czym jeżdzę: KS 2.0 Gdi 2015r. L + Navi
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: kasia_mm » 16 lis 2011, 17:35

z daleka tej rysy nie widać:) aż tak Ci się udalo zapastować to?? :) no i jak ładnie zaparkowana [hihihi]

Awatar użytkownika
kijaS
MODERATOR
Posty: 438
Rejestracja: 09 sty 2011, 22:39
Czym jeżdzę: Zależy do czego wsiądę

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: kijaS » 16 lis 2011, 17:46

Pastował PhotoShopem ;) A co do parkowania, to teraz kursantów będą podwozić coby pooglądali jak to miszcz robi [zlosnikok]
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------kijaSPORTAŻ------

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 16 lis 2011, 17:57

Spokojnie z parkowaniem robiem postępy jeszcze trochę i bendem udzielał korepetycji [rotfl1] A tak na poważnie to mam chyba trochę krzywo ustawioną kamerke cofania, musze po prostu wyczuć na którą stronę muszę robić poprawkę, no i jeszcze jedno u mnie te pasy pod domem mają na prawdę mały rozstaw, jak stanę powiedzmy "idealnie" w osi to mam po obu stronach max 5-10 cm od paska :lol: Co do rysy to niestety jest widoczna z odległości ok 2 m po prostu zdjecia są słabej jakości :roll:

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: RobaL » 16 lis 2011, 20:36

Ja jak probuje zaparkowac "na kamere" to tez zawsze mi krzywo wyjdzie. Nie wiem dlaczego, ale jakos przod mi ucieka. Dlatego parkuje tradycyjnie na lusterka a tylko wspomagam sie kameka.

A przy okazji mam takie pytanie. Nie wydaje sie Wam, ze samochod sam hamuje jak zblizamy sie do przeszkody? Dzisiaj jak parkowalem to dosc szybko chcialem cofnac do stojacego samochodu i po raz kolejny odnioslem wrazenie, ze zanim wcisnalem hamulec to auto samo zahamowalo. Nie wiem, moze to odruch bezwarunkowy i sam noga wcisnalem. Mial ktos takie wrazenie kiedys, ze samochod sam hamowal? Dodatkowo dzis uslyszalem jakby dzwieki od ABSu podczas tego manewru. Sam juz nie wiem...

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 16 lis 2011, 20:55

Panie Robalu pewnie twój Sportek ciem polubił i chce ci trochem pomóc [rotfl1]
A tak na poważnie to parę dni temu miałem inna przygodę z hamulcami. Zaparkowałem obok głównej drogi na takiej dość stromej górce, kiedy postanowiłem zjechać na jezdnię spotkało mnie spore zaskoczenie. Zacząłem zjeżdżać tyłem na luzie powoli hamując pulsacyjnie i w pewnym momencie ku mojemu zaskoczeniu samochód sam zahamował. Silnik normalnie pracował na jałowym biegu, nie używałem żadnego hamulca a samochodzik stał sobie na stromym podjeździe jak na płaskim, ruszył z miejsca dopiero po wrzuceniu biegu :galy:

krawcu68
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 22 sie 2011, 21:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI M dark gun metal
Lokalizacja: wrocław

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: krawcu68 » 16 lis 2011, 21:06

A czy Ty wiesz, że w sportkach jest taki system który pomaga przy ruszaniu pod górkę? Prawdopodobnie zadziałał... proponuje poczytać instrukcję [papa]

wierzbusie
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI XL

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: wierzbusie » 16 lis 2011, 22:08

ależ oczywiście jest taki system i naprawdę działa. W moim na pewno działa.
Czekałem na : CZARNY 1.6GDI XL+CP1+ SRK zamówiona 26 lutego...zjechała z taśmy 17 października...24 października jest w Polsce... 26 października dotknąłem jej ...03 listopada stoi gotowa w salonie do odbioru...uroczyście odebrana 04 listopada

wierzbusie
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 16 gru 2010, 19:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI XL

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: wierzbusie » 16 lis 2011, 22:13

Załączam nieprzycięte zdjęcie dla spox44 ( i od spox44) w całej okazałości :)
Załączniki
nie obcięte.JPG
Czekałem na : CZARNY 1.6GDI XL+CP1+ SRK zamówiona 26 lutego...zjechała z taśmy 17 października...24 października jest w Polsce... 26 października dotknąłem jej ...03 listopada stoi gotowa w salonie do odbioru...uroczyście odebrana 04 listopada

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 16 lis 2011, 22:43

krawcu68 o systemie wspomagania zjeżdżania i podjeżdżania pod górkę wiedziałem tylko myślałem, że to działa jak jadę do przodu a nie do tyłu :lol:

rouman01
Uzależniony
Posty: 246
Rejestracja: 29 paź 2010, 18:28
Czym jeżdzę: KIA Sportage 1,6 GDI
Lokalizacja: Niemcy, Bawaria

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: rouman01 » 17 lis 2011, 00:17

A wiesz, drogi Spox44, że Ty chyba masz identyczny kolor swojej KIA-S jak u mnie?
Mojej żonie się od razu strasznie spodobał, dla mnie był nieco kontrowersyjny (brązowy na moje oczy), ale fakt, że "metalik" to się zdecydowałem.

Teraz podoba mi się już bardzo, bo po pierwsze dość niezwykły (na tle tych wszystkich czarnych, białych, tudzież dziwaczno-kolorowych aut rzeczywiście cokolwiek oryginalny). Sam zamawiałem białego - w Niemczech jeszcze takiego na ulicy nie widziałem, choć dalej uważam, że dla KIA-S biel świetnie pasuje.

No, więc jeżeli chodzi o ten nasz, brązowy, to najczęściej usłyszaną opinię na jego temat było...: "szik".

Polubiłem.

Pozdrawiam.

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 17 lis 2011, 11:50

Co do koloru mojego samochodu to jest ten sam co na folderze reklamowym i powiem wam, że jak pierwszy raz go zobaczyłem to od razu sobie pomyślałem :slinka: "muszę go mieć"! :lol:

Awatar użytkownika
RobaL
Uzależniony
Posty: 284
Rejestracja: 23 lut 2011, 23:44
Czym jeżdzę: .

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: RobaL » 17 lis 2011, 16:01

spox44 pisze:Panie Robalu pewnie twój Sportek ciem polubił i chce ci trochem pomóc [rotfl1]


Gdyby to sie raz zdarzylo to bym nawet nic nie mowil, ale juz kilka razy mialem wrazenie, ze auto samo zahamowalo jak zobaczylo przeszkode na czerwonym polu. Jak znajde duzy karton to sobie przetestuje czy sportek jest taki madry i sam hamuje czy noga mnie oszukuje ;)

Wojok
Bywalec
Posty: 87
Rejestracja: 15 maja 2011, 13:33
Czym jeżdzę: KIA Sportage
Lokalizacja: Lubliniec

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: Wojok » 17 lis 2011, 16:05

Z tym kartonem to lepiej uważaj :!: ( Hanka...) [hihihi]
Mnie się wydaje że to jednak odruch bezwarunkowy i zdejmujemy nogę z sprzęgła i zwalniamy . Lecz tak jak mówisz najlepiej to przetestować z jakąś lekką przeszkodą .
KIA Sportage Black Pearl 1.6GDI , XL , LST , AW8

spox44
Bywalec
Posty: 84
Rejestracja: 06 mar 2011, 23:37
Czym jeżdzę: KIA Sportage M 1,6 + Navi
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: spox44 » 19 lis 2011, 19:08

Niestety dzisiejszej nocy równo tydzień po pierwszym "zdarzeniu" prawdopodobnie ten sam wandal przerysował mi drzwi i błotnik tylko z drugiej strony [angry] Termin zdarzenia w obu przypadkach w nocy z piatku na sobotę sugeruje, że musiał to zrobić jakis młody przygłup wracający nocą z imprezy :strzelac: Nie wiem poddac sie i zapłacić za parking strzezony czy przeczekać chama, czy tez samemu go dorwać kolejnej nocy?
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Oczywiscie przyjmuję kondolencje, wyrazy współczucia i dobre rady :(

Awatar użytkownika
UlCiA
Bywalec
Posty: 36
Rejestracja: 27 wrz 2011, 09:59
Czym jeżdzę: Rudy Sportage XL, 1.6GDI, :-)
Lokalizacja: Gliwice

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: UlCiA » 19 lis 2011, 19:20

To wręcz nieprawdopodobne! Jak trzeba mieć... za przeproszeniem"nasrane" pod kopułą żeby coś takiego zrobić [zdziwiony]
Współczuję...
Parking strzeżony, garaż... jest to jakieś rozwiązanie! Przykre że nie można spokojnie zostawić auta pod blokiem :(
Ludzie potrafią być beznadziejnie głupi i zawistni :w łeb:

P.S. Inni sąsiedzi nie odnotowują takich "niespodzianek" ? Czyżby ktoś szczególnie Ciebie lubił :roll: ?
Lady Orange *XL, 1.6GDI SRK, SRN, CP1* =)

karolina
Bywalec
Posty: 93
Rejestracja: 30 cze 2011, 15:26
Czym jeżdzę: Sportage 1.6 Black L
Lokalizacja: Szczecin dokładnie jeżdżę na ZPL....

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: karolina » 19 lis 2011, 20:06

........ albo podpadłeś komuś.....
Sprtage 1.6 Black - kolor roku 2011

krawcu68
Bywalec
Posty: 113
Rejestracja: 22 sie 2011, 21:51
Czym jeżdzę: 1.6 GDI M dark gun metal
Lokalizacja: wrocław

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: krawcu68 » 19 lis 2011, 20:24

Upier...lić łapy przy samej dupie [zly1] . Zaje... ał bym cwela. Goń i szukaj parkingu, zanim to "coś" dorwiesz, może zrobić jeszcze większe szkody. Ja trzymam na parkingu strzeżonym kilka lat od przypadku jak w jednym z samochodów miałem wybitą szybę, następnie po pewnym czasie urwane lusterka no i ... ktoś ćwiczył kankana na dachu. [zly2] Koszty olbrzymie a przy tym ile jeszcze zwk...rwienia i stresu [angry]

MarekA
Nasz Człowiek
Posty: 481
Rejestracja: 03 lis 2010, 15:27
Czym jeżdzę: Kia Sportage 1,7 CRDI "XL" czarna
Lokalizacja: Olsztyn

Re: Piękna z Elbląga

Postautor: MarekA » 19 lis 2011, 20:57

Szkoda słów ...

Jak parkujesz pod oknami swojego mieszkania, to zamontuj może w oknie kamerę z nagrywaniem , tylko koniecznie żeby widziała w podczerwieni


Wróć do „FOTO GALERIA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika

Sitemap